menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 1.12.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών - κριτών .

Κοινοποίησέ το :

Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 2 έως 6    Δεκεμβρίου  2017, για  τα Εθνικά πρωταθλήματα ,  ΕΚΑΣΚ , Τουρνουά Μίνι ΔΟΠΑΦΜΑΗ και Εργασιακό .

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02-12-2017

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15:00  ΟΑΧ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
(Δ) Χουγιάζος-Λεβεντάκος (Πετράκης Νεκτ.)
(Κ) ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ (Σ) - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Χ)  - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 03-12-2017
Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΒΑΚ 17:00 ΟΦΗ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
(Δ) Χριστινάκης-Μαραγκάκης (Γιαννακουδάκης)
(Κ)  ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (Σ) - ΣΤΟΥΜΠΟΥ (Χ) - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (24)


Διαιτητές ΕΚΑΣΚ
02-12-2017 20:00 Ρέθυμνο Εφήβων 
Θεοδωράκης Στάθης Σαλβαράκη Μυρτώ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

02-12-2017 19:30 Β.Α.Κ Εφήβων 
Βαλούρδος Μιχάλης Μαλλιαράκη Μαρίνα
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

02-12-2017 19:00 Κλαδισός Παίδων 
Αρτεμάκη Δόμνα Πελίκα Μαρία
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

02-12-2017 19:00 Νεάπολη Εφήβων 
Τσάμης Αχιλλέας Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

02-12-2017 17:30 Χανίων Παίδων 
Ξυλάς Δημήτρης Σταυρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

02-12-2017 17:00 Λίντο Νεανίδων 
Τσαϊρίδης Νίκος Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

02-12-2017 17:00 Μοίρες Εφήβων 
Φιλιππάκης Βασίλης Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

02-12-2017 17:00 Ακρωτήρι Εφήβων 
Καμπίτσης Μιχάλης Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

02-12-2017 16:00 Χερσόνησος Εφήβων 
Χαρίτος Μαρίνος Μαμάκης Στέφανος
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

02-12-2017 16:00 Αλικαρνασσός Νεανίδων 
Καρανικόλα Έλενα Ρόμπου Βενετία
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

02-12-2017 15:00 Σούδα Εφήβων 
Κουλιεράκη Χρύσα Χριστινάκης Βασίλης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

02-12-2017 14:00 Χερσόνησος Κορασίδων 
Χαρίτος Μαρίνος Μαμάκης Στέφανος
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

03-12-2017 20:00 Λίντο Ανδρών 
Τσίγκου Μαρία Τσαϊρίδης Νίκος
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

03-12-2017 19:30 Χερσόνησος Ανδρών 
Κατσαπρακάκης Χρήστος Πίπλιος Παναγιώτης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

03-12-2017 18:00 Ακρωτήρι Ανδρών 
Κουλιεράκη Χρύσα Σταυρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

03-12-2017 18:00 Κλαδισός Νεανίδων 
Αρτεμάκη Δόμνα Μακρογιάννης Γιάννης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

03-12-2017 18:00 Λίντο Παίδων 
Μαλαμάς Γιάννης Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

03-12-2017 17:30 Χερσόνησος Παίδων 
Κατσαπρακάκης Χρήστος Πίπλιος Παναγιώτης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

03-12-2017 16:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων 
Σκανδαλάκης Νίκος Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

03-12-2017 16:00 Κλαδισός Ανδρών 
Ξυλάς Δημήτρης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

03-12-2017 15:00 Νεάπολη Παίδων 
Τσεχερίδης Δαβίδ Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

03-12-2017 14:30 Αρχάνες Παίδων 
Κρητικάκης Μάριος Μαρκάκης Γιώργος
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

03-12-2017 14:00 Μοίρες Παίδων 
Γερμανής Βαγγέλης Ξενάκης Μιχάλης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΟΦΗ 2

03-12-2017 14:00 Κλαδισός Κορασίδων 
Καμπίτσης Μιχάλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

