Τα αποτελέσματα στα τουρνουά, Εφήβων, Παμπαίδων, Παγκορασίδων, Μίνι.


Δείτε από το kritikobasket.gr,  τα αποτελέσματα και τα φύλλα αγώνα (όσα έχουμε στην διάθεσή μας), από τους αγώνες των Τουρνουά Εφήβων, Παμπαίδων και Μίνι Αγοριών, Κοριτσιών, του Σαββατοκύριακου που μας πέρασε.

Η σελίδα θα ανανεώνεται με νέα αποτελέσματα.

Φώτο :"Έφηβων Ανδρογέας _Δειλινό".
Πηγή:"Beach Volley και άλλα - Φωτοαναμνήσεις από 2013"

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ  ΕΚΑΣΚ . 
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ -ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 67-56
Δεκάλεπτα: 19-12, 18-12, 18-15, 12-17 
Διαιτητές: Πίπλιος-Ξενάκης.
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΓΑΪΤΑΝΑΚΗΣ): Χατζάκης 9, Πάγκαλος 12, Πλακογιαννάκης 7(1), Φραγκάκης, Αρώνης 1, Χαμηλός, Κοντοπόδης 8(1), Κουτσάκης 5, Παπαγιαννούλης 5(1), Καρτσάκης, Αραμπόπουλος 4, Στρατάκης 16.
ΠΕΔΙΑΔΑ (ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ): Βλάχος Ν. 13, Βλάχος Κ., Ρουκουνάκης 1, Βλαχάκης 5, Ασπετάκης 5(1), Παπαδοκωστάκης 4, Λαμπράκης 8(1), Πουλάκης 3, Σταυρακάκης 17.

Α.Σ.Α. Αναγέννηση - ΟΑΣΗ 73-36.
Δεκάλεπτα : 18-7, 24-9, 18-8, 13-12.
Α.Σ.Α. Αναγέννηση : Μπιτσακάκης 19(3) Στυλιανάκης Δ. 2 Βλαχάκης 4 Ζωγραφάκης Φ. 10 Σταματάκης 8(1) Αθανασιάδης 3(1) Κυριαζής 12 Στυλιανάκης Γ. 2 Νταναλάκης 4 Χριστάκης 7 Ζωγραφάκης 2.
ΟΑΣΗ : Μπρόσκη 5 Σπυριδάκης, Μαυροματάκης, Σαμπάνης 6 Μαρίνος 2 Παπαδάκης 3(1) Γιανίκας 7(2) Περισυνάκης 12(2) .


ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ Γ.Α.Σ. - Α.Ο. ΔΕΙΛΙΝΟ 77-75 (68-68 κ.α.)

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ1 - ΟΦΗ1 46-45
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 9-8 ,16- 24 ,29-39  ,46- 45
ΗΡΑΚΛΕΙΟ1 (ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ): ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2, ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 6(1), ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 7(1), ΛΙΣΛΕΒΑΝΤ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 5, ΓΚΙΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 22, ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΑΡΕΜΦΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2, ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ , ΦΕΡΓΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2, ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΑΡΑΔΕΜΗΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΦΗ 1 (ΚΑΡΛΑΦΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ): ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Γ. 3(1), ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ Α. , ΒΛΑΧΑΚΗΣ Γ. 14(4), ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗΣ Ν.2 , ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Π. 6, ΒΕΝΕΡΗΣ Μ. 1, ΚΑΜΠΑΚΑΣ Φ. 3, ΤΣΟΤΡΑΣ Γ-Σ. 9,ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ Γ. 7, ΠΡΑΣΑΝΑΚΗΣ Μ. , ΒΛΑΧΑΚΗΣ Ε.

Α.Ο. ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - Ο.Φ.Η. 2 43-39

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 40-49
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ 7-11, 16-29, 34-34, 40-49
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ(ΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ)ΔΙΛΒΟΗΣ 2, ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ 16, ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ 4, ΚΟΝΤΟΣΗΣ, ΛΑΘΟΥΡΑΚΗΣ, ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ, ΞΗΡΟΥΔΑΚΗΣ 2, ΤΖΕΡΝΙΑΣ, ΑΝΤΙΦΥΛΙΩΤΗΣ 12, ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ 4

ΗΡΟΔΟΤΟΣ (ΛΑΔΟΥΚΑΚΗΣ)ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΆΟΥ 6, ΚΑΤΣΟΥΡΙ 6,ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗΣ 4, ΣΦΑΚΑΚΗΣ, ΚΟΜΨΕΛΗΣ 4, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΤΣΙΝΑΡΙΔΗΣ, ΚΑΡΛΗΣ 10, ΜΆΛΑΜΑΣ 1, ΒΑΡΑΚΛΑΣ 2, ΜΑΝΑΣΑΚΗΣ 7, ΛΑΜΠΡΆΚΗΣ 5, ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗΣ 1, ΚΌΚΚΙΝΗΣ 3


Ρέθυμνο BC1-Α.Ο. Ακρωτηρίου 49-48 
Ο αγώνας έγινε στο Καμπάνι (με τυπικά γηπεδούχο τη ρεθεμνιώτικη ομάδα), ήταν ντέρμπι και κρίθηκε στο τελευταίο δευτερόλεπτο. 
Διαιτητές: Μακρογιάννης, Μπουζουνιεράκης 
Οκτάλεπτα: 16-12, 21-21 (ημιχρ.), 33-34, 49-48 
Α.Ο. Ακρωτηρίου (Αθ. Αζάς): Κωσταράς-Στεφανουδάκης, Χ. Βαλαδάκης 8 (1), Γιαννουλάκης, Φ. Νεονάκης 26 (2), Ρομπολάκης, Σακούτης 2, Παπαευθυμίου, Γκουγκουστάμος 6, Καστανιουδάκης, Μαρκαντωνάκης 6. 

