Οι διαιτητές της ΕΚΑΣΚ (6-7-8/4)

Οι διαιτητές:

08-04-2019 20:00       Β.Α.Κ  Παμπαίδων      Μαρκάκης Γιώργος    Μαλλιαράκη Μαρίνα  
ΟΦΗ 3 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

07-04-2019 20:30       ΑλικαρνασσόςΜίνι κορίτσιαΣτιβακτάκης Γιάννης  Χρηστάκης Χριστόφορος      
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

07-04-2019 19:00       ΑλικαρνασσόςΠαμπαίδων      Στιβακτάκης Γιάννης  Αϊβαλιώτης Ανδρέας  
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

07-04-2019 17:30       Σούδα  Μίνι αγόρια     Καμπίτσης Μιχάλης   Μαρινάκης Θεοχάρης
XANIA BC - ΑΓΟΡ 2

07-04-2019 16:00       Άγιος Νικόλαος          Παμπαίδων      Γερμανής Βαγγέλης    Τσικριτσάκη Βασιλική           
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

07-04-2019 16:00       Χανίων            Μίνι αγόρια     Αρτεμάκη Δόμνα        Τεπερίδης Βασίλης     
ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

07-04-2019 15:00       ΑλικαρνασσόςΜίνι αγόρια     Βαρελτζή Αργυρώ      Χρηστάκης Χριστόφορος      
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ 2

07-04-2019 15:00       Κλαδισός        Μίνι κορίτσιαΚουλιεράκη Χρύσα    Τσεκούρας Βαγγέλης  
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

07-04-2019 15:00       Χερσόνησος   Παμπαίδων      Μπανασάκης Θοδωρής          Κανακάκης Ηλίας       
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

07-04-2019 14:30       ΣητείαΠαμπαίδων      Τσίγκου Μαρία           Γεωργακοπούλου Σουζάνα     
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

07-04-2019 13:00       ΣητείαΜίνι αγόρια     Τσίγκου Μαρία           Γεωργακοπούλου Σουζάνα     
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

07-04-2019 13:00       Κλαδισός        Μίνι αγόρια     Κουλιεράκη Χρύσα    Τσεκούρας Βαγγέλης  
ΟΑΧ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

07-04-2019 13:00       ΜοίρεςΜίνι αγόρια     Βαλούρδος Μιχάλης   Διλβόης Σωκράτης     
ΜΕΣΣΑΡΑ 1 - ΟΦΗ 3

07-04-2019 13:00       Χερσόνησος   Μίνι αγόρια     Μπανασάκης Θοδωρής          Κανακάκης Ηλίας       
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

07-04-2019 13:00       Ρέθυμνο          Παίδων            Μακρής Παναγιώτης  Κώτσου Λία    
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. (ΜΠΑΡΑΖ)

07-04-2019 12:00       Χανίων            Μίνι αγόρια     Αρτεμάκη Δόμνα        Τεπερίδης Βασίλης     
ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

07-04-2019 11:30       Ρέθυμνο          Μίνι αγόρια     Θεοδωράκης Στάθης  Σταμάτης Χρήστος     
ΑΓΟΡ 3 - ΚΥΔΩΝ 3

07-04-2019 11:30       Λίντο   Μίνι αγόρια     Μαλλιαράκη Μαρίνα  Σταγάκη Στέλλα         
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΦΗ 1

07-04-2019 11:00       ΑλικαρνασσόςΜίνι αγόρια     Βαρελτζή Αργυρώ                  
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

07-04-2019 10:00       Ρέθυμνο          Μίνι αγόρια     Θεοδωράκης Στάθης  Λελεδάκη Σταυρούλα
ΑΓΟΡ 1 - ΟΑΧ 1

07-04-2019 10:00       Χανίων            Μίνι αγόρια     Σταυρουλάκης Μανώλης        Τεπερίδης Βασίλης     
ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

07-04-2019 10:00       Λίντο   Μίνι αγόρια     Μαλλιαράκη Μαρίνα  Σταγάκη Στέλλα         
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

06-04-2019 20:00       Λίντο   Ανδρών           Μακρής Παναγιώτης  Τσικριτσάκη Βασιλική           
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

06-04-2019 20:00       ΑλικαρνασσόςΑνδρών           Μπανασάκης Θοδωρής          Πίπλιος Παναγιώτης   
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

06-04-2019 19:00       Κλαδισός        Ανδρών           Κώτσου Λία    Καμπίτσης Μιχάλης   
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

06-04-2019 19:00       Ακρωτήρι        Ανδρών           Χριστινάκης Νώντας  Σταυρουλάκης Μανώλης        
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

06-04-2019 18:30       Αρκαλοχώρι    Παγκορασίδων            Γερμανής Βαγγέλης    Χρηστάκης Χριστόφορος      
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

06-04-2019 18:00       Λίντο   Ανδρών           Βαλούρδος Μιχάλης   Αϊβαλιώτης Ανδρέας  
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

06-04-2019 18:00       ΑλικαρνασσόςΓυναικών         Πίπλιος Παναγιώτης   Τσαϊρίδης Νίκος         
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

06-04-2019 17:00       Κλαδισός        Ανδρών           Κατραχούρας Γιώργος            Ξυλάς Δημήτρης         
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

06-04-2019 17:00       Ακρωτήρι        Παμπαίδων      Χριστινάκης Νώντας  Σταυρουλάκης Μανώλης        
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΟΑΧ 1

06-04-2019 16:00       ΑλικαρνασσόςΠαμπαίδων      Τσαϊρίδης Νίκος         Μακράκης Βαγγέλης  
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

06-04-2019 16:00       Β.Α.Κ  Παγκορασίδων            Τσικριτσάκη Βασιλική           Κανακάκης Ηλίας       
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

06-04-2019 15:00       Σούδα  Παμπαίδων      Μπουζουνιεράκης Κώστας    Φλουρής Νίκος           
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΧΑΝΙΑ BC

06-04-2019 15:00       Χερσόνησος   Μίνι αγόρια     Καρανικόλα Έλενα     Σταγάκη Στέλλα         
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

06-04-2019 14:00       ΑλικαρνασσόςΠαμπαίδων      Μαραγκάκης Ανδρέας            Γιαννέτου Σάββας       
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΟΦΗ 2

06-04-2019 13:30       Σούδα  Παμπαίδων      Πετράκης Γιώργος      Φλουρής Νίκος           
ΟΑΧ 2 - ΑΓΟΡ 2

06-04-2019 13:00       Ρέθυμνο          Παγκορασίδων            Θεοδωράκης Στάθης  Σταμάτης Χρήστος     
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ 2

06-04-2019 13:00       Χανίων            Παμπαίδων      Κουλιεράκη Χρύσα    Μαρινάκης Θεοχάρης
ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΓΟΡ 1

06-04-2019 13:00       Χερσόνησος   Μίνι κορίτσιαΚαρανικόλα Έλενα     Σταγάκη Στέλλα         
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

06-04-2019 12:00       ΑλικαρνασσόςΠαμπαίδων      Κατσαπρακάκης Χρήστος      Τούλης Γιώργος          
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

06-04-2019 11:30       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσιαΘεοδωράκης Στάθης  Λελεδάκη Σταυρούλα
ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ - ΟΑΧ 2000

06-04-2019 10:00       ΑλικαρνασσόςΠαμπαίδων      Κατσαπρακάκης Χρήστος      Τούλης Γιώργος          
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΟΦΗ 1


Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.