03-12-2017 14:00 Αλικαρνασσός Παίδων 
Ζοφοριανάκης Γιάννης Κατσούγκρης Τιμολέων
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

03-12-2017 13:30 Ρέθυμνο Παίδων 
Καθαράκης Βασίλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΓΟΡ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

03-12-2017 13:30 Β.Α.Κ Παίδων 
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Βασίλογλου Αριστέα
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

03-12-2017 12:00 Άγιος Νικόλαος Κορασίδων 
Τσεχερίδης Δαβίδ Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

03-12-2017 12:00 Αλικαρνασσός Παίδων 
Τσικριτσάκη Βασιλική Κατσιέρης Βασίλης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

04-12-2017 20:00 Δύο Αοράκια Ανδρών 
Καρανικόλα Έλενα Τσάμης Αχιλλέας
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

04-12-2017 19:30 Λίντο Γυναικών 
Μαραγκάκης Ανδρέας Στιβακτάκης Γιάννης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

06-12-2017 19:30 Λίντο Εφήβων 
Μπανασάκης Θοδωρής Βαλούρδος Μιχάλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ- ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 02-12-2017
ΛΙΝΤΟ 17:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ -  ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ (ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ)

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

Β.Α.Κ. 19:30 ΕΦΗΒΩΝ  ΟΦΗ -  ΠΕΔΙΑΔΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ. - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19:00 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΤΡΟΥΛΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΑΡΚΑΔΙ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΑΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΜΟΙΡΩΝ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΓΟΡ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ -  ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚAΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΥΔΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ. - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΠΑΙΔΩΝ AOK XANIA - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

ΧΑΝΙΩΝ 17:30 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ AOK XANIA -  ΗΡΑΚΛΕΙΟ  
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03-12-2017
ΛΙΝΤΟ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ  - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ)
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΟΑΧ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΤΡΟΥΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΒΑΚ.  13:30 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ

ΑΡΧΑΝΩΝ 14:30 ΠΑΙΔΩΝ  ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣΟΡ. - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 17:30 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ  -  ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ   (ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ)
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ  -  ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ  - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΜΟΙΡΩΝ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΟΦΗ 2
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ.

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ - ΞΑΝΘΕΑ Θ. (ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ)

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΟΦΗ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ  - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΤΣΙΤΣΙΡΑΔΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 18:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΑΧ -  ΑΡΚΑΔΙ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 04-12-17
 ΛΙΝΤΟ 19:30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00  ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ  - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ- ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 06-12-17
ΛΙΝΤΟ 19:30 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ.


ΜΙΝΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02-12-2017

ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ 11.15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΦΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ 12.45 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ 14.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ 10.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ 11.15 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΟΦΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ 12.30 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝ 14.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΒΑΚ 10.30 ΔΕΙΛΙΝΟ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
ΒΑΚ 11.45 ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΟΦΗ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-12-2017
ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΟΦΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 11.15 ΜΕΣΣΑΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 12.45 ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΣΚΗΣΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΒΑΚ 10.30 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ  - ΑΣΚΗΣΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΑΝΔΚΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΒΑΚ 11.45 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΑΝΔΚΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-12-2017
ΣΟΥΔΑ 15:30 TEI CB - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 17:00 Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ - αρα…ΛΥΚΟΙ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-12-2017
ΣΟΥΔΑ 9:00 ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ  BOHEME
ΣΙΟΥΜΑΛΑ- ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 11:00 LEGENDS - HALEPA 86ers
ΣΙΟΥΜΑΛΑ- ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 13:00 ΩΡΙΩΝΑΣ  - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ- ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ


ΔΕΥΤΕΡΑ 4-12-2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 VAPE PORT BOMBERS - DRINK TEAM
ΒΑΡΥΑΠΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 THE NO-STARS - ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ B.C.
ΒΑΡΥΑΠΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 6-12-2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ALGIDA ΕΒΓΑ - Α.Ο.Α.Κ.
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 BARCE…ΛΙΩΜΑ - ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter