23ο Εργασιακό Ρεθύμνου | Αποτελέσματα Α1 και της Α2, κατηγορίας και το πρόγραμμα (pics).


Το Σαββατοκύριακο 3 και 4 Μαρτίου 2018 πραγματοποιήθηκαν οι αγωνιστικές για το 23ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018 που διοργανώνει το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου. Όλοι οι αγώνες πραγματοποιούνται στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου και η είσοδος είναι δωρεάν. 
Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε μέσα από την ιστοσελίδα www.BasketRethymno.gr.

Μάλιστα στην αρχή του αγώνα «ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ» έγινε πρόταση γάμου από τον παίχτη των Κούμων!!! (έγινε δεκτή από την κοπέλα).

Αναλυτικά :
Αποτελέσματα 10ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

(A1) MUEBLO PLUS - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ.  61-64
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φιλιππάκης.
Δεκάλεπτα: 20-19, 29-32, 48-46, 61-64.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης, Τσιλεδάκης Ν.) : Κοντουδάκης 15, Καλιδωνάκης 5(1),Χατζηδάκης 10(2), Κλάδος 5(1), Φίλας 16(2), Παπαδάκης 10, Βασιλάκης.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιννάκης Μ.): Σαβοργιννάκης Μ. 13(2),
Ξανθόπουλος 6, Παπαδάκης 26(5), Παναγιωτάκης 12, Σαβοργιννάκης Β. 4, Πετράκης
3(1), Σερσεμής.

(Α1) ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - XPRESS COPY 57-67
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης.
Δεκάλεπτα: 17-22, 30-36, 41-52, 57-67.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Αλυγιζάκης 8, Κατσαντώνης 16(1),Λυκάκης 4(1), Ανεζάκης 10(1), Αραμπατζόγλου, Θεοδοσόπουλος Σ., Συριανόγλου,Τσιμπισκάκης 15(2), Δρουδάκης 4, Θεοδοσόπουλος Ε.
XPRESS COPY (Πιοτογιαννάκης): Γιαννούλης 12(2), Ορφανουδάκης 10, Γκάτσιας 20(4), Σπιτάς 4, Κεγιαδάκης 12, Πιοτογιαννάκης 9(3), Μαθηνός .

Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 67-48
Διαιτητές: Φιλιππάκης Β., Τσικριτσάκη.
Δεκάλεπτα: 16-21, 28-27, 49-33, 67-48.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης, Φωτάκης): Πελιβανίδης 11, Μανέττας 21(1),Τρανταλίδης 3(1),  Αντουράκης 17(3), Χαιρέτης 4, Σεγρεδάκης 11(1).
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης): Ρούλιος Α. 10, Οικονομάκης 10(2),Αποστολάκης 12, Ρούλιος Κ. 8, Ζουμπουλάκης Ν. 8, Κουκάκης.

(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – PLATANOS TOURS 53-39
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Κουλιεράκη.
Δεκάλεπτα: 05-12, 21-19, 37-22, 53-39

ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβίας): Λίτινας, Καρακεσίσογλου 12, Ψαρουδάκης 1, Παπαγρηγορίου 3(1), Ζούκης 6, Θεοδωρόπουλος, Ηλιόπουλος 2, Στάμος 26(4), Κόης 3.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Ε.): Κλειδαράς, Συμεωνίδης, Δαμανάκης 6(2),Αγγελάκης 10,  Καταρτζής 2, Καρπουζάκης 20(1), Γεωργίου 1, Βουγιουκαλάκης Ε.

(A1) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 73-85
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Κουλιεράκη.
Δεκάλεπτα: 20-21, 39-48, 56-65, 73-85.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μαμαλάκης Σ.): Πολυδωρόπουλος, Μαλλιαρός,Πατέντας 24, Θανάσης 3, Κυδωνάκης 14(4), Τσιχλής, Σαπουνσής, Μαμαλάκης Ν. 9,Φουντουκίδης 12, Μουλίτσας, Κανλής 11(1).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης Β.  6(2), Κιουρτσιδάκης , Πατέρας 6(2),  Νύκταρης 13(3), Νταλιάνης 4, Νικολακάκης, Μαραυγάκης 28 (5),Κωνσταντινίδης,Χατζηκωνσταντίνου 8, Βασιλάκης 18(3), Σταυρουλάκης 2.

