menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 2.2.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ και Εργασιακό Χανίων,  για τους αγώνες από 04 Φεβρουαρίου, έως 08 Φεβρουαρίου 2017.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/17
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17:00 ΡΕΘΥΜΝΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
(Δ) Σχινάς-Μπίκας-Παγώνης (Μαγκανάς)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Β) – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (Χ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2017
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΑΚ 17:00 ΟΦΗ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
(Δ) Καρακάσης-Λογοθέτης (Τζωρτζάκης)
(Κ) ΒΑΡΟΥΧΑ Α(Σ) – ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ (Χ) – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (24)

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:

04-02-2017 19:00 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Ρόμπου Βενετία
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

04-02-2017 18:00 Κλαδισός Γυναικών
Σταυρουλάκης Μανώλης Μακρογιάννης Γιάννης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


04-02-2017 16:00 Αλικαρνασσός Γυναικών
Πίπλιος Παναγιώτης Πολυχρονάκης Μάνος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.


04-02-2017 12:00 Λίντο Εφήβων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Σμυρνάκης Χριστόφορος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


04-02-2017 11:30 Αλικαρνασσός Εφήβων
Μπανασάκης Θοδωρής Σκανδαλάκης Νίκος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

05-02-2017 20:00 Λίντο Κορασίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Βαρελτζή Αργυρώ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

05-02-2017 19:00 Κλαδισός Ανδρών
Μπανασάκης Θοδωρής Πετράκης Γιώργος
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

05-02-2017 18:30 Ρέθυμνο Παίδων
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ


05-02-2017 18:00 Λίντο Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Καρανικόλα Ρένα
ΑΟ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

05-02-2017 17:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Χρυσός Θανάσης Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ


05-02-2017 17:00 Ιεράπετρα Ανδρών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Τσίγκου Μαρία
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

05-02-2017 17:00 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

05-02-2017 17:00 Κλαδισός Κορασίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Ρασούλη Χρύσα
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

05-02-2017 16:00 Ακρωτήρι Παίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

05-02-2017 15:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Χιωτάκης Νίκος Κρητικάκης Μάριος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

05-02-2017 13:30 Β.Α.Κ Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Βασιλόπουλος Βασίλης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ


ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 04-02-2017
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.30 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΚΥΔΩΝ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΑΧ – ΟΦΗ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05-02-2017
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΚΥΔΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 20.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΡΚΑΔΙ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΚΥΔΩΝ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΒΑΚ 13.30 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 18.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΛΟΥΜΙΣΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟΚ – ΧΑΝΙΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΜΩΩΡΑΤΑΚΗ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

EΡΓΑΣΙΑΚO ΧΑΝΙΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:


EΡΓΑΣΙΑΚO ΧΑΝΙΩΝ ΚΡΙΤΕΣ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/2/2017
ΣΟΥΔΑ 15:00 ΝΕΑΡΧΟΣ - ΙΝΚΑ/ΜΑΡΜΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΥΡΑΚΗΣ 
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΣΟΥΔΑ 17:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ 
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΣΟΥΔΑ 19:00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ 
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/2/2017
ΣΟΥΔΑ 11:00 ΚΟΥΡΗΤΕΣ/ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 13:00 ΚΟΜΟΛΙΘΡΟΙ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑ 
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΣΟΥΔΑ 19:00 MINOA PALACE - NOVA SHOP ΧΑΝΙΑ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 21:00 LOCA CAFE – ΑΙΑΝΤΑΣ/BOHEME
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 6/2/2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 DRINK TEAM - BARCHE...ΛΙΩΜΑ 
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 Τ & Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ - ELECTRONIC WORLD
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 8/2/2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - ΑΕΤΟΙ 
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΙΠ...ΠΟΤΕΣ - ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter