ΕΚΑΣΚ | Πρόγραμμα αγώνων από 19 έως 20 Μαΐου 2018.


Η ΕΚΑΣΚ ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων της  για τους αγώνες , που αφορούν τις ημερομηνίες  από 19 εως 20 Μαΐου 2018, , στα πρωταθλήματα της  που βρίσκονται σε εξέλιξη προεξέχοντα τον δεύτερο μεγάλο τελικό των Γυναικών της ΕΚΑΣΚ ΟΦΗ-Αρκάδι, καθώς και στα Τουρνουά Εφήβων, Παμπαίδων,Παγκορασιδων  και Μίνι.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 19-20/05
***Ο αγώνας  μίνι  παίδων  ΚΥΔΩΝ 2-ΟΑΧ2  κατακυρώνεται με σκορ 20-0 υπέρ του ΚΥΔΩΝ 2,  λόγω  αποχώρησης του ΟΑΧ 2 από το συγκεκριμένο αγώνα.

19/05/18
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
19/05/18
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 1
19/05/18
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
19:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
19/05/18
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
18:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
19/05/18
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
16:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ 2
19/05/18
Β.Α.Κ.
19:30
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
19/05/18
Β.Α.Κ.
13:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
19/05/18
Β.Α.Κ.
12:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
19/05/18
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
18:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΑΧ 2 ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2
19/05/18
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
17:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
19/05/18
ΛΙΝΤΟ
13:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19/05/18
ΛΙΝΤΟ
12:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
19/05/18
ΜΟΙΡΩΝ
17:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
19/05/18
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
19/05/18
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟΡ 1 ΟΑΧ 2000
19/05/18
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
11:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟΡ 2 AOK XANΙΑ
19/05/18
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2
19/05/18
ΧΑΝΙΩΝ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ2 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
19/05/18
ΧΑΝΙΩΝ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ 1 ΑΓΟΡ 1
19/05/18
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
11:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
20/05/18
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
20/05/18
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
12:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
20/05/18
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
11:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2
20/05/18
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
12:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
20/05/18
Β.Α.Κ.
12:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
20/05/18
Β.Α.Κ.
10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
20/05/18
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20/05/18
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΑΧ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
20/05/18
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
11:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΑ BC ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
20/05/18
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΑΧ 1 ΟΑΧ 2
20/05/18
ΣΗΤΕΙΑΣ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
20/05/18
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
18:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
20/05/18
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
16:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
20/05/18
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
20/05/18
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ 1 ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ



Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.