Οι κριτές της ΕΚΑΣΚ (6-7-8/4)

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 7-4-2019

Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΛΙΝΤΟ 17:00 ΑΟ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
(Δ) Σιδέρης-Βελέντζα (Ευαγγελινός)
(Κ) ΜΙΧΑΛΑΚΗ (Σ) – ΣΤΟΥΜΠΟΥ (Χ) – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ (24)

ΟΣΕΚΑ
ΑΛΙΚ/ΣΟΥ 17:00 ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (Σ) – ΚΤΙΣΤΑΚΗ (Χ) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ (24)

ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-4-2019

ΛΙΝΤΟ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΛΙΝΤΟ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 10:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΟΦΗ 1
ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ – ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΟΦΗ 2
ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΛΟΥΚΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΤΡΟΥΛΗ – ΛΟΥΚΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ

Β.Α.Κ. 16:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ο.Φ.Η - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 13:00 ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 18:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:30 ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ - ΟΑΧ 2000
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ 2
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΓΟΡ 1
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΓΡΑΜΨΑ ΔΙΟΝ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΟΑΧ 1
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΣΑΡΡΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ - AOK XANΙΑ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΣΟΥΔΑΣ 13:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 2 - ΑΓΟΡ 2
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ AOK XANΙΑ - ΧΑΝΙΑ BC
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΓΡΑΜΨΑ ΕΡ

ΚΥΡΙΑΚΗ 7-4-2019

ΛΙΝΤΟ 10:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ

ΛΙΝΤΟ 11:30 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ 1
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 11:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ 2
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 20:30 ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 13:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΜΟΙΡΩΝ 13:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ 1 - ΟΦΗ 3
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΣΑΡΑΪΔΑΡΗ

ΣΗΤΕΙΑΣ 13:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΣΗΤΕΙΑΣ 14:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 1 - ΟΑΧ 1
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:30 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 3 - ΚΥΔΩΝ 3
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00 ΜΠΑΡΑΖ ΠΑΙΔΩΝ AOK XANΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΙΧΕΛΑΚΗ – ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ

ΧΑΝΙΩΝ 10:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2 - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑΣ 17:30 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΧΑΝΙΑ BC - ΑΓΟΡ 2
ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 13:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 2 - AOK XANΙΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΡΚΑΔΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 8-4-2019

BAK 20:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ3 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ 

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.