Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 19 έως  20 Μαΐου 2018, για τους αγώνες της, στα Εθνικά πρωταθλήματα, πρωταθλήματα ΕKΑΣΚ και  Εργασιακά Ηρακλείου , Ιεράπετρας και  Χανίων..

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ :
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018
Β ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
(Δ) Κυριακόπουλος - Καρακάσης (Μαγκανάς)
(Κ) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Σ) - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο(Β) - ΒΑΡΟΥΧΑ(Χ)- ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ(24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
(Δ) Δαρλαμήτσος - Καρπάνος (Ευαγγελινός)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Σ) - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ(Χ) - ΚΟΚΑΡΑΚΗ(24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.00 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(Δ) Χαλαμπαλάκης - Μαραγκάκης (Χριστινάκης)
(Κ) ΚΩΤΣΟΥ (Σ) - ΦΟΥΡΑΚΗ (Χ) - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ(24)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:
19-05-2018 19:30       Μοίρες Παμπαίδων      
Γερμανής Βαγγέλης    Μαρκάκης Γιώργος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

19-05-2018 19:30       Β.Α.Κ  Γυναικών         
Μακρής Παναγιώτης  Καρανικόλα Έλενα
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

19-05-2018 19:30       Αλικαρνασσός Παγκορασίδων            
Τσικριτσάκη Βασιλική           Μαμάκης Στέφανος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

19-05-2018 19:00       Ρέθυμνο          Εφήβων           
Καθαράκης Βασίλης   Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

19-05-2018 18:00       Μοίρες Εφήβων           
Γερμανής Βαγγέλης    Μαρκάκης Γιώργος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

19-05-2018 18:00       Αλικαρνασσός Εφήβων           
Μαραγκάκης Ανδρέας            Μαμάκης Στέφανος
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

19-05-2018 17:30       Ρέθυμνο          Μίνι αγόρια     
Φιλιππάκης Βασίλης  Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 1 – ΟΑΧ 2000

19-05-2018 17:00       Χερσόνησος   Παμπαίδων      
Στιβακτάκης Γιάννης  Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

19-05-2018 16:30       Αλικαρνασσός Παμπαίδων      
Μαραγκάκης Ανδρέας            Κατσούγκρης Τιμολέων
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΔΕΙΛΙΝΟ 2

19-05-2018 16:00       Ακρωτήρι        Παμπαίδων      
Αρτεμάκη Δόμνα        Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

19-05-2018 16:00       Ρέθυμνο          Παγκορασίδων            
Καθαράκης Βασίλης   Ρόμπου Βενετία
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

19-05-2018 15:00       Χανίων            Παμπαίδων      
Καμπίτσης Μιχάλης   Κουλιεράκη Χρύσα
ΚΥΔΩΝ 2 – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

19-05-2018 14:00       Άγιος Νικόλαος          Παμπαίδων      
Μαρκοδημητράκης Γιάννης   Πολυχρονάκης Άρης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

19-05-2018 13:30       Λίντο   Εφήβων           
Χαλαμπαλάκης Μηνάς           Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19-05-2018 13:30       Β.Α.Κ  Παμπαίδων      
Χαρίτος Μαρίνος        Χουλιάρας Γιώργος
ΟΦΗ 1 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

19-05-2018 13:00       Χανίων            Παμπαίδων      
Μπουζουνιεράκης Κώστας    Πετράκης Γιώργος
ΚΥΔΩΝ 1 – ΑΓΟΡ 1

19-05-2018 12:00       Λίντο   Παμπαίδων      
Στιβακτάκης Γιάννης  Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

19-05-2018 12:00       Β.Α.Κ  Μίνι αγόρια     
Χαρίτος Μαρίνος        Χουλιάρας Γιώργος
ΟΦΗ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

19-05-2018 11:30       Ρέθυμνο          Μίνι αγόρια     
Καθαράκης Βασίλης   Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΓΟΡ 2 – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

19-05-2018 10:00       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια 
Φιλιππάκης Βασίλης  Ρόμπου Βενετία
ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛοΟ – ΑΡΚΑΔΙ 2

20-05-2018 18:00       Αρκαλοχώρι    Μίνι αγόρια     
Κατσαπρακάκης Χρήστος      Γερμανής Βαγγέλης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

20-05-2018 18:00       Χερσόνησος   Παγκορασίδων            
Ξενάκης Μιχάλης       Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

20-05-2018 18:00       Λίντο   Μίνι αγόρια     
Στιβακτάκης Γιάννης  Μαρκάκης Γιώργος
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

20-05-2018 16:30       Χερσόνησος   Εφήβων           
Ξενάκης Μιχάλης       Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

20-05-2018 16:00       Ιεράπετρα        Μίνι αγόρια     
Χαρίτος Μαρίνος        Χουλιάρας Γιώργος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20-05-2018 15:00       Σούδα  Μίνι αγόρια     
Ξυλάς Δημήτρης         Φλουρής Νίκος
ΧΑΝΙΑ BC – ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

20-05-2018 15:00       Χερσόνησος   Μίνι αγόρια     
Τσικριτσάκη Βασιλική           Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

20-05-2018 13:00       Χερσόνησος   Μίνι αγόρια     
Τσικριτσάκη Βασιλική           Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΠΕΔΙΑΔΑ 1 – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

20-05-2018 13:00       Σούδα  Μίνι κορίτσια 
Ξυλάς Δημήτρης         Χριστινάκης Βασίλης
ΟΑΧ 2000 – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

20-05-2018 12:00       Β.Α.Κ  Μίνι κορίτσια 
Ζοφοριανάκης Γιάννης           Κατσούγκρης Τιμολέων
Ο.Φ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

20-05-2018 11:30       Σούδα  Μίνι κορίτσια 
Σταυρουλάκης Μανώλης        Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 1 – ΟΑΧ 2

20-05-2018 10:00       Β.Α.Κ  Μίνι αγόρια     
Ζοφοριανάκης Γιάννης           Κατσούγκρης Τιμολέων
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΛΙΝΤΟ 13.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΣΓΟΥΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΣΓΟΥΡΑΚΗ (ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ (ΛΟΥΚΑΚΗ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ (ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ)

ΒΑΚ 12.00 ΜΙΝΙ(Α) ΟΦΗ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (ΣΠΑΝΑΚΗΣ)

ΒΑΚ 13.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΣΠΑΝΑΚΗΣ

ΒΑΚ 19.30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΦΗ - ΑΡΚΑΔΙ
ΒΑΡΟΥΧΑ (Σ) - ΦΡΑΓΚΑΚΗ(Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24)

ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΜΟΙΡΕΣ 19.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΡΟΛΑΚΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ - ΑΡΚΑΔΙ 2
ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ (ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.30 ΜΙΝΙ (Α) ΑΓΟΡ 2 -ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ (ΓΙΑΝΝΗ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 16.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΑΡΚΑΔΙ
ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ- ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 17.30 ΜΙΝΙ (Α) ΑΓΟΡ 1 - ΟΑΧ 2000
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (ΜΙΧΕΛΑΚΗ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ (ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ)

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΓΟΡ 1
ΣΑΡΡΗΣ Ι. - ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ (ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ)

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 2 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΣΑΡΡΗΣ Ι. - ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ (ΓΡΑΜΨΑ ΕΡ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018
ΒΑΚ 10.00 ΜΙΝΙ(Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΒΑΚ 12.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 18.00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 13.00 ΜΙΝΙ(Α) ΠΕΔΙΑΔΑ 1 - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 15.00 ΜΙΝΙ(Α) ΟΑΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.30 ΕΦΗΒΩΝ ΟΑΣΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ (ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ)
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ (ΦΩΣΤΗΡΑΣ)
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 16.00 ΜΙΝΙ(Α) ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ (ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ)

ΣΟΥΔΑ 10.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 11.30 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΑΧ 1 - ΟΑΧ 2
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ (ΤΣΑΓΑΝΗ)

ΣΟΥΔΑ 13.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΑΧ 2000 - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 15.00 ΜΙΝΙ(Α) XANIA BC - ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 21-05-2018
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΜΙΝΙ(Α) ΔΕΙΛΙΝΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΔΙΑΤΗΤΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ:
21-05-2018 22:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσεχερίδης Δαβίδ
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

21-05-2018 22:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Τσάμης Αχιλλέας
CGP - ΜΕΛΕΣΣΕΣ

21-05-2018 20:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Τσάμης Αχιλλέας
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - ΑΛΑΓΝΙ

21-05-2018 20:15 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσεχερίδης Δαβίδ
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ΕΛΜΕ

21-05-2018 19:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χαρίτος Μαρίνος Κατσούγκρης Τιμολέων
ΠΑΓΝΗ - ΟΤΕ

21-05-2018 18:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μαγκανάς Ανδρέας Χουλιάρας Γιώργος
ΣΕΠΑΣΥΤ - ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙ

22-05-2018 22:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χρυσός Θάνος Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ

22-05-2018 22:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μακρής Παναγιώτης Πολυχρονάκης Άρης
Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ

22-05-2018 20:45 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χρυσός Θάνος Δασκαλάκης Παναγιώτης
INTERNUS - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

22-05-2018 20:15 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μακρής Παναγιώτης Πολυχρονάκης Άρης
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ - ΚΟΥΤΡΗΣ

22-05-2018 18:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Στιβακτάκης Γιάννης Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ - ΠΟΑ ΜΕΛΗ

23-05-2018 22:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χαρίτος Μαρίνος Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ - ΒΑΓΙΩΝΙΑ

23-05-2018 22:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Επιτροπάκης Γιώργος Πίπλιος Παναγιώτης
COSMOS SPORT - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

23-05-2018 20:45 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χαρίτος Μαρίνος Ζοφοριανάκης Γιάννης
CRETAPHON - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ

23-05-2018 20:15 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Επιτροπάκης Γιώργος Πίπλιος Παναγιώτης
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ

23-05-2018 18:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Γερμανής Βαγγέλης Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΔΑΣΚΑΛΟΙ - Π.Σ ΓΟΥΒΕΣ

24-05-2018 22:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Καρανικόλα Έλενα Τσίγκου Μαρία
Π. ΟΦΗ - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ

24-05-2018 20:15 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Καρανικόλα Έλενα Τσίγκου Μαρία
OM. ΚΑΡΑΤΖΗ - CRETA GAS

24-05-2018 18:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Τσάμης Αχιλλέας Δασκαλάκης Παναγιώτης
ENVERSE - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

25-05-2018 22:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μαραγκάκης Ανδρέας Κατσιέρης Βασίλης
ΤΕΕ/ΤΑΚ - ICTS HELLAS

25-05-2018 22:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Σκανδαλάκης Νίκος Μαμάκης Στέφανος
ΜΕΣΣΑΡΑ - ΙΤΕ

25-05-2018 20:45 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μαραγκάκης Ανδρέας Κατσιέρης Βασίλης
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ - ΣΚΟΥΡΑΣ

25-05-2018 20:15 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Σκανδαλάκης Νίκος Μαμάκης Στέφανος
ARTCAR RENTAL - ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ

25-05-2018 18:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Γερμανής Βαγγέλης Κατσούγκρης Τιμολέων
OFF ROAD - ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 21-05-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΣΑΠΑΣΥΤ - ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ΕΛΜΕ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΠΑΓΝΗ - ΟΤΕ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - ΑΛΑΓΝΙ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 CGP - MΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΤΡΙΤΗ 22-05-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ - ΠΟΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ - ΚΟΥΤΡΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 Π ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.45 INTERNUS - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ.- ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 23-05-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΠΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 COSMOS SPORT - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.45CRETAPHON - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΡΟΥΛΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ - ΒΑΓΙΩΝΙΑ
ΤΡΟΥΛΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 24-05-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30  ENVERSE- ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15  ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΑΤΖΗ - CRETA GAS
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 ΠΑΛ. ΟΦΗ - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25-05-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 OFF ROAD CLUB - ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΑRΤ CΑRS RENTAL - ΠΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 ΜΕΣΣΑΡΑ  - ITE
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.45 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ - ΣΚΟΥΡΑΣ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΤΕΕ ΤΑΚ - ΙCTS HELLAS
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018
ΣΟΥΔΑ 17.00 ΕΣΠΡΕΣΣΟ ΜΙΝΙ ΜΑΡΚΕΤ - LOCA CAFE
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α.

ΣΟΥΔΑ 19.00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 21.00 ΑΕΤΟΙ - ΜΟΒΙΑΚ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 09.00 ΩΡΙΩΝΑΣ - LEGENDS
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 BARCE ..ΛΙΩΜΑ - DRINK TEAM
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ ΒC - ΑΟΑΚ
ΣΑΡΡΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 VAPE PORT BOMBERS - KL. XABAΛΙΕΡΣ
ΣΑΡΡΗΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ Χ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 HALEPA 86ers - THE NO STARS
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΕΒΓΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΒΟΗΜΕ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 21-05-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ - ELECTRONIC WORD
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΜΙΝΟΑ ΠΑΛΛΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΟΣ /ΝΑΞ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 23-05-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - DRINK TEAM
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡ. ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ BC - EYHΣ REASTUARANT CAFE
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

TOYΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΓΥΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 23-05-2018
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20.30 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑ - ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.