Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 10 έως 12  Μαρτίου  2018, για τους αγώνες της, στα Εθνικά πρωταθλήματα, πρωταθλήματα ΕκΑΣΚ και  Εργασιακά Ηρακλείου , Ιεράπετρας και  Χανιών.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ :
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3/2018 - ΟΣΕΚΑ
ΣΟΥΔΑ 17:30 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ - ΠΑΣΚΑ
(Κ) ΚΑΜΠΑΚΟΥ (Σ)-  ΦΟΥΡΑΚΗ(Χ) - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ(24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/03/2018
Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15:00 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
(Δ) Ραχιώτης -Σιδέρης(Πετράκης)
(Κ)ΚΩΤΣΟΥ(Σ) - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ(Χ) - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ(24)

ΟΣΕΚΑ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΣ ΑΤΛΑΣ
(Κ)ΑΠΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ. (Σ) - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ(Χ) - ΚΟΚΑΡΑΚΗ(24)

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/03/2018
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16:00 ΡΕΘΥΜΝΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
(Δ)Σώμος - Συμεωνίδης - Ευφραιμίδης(Μπορμπαντωνάκης)
(Κ)ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ(Σ) - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ(Β)- ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Χ)- ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ(24)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:
10-03-2018 18:30 Ρέθυμνο Εφήβων
Θεοδωράκης Στάθης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

10-03-2018 18:00 Β.Α.Κ Γυναικών
Μακρής Παναγιώτης Σκανδαλάκης Νίκος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

10-03-2018 17:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Γερμανής Βαγγέλης Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ 1

10-03-2018 17:00 Χερσόνησος Εφήβων
Τσεχερίδης Δαβίδ Ξενάκης Μιχάλης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

10-03-2018 17:00 Κλαδισός Κορασίδων
Ξυλάς Δημήτρης Πετράκης Γιώργος
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

10-03-2018 17:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΑΧ 2000

10-03-2018 16:00 Ταυρωνίτης Παμπαίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Φλουρής Νίκος
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΟΡ 2

10-03-2018 15:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Γερμανής Βαγγέλης Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΦΗ 2

10-03-2018 15:30 Δύο Αοράκια Εφήβων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Μαραγκάκης Ανδρέας
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

10-03-2018 14:00 Σούδα Παμπαίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Τσεκούρας Βαγγέλης
ΧΑΝΙΑ BC - ΑΓΟΡ 3

10-03-2018 14:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Βαρελτζή Αργυρώ Μαμάκης Στέφανος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

10-03-2018 14:00 Ακρωτήρι Παίδων
Χριστινάκης Νώντας Καμπίτσης Μιχάλης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ (ΜΠΑΡΑΖ)

10-03-2018 13:00 Β.Α.Κ Εφήβων
Μπανασάκης Θοδωρής Χατζημάρκος Δημήτρης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

10-03-2018 13:00 Λίντο Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Στιβακτάκης Γιάννης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

10-03-2018 13:00 Άγιος Νικόλαος
Παμπαίδων Τσεχερίδης Δαβίδ Ξενάκης Μιχάλης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

10-03-2018 11:30 Λίντο Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Στιβακτάκης Γιάννης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

10-03-2018 10:00 Λίντο Παμπαίδων
Βαρελτζή Αργυρώ Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

11-03-2018 19:00 Ακρωτήρι Ανδρών
Κώτσου Λία Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

11-03-2018 18:00 Χερσόνησος Ανδρών
Μαλαμάς Γιάννης Τσίγκου Μαρία
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

11-03-2018 18:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Καρανικόλα Έλενα Χρυσός Θάνος
ΟΦΗ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

11-03-2018 17:30 Λίντο Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Μαραγκάκης Ανδρέας
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

11-03-2018 17:00 Κλαδισός Παμπαίδων
Κουλιεράκη Χρύσα Σιβαρόπουλος Μανώλης
ΚΥΔΩΝ 2 - ΟΑΧ 2

11-03-2018 17:00 Ιεράπετρα Εφήβων
Στιβακτάκης Γιάννης Μαρκάκης Γιώργος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

11-03-2018 16:00 Ρέθυμνο Ανδρών
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

11-03-2018 16:00 Β.Α.Κ Κορασίδων
Καρανικόλα Έλενα Χρυσός Θάνος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

11-03-2018 15:30 Ιεράπετρα Νεανίδων
Στιβακτάκης Γιάννης Μαρκάκης Γιώργος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