(A1) HAAGEN DAZS - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 77-56
Διαιτητές: Κώτσου, Θεοδωράκης.
Δεκάλεπτα: 15-17, 34-30, 58-44, 77-56.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης, Βασιλείου) : Λαγουδάκης 15(2), Κούμουλος 27(6), Καλαϊτζάκης 10(2), Μπονατάκης 9(3), Πηγουνάκης 8(2), Χατζηδάκης 8(2).
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 11(2), Χρυσουλάκης 6, Κλήμος,Καίσαρης 9(1), Καλογεράκης, Μπούτσιας, Παπαδάκης 2, Κανακάκης 2,Παπαδογιαννάκης Π. 3(1), Παπαδογιαννάκης Γ. 12(1), Θεοδοσουλάκης, Οικονομίδης 11(1).

Στατιστικά 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2017-2018
Α1 Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A1 (10η Αγωνιστική)
1 Κούμουλος HAAGEN DAZS 267
2 Βασιλάκης E PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 259
3 Παπαδάκης Θ. ΕΚΠ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 187
4 Στάμος ΦΟΙΤΗΤΕΣ 178
5 Καισαρης Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 166
6 Καρπουζακης PLATANOS TOURS 158
7 Σαβοργινάκης Μ. ΕΚΠ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 146
8 Μαραυγάκης PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 141
9 Ορφανουδάκης XPRESS COPY 138
10 Λαμπαρδάκης ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 135

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A1 (10η Αγωνιστική)
1 Κούμουλος HAAGEN DAZS 51
2 Βασιλάκης E PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 32
3 Σαβοργινάκης Μ. ΕΚΠ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 31
4 Καλαϊτζάκης HAAGEN DAZS 27
5 Τσιχλής ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 23
6 Παπαδάκης Θ. ΕΚΠ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 22
7 Καρπουζακης PLATANOS TOURS 22
8 Μαραυγάκης PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 22
9 Νύκταρης PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 17
10 Τσιμπισκακης ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 16
11 Λαγουδάκης HAAGEN DAZS 16

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2017-2018
Βαθμολογία στην Α1 Κατηγορία του 23ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2017-2018
TEAMS Pts MD W L F A +/-
1. PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 20 10 10 0 815 580 235
2. HAAGEN DAZS BC 19 10 9 1 786 531 255
3. ΚΟΥΜΟΙ 18 10 8 2 714 550 164
4. Α.Ο.ΣΠΗΛΙOY 17 10 7 3 690 624 66
5. EKΠAIΔEYTIKOI 15 10 5 5 592 662 -70
6. MUEBLO PLUS 15 10 5 5 511 562 -51
7. ΠANEΠIΣTHMIO 14 10 4 6 621 628 -7
8. XPRESS COPY 14 10 4 6 580 632 -52
9. EΛ. EΠAΓΓEΛMATIES 13 10 3 7 510 651 -141
10. ΦOITHTEΣ 13 10 3 7 561 641 -80
11. PLATANOS TOURS 12 10 2 8 529 601 -72
12. AΦOI ZOYMΠOYΛAKH 10 10 0 10 423 670 -247

Αποτελέσματα 10ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018
(Α2-Β) SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ / ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 58-33
Διαιτητές: Πετράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 19-11, 36-28, 43-31, 58-33.
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης 2, Φραγκιαδάκης 10, Τσαχάκης 6(2), Σταθόπουλος 12(1), Παυλιδάκης 2, Παπαδάκης 4, Ουρανός 3(1),
Παρασύρης, Κορωνάκης 9(2), Ελευθεράκης, Τσαγκαρούλης 4, Παπαπαναγιώτου 6..
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 12(1), Καπετανάκης 8(2),Περδίκης, Τζανιδάκης 2, Φιλιππάκης 2, Βαρδάκης, Φουντιδάκης, Κοπανάκης 9,Καλοειδάς. 

(Α2-Β) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 40-70
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Πετράκης
Δεκάλεπτα: 18-19, 22-36, 31-56, 40-70.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς) : Κορογώνα, Παπαδοπόύλου Ε. 10(2), Γιαμαλά 8(2), Ρόμπου 4,Μαστροκώστα, Κιπ. 4, Τσικριτσάκη 2, Ξανθέα Θ. 2, Ξανθέα Ι. 10.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος) : Αντωνάκης 5, Βαβουράκης 22, Πολιτάκης 6(2), Περάκης 16(2),  Ζάχος 9(1), Κυριακάκης 7(1), Γιαννούλης 2, Λιανέρης 3.

(Α2-Β) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 56-47
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 19-10, 31-23, 45-31, 56-47
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταλιεράκης): Ρεχερ 4, Πανόπουλος 3, Καλογεράκης,Θεοδωράκης 2, Απανωμεριτάκης 5, Βροντάκης 13(1), Ξηράς 17(1), Σταυρουλάκης 5,Φουσταλιεράκης 7(1).
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Πλευράκης) : Χειμωνίδης 6, Σωμαθιανός 2,Πλευράκης 5(1), Νικολιδάκης 14, Σφυράκης 3(1), Μπεγέτης, Μπαγιαρτάκης 4,Παναγιωτόπουλος 9(1), Ζιάνας, Προκοπάκης 4. 

