ΕΚΑΣΚ | Πρόγραμμα αγώνων από 10 έως 12 Μαρτίου 2018.


Η ΕΚΑΣΚ ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων της  για τους αγώνες , που αφορούν τις ημερομηνίες 10 έως 12 Μαρτίου 2018, στο περιθώριο των αγώνων της Εθνικής ομάδας , στα πρωταθλήματα της  που βρίσκονται σε εξέλιξη (Ανδρών, Γυναικών, Παίδων, Παμπαίδων και Μίνι).

**Στο πρόγραμμα ενέχονται αλλαγές και θα σας ενημερώσουμε έγκαιρα.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10-12/3/18

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΑΓΩΝΑΣ
10/03/18
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
15:30
Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
10/03/18
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ
10/03/18
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
17:00
ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
10/03/18
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
17:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΔΕΙΛΙΝΟ 1
10/03/18
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
15:30
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΟΦΗ 2
10/03/18
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
14:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
10/03/18
Β.Α.Κ.
18:00
Β ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
10/03/18
Β.Α.Κ.
13:00
Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
10/03/18
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
17:00
ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
10/03/18
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
17:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
10/03/18
ΛΙΝΤΟ
13:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΦΗ 1
10/03/18
ΛΙΝΤΟ
11:30
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
10/03/18
ΛΙΝΤΟ
10:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
10/03/18
ΛΙΝΤΟ ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
10/03/18
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΑΧ 2000
10/03/18
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
10/03/18
ΣΟΥΔΑΣ
14:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΑ BC ΑΓΟΡ 3
10/03/18
ΣΟΥΔΑΣ
12:00
ΜΠΑΡΑΖ ΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
10/03/18
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
12:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΓΟΡ 2
10/03/18
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
17:00
ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
11/03/18
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
19:00
ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
11/03/18
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
13:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
11/03/18
Β.Α.Κ.
16:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
11/03/18
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
14:00
ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
11/03/18
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
12:30
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
11/03/18
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
13:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ2 ΟΑΧ 2
11/03/18
ΛΙΝΤΟ
17:30
ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
11/03/18
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
16:00
ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
11/03/18
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
12:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟΡ 1 ΟΑΧ 1
11/03/18
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
18:00
ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
12/03/18
19:30
ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
12/03/18
ΧΑΝΙΩΝ
20:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ 1 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.