Το τελικό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΚ (6-8/4)

Πρόγραμμα αγώνων 06/4/2019-08/04/19


06/04/19
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
06/04/19
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
17:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΑΧ 1
06/04/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
20:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
06/04/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
18:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
06/04/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
06/04/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
14:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΟΦΗ 2
06/04/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
12:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
06/04/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΟΦΗ 1
06/04/19
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
18:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
06/04/19
Β.Α.Κ.
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
06/04/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
06/04/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ
AOK XANΙΑ
06/04/19
ΛΙΝΤΟ
20:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
06/04/19
ΛΙΝΤΟ
18:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
06/04/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΟΑΧ 2
06/04/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
11:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
ΟΑΧ 2000
06/04/19
ΣΟΥΔΑΣ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
AOK XANΙΑ
ΧΑΝΙΑ BC
06/04/19
ΣΟΥΔΑΣ
13:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 2
ΑΓΟΡ 2
06/04/19
ΧΑΝΙΩΝ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ 1
ΑΓΟΡ 1
06/04/19
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
06/04/19
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΗ ΟΑΣΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
07/04/19
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
07/04/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
19:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
07/04/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
17:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
07/04/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΟΦΗ 2
07/04/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
11:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
07/04/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
07/04/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 2
AOK XANΙΑ
07/04/19
ΛΙΝΤΟ
11:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΟΦΗ 1
07/04/19
ΛΙΝΤΟ
10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
07/04/19
ΜΟΙΡΩΝ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΜΕΣΣΑΡΑ 1
ΟΦΗ 3
07/04/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
13:00
ΜΠΑΡΑΖ ΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
AOK XANΙΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
07/04/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
11:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟΡ 3
ΚΥΔΩΝ 3
07/04/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟΡ 1
ΟΑΧ 1
07/04/19
ΣΗΤΕΙΑΣ
14:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
07/04/19
ΣΗΤΕΙΑΣ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
07/04/19
ΣΟΥΔΑΣ
17:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΧΑΝΙΑ BC
ΑΓΟΡ 2
07/04/19
ΧΑΝΙΩΝ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
07/04/19
ΧΑΝΙΩΝ
12:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ 1
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
07/04/19
ΧΑΝΙΩΝ
10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ2
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
07/04/19
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΗ ΟΑΣΗ
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
07/04/19
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΗ ΟΑΣΗ
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
08/04/19
BAK
20:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ3
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2


·       Ο  αγώνας Νεανίδων  ΑΡΚΑΔΙ – ΟΦΗ κατακυρώνεται με σκορ 20-0  υπέρ του ΑΡΚΑΔΙΟΥ,  λόγω αποχώρησης του ΟΦΗ από το συγκεκριμένο αγώνα.

·       Ο αγώνας παμπαίδων  ΑΓΟΡ3- ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ κατακυρώνεται με σκορ 20-0  υπέρ  του ΑΓΟΡ3,  λόγω αποχώρησης του  ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ από το συγκεκριμένο αγώνα.

·       Ο αγώνας  μίνι παίδων ΑΟΑΝ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ  κατακυρώνεται με σκορ 20-0  υπέρ  του ΑΟΑΝ ,  λόγω αποχώρησης της  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ από το συγκεκριμένο αγώνα.


Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.