(Α2-Β) MACRON STORE - BUENO HOTEL 61-60
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 12-15, 29-29, 52-46, 61-60.
MACRON STORE (Δοξαστάκης Ε.) : Τσαφαράκης Μ., Δοξαστάκη Ε., Κόνιας ,
Καρατζέτζος Γ. 33(2), Κάβουρας, Καρατζέτζος Κ. 4, Αυγέρης, Παπαδάκης Α. 6,
Σαρχωσής, Μπενάκης 18.
BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Ανδρεδάκης 3(1), Σταυρουλιδάκης 2, Σταγκουράκης 14,Χατζάκης, Μυλωνάς 2, Αρσενίδης 15, Ανδρονικίδης 6, Κππανάκης 18(1).

(Α2-Β) L ETOILE DU SUD - KLADOS TOURS 26-89
Διαιτητές: Τσικριτσάκη, Φιλιππάκης Β.
Δεκάλεπτα: 07-14, 12-44, 17-68, 26-89.
L ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.) : Παυλιδάκης Γ. 14(2), Βουτσαδάκης 4,Παπαδάκης Ν. 3(1), Γαλλιός 5(1), Παπιομίτογλου, Σταράκη, Γαλεράκης.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 32(5), Γερουκάκης 16(2), Κλάδος 2,Περακάκης, Κανελάκης 4, Πετρίδης 1, Νταουντάκης 6, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 20(1),
Γερακάκης 8.
ΡΕΠΟ: (Α2-Β) ΣΥΦΑΡ

Α2-B Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A2-B (8η Αγωνιστική)
1 Χριστουλάκης KLADOS TOURS 190
2 Καρατζέτζος Γ MACRON STORE 157
3 Παυλιδάκης Γ L'Étoile du Sud 112
4 Βροντάκης ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 109
5 Αρσενίδης BUENO HOTEL 108
6 Πολιτάκης ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 102
7 Κριτσιωτάκης ΣΥ.ΦΑΡ . 101
8 Γερουκάκης KLADOS TOURS 96
9 Ζερβουδάκης ΣΥ.ΦΑΡ . 96
10 Καθαράκης KLADOS TOURS 91

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Β (8η Αγωνιστική)
1 Χριστουλάκης KLADOS TOURS 29
2 Σταθόπουλος SAILING EXPERIENCE 14
3 Τσαχάκης SAILING EXPERIENCE 13
4 Βαρούχας L'Étoile du Sud 12
5 Κριτσιωτάκης ΣΥ.ΦΑΡ . 11
6 Φιλιππάκης ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  10
7 Καπετανάκης ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  10
8 Καρατζέτζος Γ MACRON STORE 9
9 Βροντάκης ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 9

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β Ομίλου 2017-2018

Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Β Ομίλου του 23ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2017-2018

TEAMS Pts MD W L F A +/-
1. SAILING EXPERIENCE 14 7 7 0 407 280 127
2. MACRON STORE 14 7 7 0 364 286 78
3. KLADOS TOURS 14 8 6 2 569 372 197
4. ΠYPOΣBEΣTIKH 12 7 5 2 341 322 19
5. ΠΟΛYMHXANO 12 7 5 2 333 323 10
6. EΠIXEIPHMATIEΣ IΔ.YΠ. 11 7 4 3 367 353 14
7. TPAΠEZEΣ 10 8 2 6 326 400 -74
8. BUENO HOTEL 9 8 1 7 394 468 -74
9. L ETOILE DU SUD 9 7 2 5 300 357 -57
10. ΣYΦAP 8 7 1 6 297 389 -92
11. ΦOITHTPIEΣ 7 7 0 7 252 400 -148

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018
Σάββατο 10 Μαρτίου 2018
16:00 (Α2-A) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE
17:45 (Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ - ΡΑΨΩΔΙΑ
19:30 (Α1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – MUEBLO PLUS
Κυριακή 11 Μαρτίου 2018
10:30 (Α2-Α) DOMEK - ΓΙΑΤΡΟΙ
12:00 (Α2-Α) CRETAN INOX - THINK VILLA
13:30 (Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
15:00 (Α1) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
16:45 (Α1) PLATANOS TOURS - HAAGEN DAZS
18:30 (A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
20:15 (A1) XPRESS COPY - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
(A1) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 0-20(AA)
ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.