Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων ΕΚΑΣΚ, για τους αγώνες από 26 Νοεμβρίου, έως 28 Νοεμβρίου 2016.
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26-11-2016
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 16:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
(Δ) Τσαρούχα-Τσώνος Β.-Καρδάρης (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (Β) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Χ) – ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (24)
ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2016
ΒΑΚ 17:00 ΟΦΗ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
(Δ) Ντάνος-Λεκατσάς (Ευαγγελινός)
(Κ) ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (Σ) – ΓΕΡΟΝΤΗ (Χ) – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (24)
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑTOY
(Δ)Ασημακάκη-Λεκατσάς (Πετράκης)
(Κ) ΚΩΤΣΟΥ (Σ) – ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ. (Χ) – ΜΑΙΔΩΝΗΣ (24)
ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
26-11-2016 19:30 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
26-11-2016 18:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Μπανασάκης Θοδωρής Σμυρνάκης Χριστόφορος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
26-11-2016 17:30 Αρκαλοχώρι Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Καρανικόλα Ρένα
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
26-11-2016 17:30 Κλαδισός Γυναικών
Χριστινάκης Νώντας Πετράκης Γιώργος
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
26-11-2016 17:00 Λίντο Γυναικών
Χατζημάρκος Δημήτρης Ξηρόκωστας Γιώργος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
26-11-2016 17:00 Ταυρωνίτης Εφήβων
Μακρογιάννης Γιάννης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
26-11-2016 16:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Παλιατσός Βασίλης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
26-11-2016 16:00 Νεάπολη Εφήβων
Μακρής Παναγιώτης Βαρδάκης Δημήτρης
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
26-11-2016 15:00 Ακρωτήρι Εφήβων
Σταυρουλάκης Μανώλης Ρασούλη Χρύσα
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ
27-11-2016 19:30 Ρέθυμνο Εφήβων
Θεοδωράκης Στάθης Πετράκης Γιώργος
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
27-11-2016 18:30 Μοίρες Ανδρών
Σμυρνάκης Χριστόφορος Σκανδαλάκης Νίκος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ
27-11-2016 18:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
27-11-2016 17:00 Νεάπολη Παίδων
Σαμαράς Νίκος Τσαϊρίδης Νίκος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
27-11-2016 16:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Τσίγκου Μαρία Στιβακτάκης Γιάννης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΣΚΗΣΗ
27-11-2016 16:00 Ρέθυμνο Κορασίδων
Καθαράκης Βασίλης Πετράκης Γιώργος
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
27-11-2016 16:00 Ιεράπετρα Ανδρών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Πίπλιος Παναγιώτης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
27-11-2016 16:00 Ακρωτήρι Παίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Πελίκα Μαρία
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
27-11-2016 15:00 Λίντο Κορασίδων
Ξηρόκωστας Γιώργος Βαλούρδος Μιχάλης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
27-11-2016 14:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Χιωτάκης Νίκος Τσίγκου Μαρία
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ
27-11-2016 14:00 Β.Α.Κ Παίδων
Χρυσός Θανάσης Β' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΕΧΕΡΙΔΗΣ
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ
27-11-2016 14:00 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Τσικριτζάκη Βασιλική
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
27-11-2016 14:00 Ιεράπετρα Κορασίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
27-11-2016 13:30 Σητεία Παίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Σαμαράς Νίκος
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
27-11-2016 12:30 Β.Α.Κ Παίδων
Χρυσός Θανάσης Β' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΕΧΕΡΙΔΗΣ
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
27-11-2016 12:00 Ιεράπετρα Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
27-11-2016 11:00 Λίντο Παίδων
Καρανικόλα Ρένα Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
26-11-2016 19:30 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Πετράκης Γιώργος
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΕΚΑΣΚ-Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 26-11-2016
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΑΓΟΡ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 17.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΟΦΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ
ΝΕΑΠΟΛΗ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 19.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΓΟΡ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΚΥΔΩΝ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΑΧ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΚΩΤΣΟΥ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΙΣΣΑΜΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2016
ΛΙΝΤΟ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΛΙΝΤΟ 15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΟΑΧ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΚΥΔΩΝ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΑΣΚΗΣΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.30 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΒΑΚ 12.30 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ – ΟΑΧ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΒΑΚ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ – ΚΥΔΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ 18.30 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΚΥΔΩΝ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΝΕΑΠΟΛΗ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΟΦΗ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΣΗΤΕΙΑ 13.30 ΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 19.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 28-11-2016
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΒΑΚ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