11-03-2018 14:00 Ιεράπετρα Μίνι αγόρια
Τσάμης Αχιλλέας Βασίλογλου Αριστέα
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

11-03-2018 13:00 Αρκαλοχώρι Παμπαίδων
Μαραγκάκης Ανδρέας Ξενάκης Μιχάλης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

11-03-2018 12:30 Ιεράπετρα Παμπαίδων
Τσάμης Αχιλλέας Βασίλογλου Αριστέα
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

11-03-2018 12:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 1 - ΟΑΧ 1

12-03-2018 21:00 Λίντο Ανδρών
Καρανικόλα Έλενα Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

12-03-2018 20:00 Χανίων Παμπαίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Σιβαρόπουλος Μανώλης
ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/03/18
ΛΙΝΤΟ 10:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΛΙΝΤΟ 11:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ15:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΦΗ 2
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΒΑΚ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ - ΚΥΔΩΝ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΒΑΚ 18:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΦΗ -  ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 15:30 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΟΑΣΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΑΧ 2000
ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ - ΜΠΛΑΒΑΚΗ.

ΡΕΘΥΜΝΟ 18:30 ΕΦΗΒΩΝ  ΑΓΟΡ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ - ΞΑΝΘΕΑ Ι.

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΑΡΚΑΔΙ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14:00 ΜΠΑΡΑΖ ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΟΑΧ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΧΑΝΙΑ BC - ΑΓΟΡ 3
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΟΡ 2
ΣΑΡΡΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/03/2018
ΛΙΝΤΟ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ -ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΒΑΚ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΒΑΚ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 12:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 14:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 15:30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 1 - ΟΑΧ 1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ. - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2 - ΟΑΧ 2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΚΥΔΩΝ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/03/2018
ΛΙΝΤΟ 21:00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3
ΑΟΡΑΚΙΑ 10:30 ΣΚΟΥΡΑΣ - Π.Σ. ΓΟΥΒΕΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 12:00 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11:00 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12:30 ΒΑΓΙΩΝΙΑ  - ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/3
ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ENVERSE - ΟΜ. ΚΑΡΑΤΖΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΚΑΚΗ Μ

ΑΟΡΑΚΙΑ 18:30 ΤΕΕ ΤΑΚ -  ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 ΕΛΜΕ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 ΠΑΛ. ΟΦΗ – ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19:00 ARTCAR RENTAL – ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΤΡΟΥΛΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:30 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ – ΘΗΣΕΑΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:00 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ - ΑΛΑΓΝΙ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

ΤΡΙΤΗ 13/3
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΚΟΥΤΡΗΣ - ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 COSMOS SPORT - ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21:00 ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:30 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/3
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛ - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΜΕΣΣΑΡΑ - ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 15/3
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΙΤΕ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ
ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 CRETAPHON - CGP
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/3
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΜΕΛΕΣΣΕΣ - ΟΤΕ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 INTERNUS - ΠΑΓΝΗ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21:00 ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΤΡΟΥΛΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:30 ΠΟΑ ΜΕΛΗ – ΒΑΓΙΩΝΙΑ
ΤΡΟΥΛΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/03/2018
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18:00 ΑΓΡΟΤΕΣ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 20:00 ΑΓΡΟΤΕΣ ΜΓ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/03/2018
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 19:00 ΕΛ. ΕΠΑΓΓ - ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 21:00 ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ - DS SMITH
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3
ΣΟΥΔΑ 15:30 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 19:00 ELORUS ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ -ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/3
ΣΟΥΔΑ 09:00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ – ΝΤΑΞ - ΝΕΑΡΧΟΣ
ΚΩΤΣΟΥ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 11:00 ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΚΩΤΣΟΥ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 13:00 FOTARAS B.C. - ELECTRONIC WORLD
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/3
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 "ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ B.C." - "ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ -

ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ"
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFÉ - ΜΙΝΩΑ ΠΑΛΑΣ / MINOA PALACE
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ



ΤΕΤΑΡΤΗ 14/3
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΩΡΙΩΝΑΣ - ALGIDA ΕΒΓΑ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΑΕΤΟΙ - ΙΠ..ΠΟΤΕΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ


ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/3
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ - DRINK TEAM
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20.30 TEI CB - ΧΑΛΕΠΑ 86ers

ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ
Από το Blogger.