menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 20.1.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ και Εργασιακό Χανίων,  για τους αγώνες από 21 Ιανουαρίου, έως 25 Ιανουαρίου 2017.

ΕΘΝΙΚΕΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17:00 ΡΕΘΥΜΝΟ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ
(Δ) Σχινάς – Παντελίδης – Αναστόπουλος Α. (Mαχαιριανάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(Σ) – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Β) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.(Χ) – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 16.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
(Δ)Ξενικάκης-Δαρλαμήτσος-Ευφραιμίδης (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ(Σ) – ΒΑΡΟΥΧΑ (Β) -ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Χ) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ(24)
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/17

Β ΕΘΝΙΚΗ
ΛΙΝΤΟ 17:00 ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
(Δ) Κυριακόπουλος-Καρπάνος (Μαγκανάς)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) – ΦΡΑΓΚΑΚΗ (Χ) – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ(24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 12:00 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
(Δ) Χουγιάζος-Ελ Ανύ (Πετράκης Ν.)
(Κ) ΚΩΤΣΟΥ(Σ) – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν.(Χ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ(24)

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
21-01-2017 19:00 Αλικαρνασσός Γυναικών
Καρανικόλα Ρένα Τσαϊρίδης Νίκος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

21-01-2017 18:30 Ιεράπετρα Εφήβων
Παπουτσάκης Σοφοκλής Βαλούρδος Μιχάλης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

21-01-2017 17:30 Κλαδισός Εφήβων
Κουλιεράκη Χρύσα Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

21-01-2017 16:00 Ταυρωνίτης Εφήβων
Αρτεμάκη Δόμνα Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

21-01-2017 14:30 Χερσόνησος Εφήβων
Παπουτσάκης Σοφοκλής Βαλούρδος Μιχάλης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

21-01-2017 13:00 Ρέθυμνο Κορασίδων
Καθαράκης Βασίλης Τσικριτζάκη Βασιλική
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

21-01-2017 11:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Θεοδωράκης Στάθης Ρόμπου Βενετία
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

22-01-2017 19:00 Ρέθυμνο Ανδρών
Αρτεμάκη Δόμνα Καθαράκης Βασίλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

22-01-2017 18:00 Αρκαλοχώρι Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Τσίγκου Μαρία
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

22-01-2017 17:00 Ιεράπετρα Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Σμυρνάκης Χριστόφορος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

22-01-2017 17:00 Κλαδισός Ανδρών
Χριστινάκης Νώντας Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

22-01-2017 16:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Κρητικάκης Μάριος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

22-01-2017 16:00 Χερσόνησος Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Βαρδάκης Δημήτρης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

22-01-2017 15:30 Β.Α.Κ Παίδων
Καρανικόλα Ρένα Σαμαράς Νίκος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

22-01-2017 15:00 Ιεράπετρα Παίδων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Σμυρνάκης Χριστόφορος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

22-01-2017 15:00 Αρχάνες Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Τσίγκου Μαρία
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

22-01-2017 14:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Χιωτάκης Νίκος Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΣΚΗΣΗ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

22-01-2017 14:00 Ακρωτήρι Παίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Κουλιεράκη Χρύσα
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

22-01-2017 14:00 Λίντο Ανδρών
Μαλαμάς Γιάννης Ξηρόκωστας Γιώργος
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

22-01-2017 13:00 Άγιος Νικόλαος Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Βαρδάκης Δημήτρης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

22-01-2017 12:00 Λίντο Κορασίδων
Παλιατσός Βασίλης Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

22-01-2017 10:00 Ρέθυμνο Παίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Πετράκης Γιώργος
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

25-01-2017 21:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Χρυσός Θανάσης Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

25-01-2017 21:00 Β.Α.Κ Γυναικών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Βαρελτζή Αργυρώ
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-01-2017
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑΧ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.30 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.30 ΕΦΗΒΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ
ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.30 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΑΓΟΡ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-01-2017
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΦΗ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΟΑΧ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΒΑΚ 15.30 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΡΧΑΝΕΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΟΦΗ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΚΥΔΩΝ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΚΥΔΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΕΦΑΛΟΣ – ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν.– ΦΟΥΡΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25-01-2017
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΒΑΚ 21.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΦΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΛ.


EΡΓΑΣΙΑΚO ΧΑΝΙΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:
25-01-2017 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Χριστινάκης Βασίλης Μακρογιάννης Γιάννης
Espresso Mini Market Café - MOBIAK

25-01-2017 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Κουλιεράκη Χρύσα Ρασούλη Χρύσα
Nova Shop Χανιά - Loca Café

23-01-2017 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Χριστινάκης Νώντας Κουλιεράκη Χρύσα
Γερμανός Σούδα - Minoa Palace 

23-01-2017 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Χριστινάκης Νώντας Κουλιεράκη Χρύσα
Δικηγόροι - Κομόλιθροι

22-01-2017 21:00 Σούδα Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Δημητρουλάκης Μανώλης Πετράκης Γιώργος
ΙΝΚΑ/Μάρμαρα Ελευθεράκης - Ενετικόν 

22-01-2017 19:00 Σούδα Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Μακρογιάννης Γιάννης Μαρινάκης Θεοχάρης
Electronic World - Κουρήτες

22-01-2017 17:00 Σούδα Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Πελίκα Μαρία Φλουρής Νίκος
Γερμανός Κουνουπιδιανά - Μαθηματικά Ανεζάκης

22-01-2017 09:00 Σούδα Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Καμπίτσης Μιχάλης Αρτεμάκη Δόμνα
Ελληνική Αστυνομία - Κάβα Κασιμάτης 

21-01-2017 21:00 Σούδα Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Αρτεμάκη Δόμνα Σταυρουλάκης Μανώλης
Εύης café Restaurant - Κίσσαμος

21-01-2017 19:00 Σούδα Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Πελίκα Μαρία Πετράκης Γιώργος
Κοσμήματα Μουσουράκης / BodyTec Chania - Ντάξ 

21-01-2017 17:00 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Μαρινάκης Θεοχάρης Πετράκης Γιώργος
Barche...Λιώμα - ΤΕΙ

21-01-2017 15:00 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Κώτσου Λία Μπουζουνιεράκης Κώστας
Άρα...Λύκοι - Βουκολιές / Χάρμα 


EΡΓΑΣΙΑΚO ΧΑΝΙΩΝ ΚΡΙΤΕΣ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/2017
ΣΟΥΔΑ 15:00 ΆΡΑ...ΛΥΚΟΙ - ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ / ΧΑΡΜΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 17:00 BARCHE...ΛΙΩΜΑ - ΤΕΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 19:00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ / BODYTEC CHANIA - ΝΤΑΞ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 21:00 ΕΥΗΣ CAFE RESTAURANT - ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν – ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017
ΣΟΥΔΑ 9:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 17:00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΚΩΤΣΟΥ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΣΟΥΔΑ 19:00 ELECTRONIC WORLD - ΚΟΥΡΗΤΕΣ/ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ
ΚΩΤΣΟΥ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΣΟΥΔΑ 21:00 ΙΝΚΑ/ΜΑΡΜΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ - ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΚΩΤΣΟΥ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23/1/2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΚΟΜΟΛΙΘΡΟΙ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑ - MINOA PALACE
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 25/1/2017

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 NOVA SHOP ΧΑΝΙΑ - LOCA CAFE
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ESPRESSO MINI MARKET CAFÉ - MOBIAK
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter