menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 21.10.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,Ανδρών, παίδων Εφήβων, Νεανίδων, Κορασίδων ΕΚΑΣΚ,  για τους αγώνες από 22 έως 24 Οκτωβρίου 2016.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-10-2016
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ
(Δ) Αναστόπουλος Α- Κοτσιμπός Α – Καρακάσης Π (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Β) – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (Χ) – ΒΛΑΣΣΗΣ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10-2016
Β' ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΛΙΝΤΟ 16.30 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΕ Ο ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
(Δ) Λιότσος – Καρπάνος (Μαγκανάς)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) – ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ (Χ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ (24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΡΕΘΥΜΝ0 12.00 ΑΡΚΑΔΙ ΟΚΑ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(Δ) Χουγιάζος – Ελ Ανύ (Πετράκης Ν.)
(Κ) ΜΑΪΔΩΝΗΣ (Σ) – ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ (Χ) – ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (24)


ΕΚΑΣΚ -Διαιτητές:
22-10-2016 20:30 Αλικαρνασσός Νεανίδων
Τσίγκου Μαρία Ξηρόκωστας Γιώργος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ

22-10-2016 19:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Παλιατσός Βασίλης Τσίγκου Μαρία
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

22-10-2016 19:00 Λίντο Εφήβων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Κοντόκαλου Πέρσα
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

22-10-2016 19:00 Ταυρωνίτης Νεανίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Πελίκα Μαρία
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

22-10-2016 18:00 Ρέθυμνο Νεανίδων
Θεοδωράκης Στάθης Ρόμπου Βενετία
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

22-10-2016 17:30 Αλικαρνασσός Εφήβων
Χατζημάρκος Δημήτρης Γερμανής Βαγγέλης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

22-10-2016 17:00 Λίντο Εφήβων
Καρανικόλα Ρένα Στιβακτάκης Γιάννης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

22-10-2016 17:00 Άγιος Νικόλαος Εφήβων
Μακρής Παναγιώτης Τσικριτζάκη Βασιλική
ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

22-10-2016 16:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

22-10-2016 15:00 Β.Α.Κ Εφήβων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Σαμαράς Νίκος
ΟΦΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

22-10-2016 15:00 Κλαδισός Εφήβων
Κώτσου Λία Μακρογιάννης Γιάννης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

23-10-2016 19:30 Νεάπολη Παίδων
Μαραγκάκης Ανδρέας Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

23-10-2016 19:00 Μοίρες Ανδρών
Μπανασάκης Θοδωρής Σκανδαλάκης Νίκος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

23-10-2016 19:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Μαλαμάς Γιάννης Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

23-10-2016 19:00 Λίντο Κορασίδων
Ξηρόκωστας Γιώργος Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

23-10-2016 18:30 Κλαδισός Ανδρών
Κατραχούρας Γιώργος Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

23-10-2016 17:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Πολυχρονάκης Μάνος Κρητικάκης Μάριος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΚΗΣΗ

23-10-2016 17:00 Άγιος Νικόλαος Παίδων
Μαραγκάκης Ανδρέας Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

23-10-2016 15:00 Χερσόνησος Παίδων
Τσίγκου Μαρία Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

23-10-2016 14:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Καρανικόλα Ρένα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

23-10-2016 14:00 Λίντο Παίδων
Μακρής Παναγιώτης Βαρελτζή Αργυρώ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΟΦΗ

23-10-2016 13:30 Β.Α.Κ Κορασίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

23-10-2016 13:15 Ακρωτήρι Παίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

23-10-2016 13:00 Χανίων Παίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

23-10-2016 12:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Βαλούρδος Μιχάλης
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

23-10-2016 12:00 Κλαδισός Κορασίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Φλουρής Νίκος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

23-10-2016 11:30 Β.Α.Κ Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Ξενάκης Μιχάλης
ΟΦΗ - ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

24-10-2016 21:00 Λίντο Ανδρών
Κατσαπρακάκης Χρήστος Μαραγκάκης Ανδρέας
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

24-10-2016 20:00 Χερσόνησος Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Πίπλιος Παναγιώτης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

24-10-2016 19:00 Β.Α.Κ Ανδρών
Χατζημάρκος Δημήτρης Χαρίτος Μαρίνος
ΟΦΗ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ


ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-10-2016

ΛΙΝΤΟ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΝΕΑΠΟΛΗ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΦΗ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΒΑΚ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟΑΝ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.

ΡΕΘΥΜΝΟ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΪΔΩΝΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 19.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΑΧ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10-2016

ΛΙΝΤΟ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 19.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΑΡΚΑΔΙ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΥΔΩΝ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΚΗΣΗ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΟΑΧ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΒΑΚ 11.30 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ – ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΒΑΚ 13.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΒΛΑΣΣΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΝΕΑΠΟΛΗ 19.30 ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΛΑΓΟΥ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟΑΝ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΛΑΓΟΥ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΑΓΟΡ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18.30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.15 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΑΓΟΡ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 24-10-2016

ΛΙΝΤΟ 21.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΒΑΚ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ





Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter