Το Πρόγραμμα του Παγκοσμίου Σχολικού πρωταθλήματος

Το 25ο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σχολικής Καλαθοσφαίρισης θα λάβει χώρα στο Ηράκλειο και τη Χερσόνησο από τις 12 έως τις 20 Απριλίου 2019. Η διοργάνωση θα φιλοξενίσει ομάδες αγοριών και κοριτσιών από σχολεία των πέντε Ηπείρων. Η «αυλαία» θα ανοίξει την Παρασκευή 12/4 με την τελετή έναρξης και τα παιχνίδια θα κάνουν τζάμπολ το Σάββατο 13/4 σε Δυο Αοράκια, Λίντο, Μελίνα Μερκούρη Αλικαρνασσού, Πανεπιστήμιο, Αρχάνες και Φιλονείδιο. Η είσοδος σε όλα τα γήπεδα θα είναι δωρεάν για το κοινό.


Πρόγραμμα Παγκοσμίου Σχολικού πρωταθλήματος:

Σάββατο 13/4

«ΔΥΟ ΑΟΡΆΚΙΑ» HALL 2
Σάββατο 13/4 
Βέλγιο-Φιλανδία 9:30 G01
(K) Βουλγαρία-Κροατία 11:00 G37
(A) Βραζιλία-Κύπρος 12:30 G03
(K) Βέλγιο- Εσθονία 14:00 G39
(K) Βουλγαρία-Χιλή 15:30 G47

ΛΙΝΤΟ 
Σάββατο13/4
(Α) Δανία-Λουξεμβούργο 9:30 G02
(Κ) Χιλή-Γερμανία 11:00 G38
(Α) Κινεζική Ταϊπέι-Ισραήλ 12:30 G04
(Κ) Τσεχία-Ουγγαρία 14:00 G40
(Κ) Κροατία-Γερμανία 15:30 G48

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Σάββατο 13/4
(A) Αυστρία-Χιλή 9:30 G07
(K) Ελλάδα 2 -Νέα Ζηλανδία 11:00 G43
(A) Αζερμαϊτζαν-Ελλάδα 1 12:30 G08
(K) Φιλανδία-Λιβανο 14:00G41
(K) Ελλάδα 2- Ισραήλ 15:30G53

ΑΡΧΑΝΕΣ
Σάββατο 13/4
(Α) Βουλγαρία-Νεα Ζηλανδία 9:30 G11
(Κ) Κίνα-Γαλλία 11:00 G46
(Α) Κίνα-Βόρεια Μακεδονία 12:30 G12
(Α) Φιλανδία-Λουξεμβούργο 14:00 G14
(Κ) Κίνα-Κύπρος  15:30 G56

ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ (ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ)
Σάββατο 13/4
(A) Τσεχία-Γαλλία 9:30 G05
(K) Ρουμανία-Τουρκία 11:00G45
(A) Εστονία-Ελλάδα 2 12:30 G06
(K) Κινεζική Ταϊπέι-Σλοβακία 14:00 G42
(K) Ρουμανία-Σλοβακία 15:30G55

ΦΙΛΟΝΕΙΔΙΟ (ΧΕΡΣΟΝΙΣΣΟΣ)
Σάββατο 13/4
Κροατία-Ρουμανία 9:30 G09
(K) Βραζιλία-Ελλάδα 1 11:00 G44
(A) Λετονία-Τουρκία  12:30 G10
(A) Βελγιο-Δανία 14:00 G13
(K) Βραζιλία-Δανία 15:30 G54

Κυριακή 14/4

«ΔΥΟ ΑΟΡΆΚΙΑ» HALL 1
Κυριακή 14/4
(A) Βραζιλία- Κινεζική Ταϊπέι 9:30 G15
(A)Τσεχία-Εστονία 11:00G17
(Κ) Βέλγιο-Τσεχία 12:30 G49
(Α) Κινεζική Ταϊπέι-Κυπρος 14:00 G27
(Α) Εστονία-Γαλλία 15:30 G29
Ισραήλ-Νέα Ζηλανδία 17:00 G63

«ΔΥΟ ΑΟΡΆΚΙΑ» HALL 2
Κυριακή 14/4
(A) Κυπρος-Ισραήλ 9:30 G16
(A) Γαλλία-Ελλάδα 2 11:00 G18
(K) Εστονία-Ουγγαρία 12:30G50
(A) Βραζιλία-Ισραήλ 14:00G28
(A) Τσεχία-Ελλάδα 2 15:30 G30
(K) Δανία-Ελλάδα 1 17:00 G64

ΛΙΝΤΟ
Κυριακή 14/4
(A)Αυστρία-Αζερμπαϊτζάν 9:30 G19
(A) Κροατία-Λετονία 11:00 G21
(K) Φινλανδία-Ιρλανδία 12:30 G51
(A) Αζερμπαϊτζάν-Χιλή 14:00 G31
(A) Λετονία-Ρουμανία 15:30 G33
(K) Βελγιο-Ουγγαρία 17:00 G59

 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 
Κυριακή 14/4
(A) Βουλγαρία-Κίνα 9:30G23
(A) Δανία-Φινλανδία 11:00G25
(K) Βουλγαρία-Γερμανία 12:30G57
(A) Κίνα-Νέα Ζηλανδία 14:00G35
(K) Σλοβενία-Τουρκία 15:30G65
(Κ) Ιρλανδία-Λίβανο 17:00 G61


ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ (ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ)
Κυριακή 14/4
(Α) Χιλή-Ελλάδα 1 9:30 G20
(Α) Ρουμανία-Τουρκία  11:00 G22
(Κ) Κινεζική Ταϊπέι-Ολλανδία 12:30 G52
(Α) Αυστρία-Ελλάδα 1 14:00 G32
(Α) Κροατία-Τουρκία 15:30 G34
(Κ) Τσεχία-Εστονία 17:00 G60

ΦΙΛΟΝΕΙΔΙΟ (ΧΕΡΣΟΝΙΣΣΟΣ) 
Κυριακή 14/4
(A) Νεα Ζηλανδία-Βόρεια Μακεδονία  9:30 G24
(A) Βέλγιο-Λουξεμβούργο 11:00 G26
(K) Χιλή-Κροατία 12:30 G58
(A) Βουλγαρία-Βόρεια Μακεδονία 14:00 G36
(Κ) Κυπρος-Γαλλία 15:30 G66
(Κ) Ολλανδία-Σλοβακία 17:00 G62

Δευτέρα15/4

«ΔΥΟ ΑΟΡΆΚΙΑ» HALL 1
Δευτέρα 15/4
(Α) 1D-1C9:30
(Κ) 1D-2C11:00
(Α) 2A-2B12:30
(Κ) 1B-2A14:00

ΔΥΟ ΑΟΡΆΚΙΑ» HALL 2
Δευτέρα 15/4
(Α) 1C-2D9:30
(Κ) 1A-2B11:00
(Α) 1E-3W4 12:30
(Κ) 1G-2H14:00

ΛΙΝΤΟ
Δευτέρα 15/4
(Α) 1A-3W1 9:30
(Κ) 1E-2F11:00
(Α) 1B-3W2 12:30
(Κ) 1C-2D14:00

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Δευτέρα 15/4
(A) 3W5-4F9:30
(K) 4A-4B11:00
(A) 4C-4D12:30

ΑΡΧΑΝΕΣ
Δευτέρα15/4
(A) 4A-4B 9:30
(K) 3G-3H 11:00
(A) 4E-3W6 12:30

ΜΕΛΙΝΑΜΕΡΚΟΥΡΗ (ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ)
Δευτέρα15/4
(A) 2E-2F 9:30
(K) 1F-2E 11:00
(A) 1F-3W3 12:30
(K) 1H-2G 14:00


Τετάρτη 17/4


«ΔΥΟΑΟΡΆΚΙΑ» HALL 1
Τετάρτη 17/4
(A) ηττημένοςCG003-ηττημένοςCG004 9:30
(K) 
ηττημένοςCG011- ηττημένοςCG012 11:00
(A) 
ηττημένοςCG007-ηττημένοςCG008 12:30
(K) 
ηττημένος CG015-ηττημένοςCG016 14:00


ΔΥΟ ΑΟΡΆΚΙΑ» HALL 2
Τετάρτη 17/4 
(Α) νικητής CG017-νικητήςCG018 9:30
(Κ) νικητής CG021- 3E 11:00
(Α) ηττημένος  CG017-ηττημένος CG018 12:30

ΛΙΝΤΟ
Τετάρτη 17/4
(Α) ηττημένος CG001-ηττημένοςCG002 9:30
(Κ) ηττημένος CG009-ηττημένοςCG010 11:00
(Α)ηττημένος CG005-ηττημένοςCG006 12:30
(Κ)ηττημένος CG013-ηττημένοςCG014 14:00

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Τετάρτη 17/4
(Α) νικητής CG001-νικητήςCG002 9:30
(Κ) νικητής CG009-νικητήςCG010 11:00
(Α) νικητής CG005-νικητήςCG006 12:30
(Κ) νικητής CG013-νικητήςCG014 14:00

ΑΡΧΑΝΕΣ
Τετάρτη 17/4
(Α) νικητής CG003-νικητήςCG004 9:30
(Κ) νικητής CG011-νικητήςCG012 11:00
(Α) νικητής CG007-νικητήςCG008 12:30
(Κ) νικητής CG015-νικητήςCG016 14:00

ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ (ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ)
Τετάρτη 17/4
(Κ) νικητής CG023-νικητήςCG024 9:30
(Α) νικητής CG019-νικητήςCG020 11:00
(Κ) νικητής CG025-νικητήςCG026 12:30

ΦΙΛΟΝΕΙΔΙΟ (ΧΕΡΣΟΝΙΣΣΟΣ)
Τετάρτη 17/4
(Α) ηττημένος CG019-ηττημένος CG020 9:30
(Κ) 3
G-3H 11:00
(Κ)ηττημένος 
CG021-ηττημένος CG022 12:30



Πέμπτη 18/4

«ΔΥΟ ΑΟΡΆΚΙΑ» HALL1
Πέμπτη 18/4
(Α) νικητής CG046-νικητήςCG044 9:30
(Κ) νικητής CG045-νικητήςCG046 11:00
(Κ) νικητής CG031-νικητήςCG032 14:00 ΗΜIΤΕΛΙΚΟΣ 1
(Α) νικητής CG027-νικητήςCG028 16:00 ΗΜIΤΕΛΙΚΟΣ 1
(K) νικητής CG033-νικητής CG034 18:00 ΗΜIΤΕΛΙΚΟΣ 2
(Α) νικητής CG029-νικητήςCG030 20:00 ΗΜIΤΕΛΙΚΟΣ 2


ΔΥΟ ΑΟΡΆΚΙΑ» HALL 2
Πέμπτη 18/4
(Α) ηττημένος CG043-ηττημένοςCG044 9:30
(Κ) νικητής  CG047-νικητής CG048 11:00
(Κ)ηττημένος CG049-ηττημένοςCG050 12:30

ΛΙΝΤΟ
Πέμπτη 18/4
(Κ) ηττημένος CG045-ηττημένοςCG046 9:30
(Α)ηττημένος CG037-ηττημένοςCG038 11:00
(Κ)ηττημένος CG039-ηττημένοςCG040 12:30


ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Πέμπτη 18/4
(Α)ηττημένος CG027-ηττημένοςCG028 9:30
(Κ)ηττημένος CG031-ηττημένοςCG032  11:00
(Α) νικητής  CG035-νικητής CG036 12:30

ΑΡΧΑΝΕΣ
Πέμπτη 18/4
(Κ) νικητής CG039 -νικητήςCG040 9:30
(Α) ηττημένος CG035-ηττημένοςCG036 11:00
(Κ) νικητής CG041-νικητήςCG042 12:30


ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ (ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ)
Πέμπτη 18/4
(Κ) ηττημένος CG047-ηττημένος CG048 9:30
(Α) νικητής CG049-νικητήςCG050 11:00
(Κ) ηττημένος CG041-ηττημένοςCG042 12:30

ΦΙΛΟΝΕΙΔΙΟ (ΧΕΡΣΟΝΙΣΣΟΣ)
Πέμπτη 18/4
(Α) ηττημένος CG029-ηττημένοςCG030 9:30
(Κ) ηττημένοςCG033-ηττημένοςCG034 11:00
(Α) νικητής CG037-νικητήςCG038 12:30

Παρασκευή 19/4

«ΔΥΟ ΑΟΡΆΚΙΑ» HALL1
Παρασκευή 19/4
Α) ηττημένοςCG053-ηττημένοςCG054 9:30
(Κ) ηττημένος CG055-ηττημένοςCG056 11:00
(Κ) ηττημένος CG057-ηττημένοςCG0358 12:30

(Α) νικητής CG055-νικητήςCG056 16:00 ΤΕΛΙΚΟΣ
(K) νικητής CG053-νικητής CG054 18:00 ΤΕΛΙΚΟΣ

ΔΥΟ ΑΟΡΆΚΙΑ» HALL 2
Παρασκευή 19/4
(Α) νικητής CG057-νικητήςCG058 9:30
(Κ) νικητής CG063-νικητήςCG064 11:00
(A) νικητής CG059-νικητής CG060 12:30

ΛΙΝΤΟ 
Παρασκευή 19/4
(Κ) ηττημένος-CG63- ηττημένοςCG064 9:30
(Α) ηττημένος CG059- ηττημένοςCG6011:00
(Κ) ηττημένος CG65- ηττημένοςCG066 12:30

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 
Παρασκευή 19/4
(Κ) νικητής CG070-νικητήςCG071 9:30
(Α) ηττημένος CG061- ηττημένος CG062 11:00
(Κ) νικητής CG075-νικητήςCG076 12:30

ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ (ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ)
Παρασκευή 19/4
(Κ) νικητής CG065-νικητήςCG066 9:30
(Α) νικητής CG061-νικητήςCG062 11:00
(Κ) νικητής CG067-νικητήςCG068 12:30

ΦΙΛΟΝΕΙΔΙΟ (ΧΕΡΣΟΝΙΣΣΟΣ)
Παρασκευή 19/4
(Κ) ηττημένος-CG70 ηττημένοςCG071 9:30
(Κ) ηττημένος CG067- ηττημένοςCG6811:00
(Κ) ηττημένος CG75- ηττημένοςCG076 12:30






Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.