Α.Ο.Κ. Χανιά1-ΟΑΧ1 34-43 

* Ρεπό είχε ο Α.Ο. Κύδων1.

Α.Ε. Πλατανιά-ΟΑΧ2 50-25 
Διαιτητές: Μακρογιάννης, Τσεκούρας 
Οκτάλεπτα: 5-8, 23-8 (ημιχρ.), 38-13, 50-25 
Α.Ε. Πλατανιά (Εμμ. Σταματάκης): Λέκκα, Γιαλούρης, Γεωργιάδης 10, Μουτσόπουλος 2, Παπαμαρκάκης, Ρότα, Μπιτζανάκης 13, Μιγαδάκης 8, Χαρίτος 4, Κεσόπουλος 13. 

Α.Ο.Κ. Χανιά2 
Ρέθυμνο BC2 19-56 
Ρεπό είχε ο Α.Ο. Κύδων2. 

Ρέθυμνο BC3-ΟΑΧ 2000 73-14 
Ακαδημία Ρεθύμνου-Χανιά BC αναβλήθηκε.

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 20-0 α.α

A.O. Κύδων1-ΟΑΧ1 40-46 
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Πετράκης 
Οκτάλεπτα: 12-9, 22-14 (ημιχρ.), 29-29, 40-46 
Α.Ο. Κύδων1 (Ν. Κωνσταντουδάκης): Μαλασπίνας 4, Γκογκίδης 9 (2), Δημητρουλάκης, Τούβας 7 (1), Τσιμινικάκης 3 (1), Λυβιάκης 2, Καδιανάκης 2, Περουλάκης-Μάμαλης 6 (1), Βολτυράκης 7. 
ΟΑΧ1 (Μ. Ψυχογιού): Τζαμπαζάκης 5, Παπαλιονάκης 16 (1), Σουπιός 2, Καραχάλιος 8, Χαμογιωργάκης, Καμπαρουκάκης, Ντερμανάκης, Μαρνελάκης 4, Μπουναφάτσος 9, Μπουλταδάκης, Γιανναράκης 2. 

Α.Ο. Ακρωτηρίου-Ακαδημία Ρεθύμνου 71-12 
Διαιτητές: Μακρογιάννης, Μπουζουνιεράκης 
Οκτάλεπτα: 25-2, 46-4 (ημιχρ.), 55-10, 71-12 
Α.Ο. Ακρωτηρίου (Αθ. Αζάς): Γιαννουλάκης 5, Λιονάκης 5, Μαίρτενς 2, Ανδρεαδάκης, Ηλιάκης 2, Αρχάκης, Αγιάνογλου 13, Π. Ρομπολάκης 15 (1), Λέκκας 3 (1), Πετρογλάκης 8 (1), Καστανιουδάκης 9, Ντάγκας 9, Μεγαλακάκης. 

Α.Ο. Κύδων2-Ρέθυμνο BC2 87-19 
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Πετράκης 
Οκτάλεπτα: 26-0, 41-5 (ημιχρ.), 56-11, 87-19 
Α.Ο. Κύδων2 (Σαρ. Βόλτσης): Πετράκης 2, Παντελάκης, Κοκοτσάκης 3 (1), Καβαλιεράτος 8, Βόλτσης 28, Περδικάκης 4, Βομβολάκης 1, Ντανατσίδης 12, Πατεράκης 15, Παρτσακουλάκης 2, Ζαχαρωτάκης 3 (1), Καλπούζος 9, Παπαδουλάκης. 

ΟΑΧ2-Α.Ο. Κύδων2 30-41 
ΟΑΧ 2000-Α.Ε. Πλατανιά 6-72 
Διαιτητές: Κώτσου, Μπουζουνιεράκης 
Οκτάλεπτα: 2-15, 4-30 (ημιχρ.), 4-48, 6-72 
Α.Ε. Πλατανιά (Χρ. Καλλιπολίτης): Διακόπουλος 13 (1), Καλαϊτζάκης 10, Κεσόπουλος 2, Σταυρακάρας 2, Γαλάνης 6, Αγγ. Λεβεντάκης 8, Μιχ. Καλλιπολίτης 5, Ν. Λεβεντάκης 5, Καντηλιεράκης 4, Χαλκιαδάκης 6, Φρυδάκης 11. 

Α.Ο. Κισάμου-Ρέθυμνο BC1 23-46 
Ρεπό είχε ο Χανιά BC.

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
Ηρόδοτος-ΟΑΧ 49-35
Αρκάδι-Εργοτέλης αναβλήθηκε 




Δεν υπάρχουν σχόλια

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.