menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 25.11.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών -κριτών -Εργασιακών-ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  του 6ου μίνι τουρνουά ΔΟΠΑΦΜΑΗ, για το Σαββατοκύριακο , από 26 Νοεμβρίου, έως 30 Νοεμβρίου 2016 , καθώς και του Εργασιακού Χανίων.


ΔΟΠΑΦΜΑΗ-Διαιτητές.
26-11-2016 12:30 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Σκανδαλάκης Νίκος Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΣΚΗΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

26-11-2016 12:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Α' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΕΧΕΡΙΔΗΣ Κρητικάκης Μάριος
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

26-11-2016 11:15 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Σκανδαλάκης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ

26-11-2016 11:15 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Πίπλιος Παναγιώτης Κρητικάκης Μάριος
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

26-11-2016 10:00 Δύο Αοράκια Μίνι κορίτσια
Παλιατσός Βασίλης Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

26-11-2016 10:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Πίπλιος Παναγιώτης Φιλιππάκης Βασίλης
ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

27-11-2016 12:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χιωτάκης Νίκος Κοντόκαλου Πέρσα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

27-11-2016 11:15 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Κουλιεράκη Χρύσα Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
ΟΦΗ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

27-11-2016 11:15 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Ζοφοριανάκης Γιάννης Βαλούρδος Μιχάλης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΣΚΗΣΗ

27-11-2016 11:15 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Ξηρόκωστας Γιώργος Κοντόκαλου Πέρσα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

27-11-2016 10:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Κουλιεράκη Χρύσα Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

27-11-2016 10:00 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Ζοφοριανάκης Γιάννης Βαλούρδος Μιχάλης
ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ


ΔΟΠΑΦΜΑΗ - Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016
ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 (Γ) ΟΦΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 11.15 (Β 1) ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 12.30 (Α1) ΑΣΚΗΣΗ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ 10.00 (Α2) ΜΕΣΣΑΡΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝ 11.15  (Α1) ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ -ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝ 12.30 (Β1) ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016
ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 (Α2) ΔΕΙΛΙΝΟ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ 11.15 (Β2) ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΣΚΗΣΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 12.30 (Α1-Α2) ΗΡΑΚΛΕΙΟ -  ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ 10.00 (Γ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ 11.15 (Β1) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ 12.30 (Β2) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΒΑΚ 10.00 (Α1) ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΒΑΚ 11.15 Β2 ΟΦΗ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ

Εργασιακό Χανίων - Γραμματεία:
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 
ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ - ΤΕΙ CB (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ. - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 
ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE - ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 
ΙΝΚΑ/ΜΑΡΜΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016
ΣΟΥΔΑ 09:00 
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ - ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 11:00 
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - ΝΤΑΞ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 13:00 
ΝΕΑΡΧΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 
ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ - ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 
Τ&Τ ΚΑΤΑ/ΤΙΚΗ - ΚΟΥΡΗΤΕΣ/ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΦΟΥΡΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 28/11/2016
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 
ΜΟΒΙΑΚ - ΚΟΜΟΛΙΘΡΟΙ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00: 
ESPRESSO MINI MARKET CAFE - MINOA PALACE
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/2016
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 
ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ - LOCA CAFE
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:0 
ELECTRONIC WORLD - ΑΙΑΝΤΑΣ/BOHEME
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter