menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 30.5.16 από kreta

Εργασιακό Ηρακλείου | Τα αποτελέσματα-πρόγραμμα της β΄φάσης.

Κοινοποίησέ το :

Όλα τα αποτελέσματα και η συνέχεια στην δεύτερη φάση για το 5ο Εργασιακό τουρνουά μπάσκετ, που διοργανώνει με απόλυτη επιτυχία ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ.Φωτο:"ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ - ΙΤΕ".

Αποτελέσματα:
ΚΑΤ. ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ

Α 1-6 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΕΛΜΕ 46-62
Α 1-6 ΠΑΛ.ΟΦΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑ 70-53
Α 1-6 Π.ΗΡΟΔΟΤΟY COSMOS SPORT 52-59
Α 1-6 ΠΑΛ.ΟΦΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 69-57
Α 1-6 COSMOS SPORT ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑ 66-59
Α 1-6 Π.ΗΡΟΔΟΤΟY ΕΛΜΕ 66-60

Α 7-12 Π.ΑΛΑΓΝΙΟΥ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 58-31
Α 7-12 ΙΤΕ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 46-52
Α 7-12 ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 46-60
Α 7-12 ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 46-56
Α 7-12 ΙΤΕ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 62-57
Α 7-12 Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 52-56

Α 13-18 ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 58-47
Α 13-18 Π.ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 32-49
Α 13-18 ΠΑΓΝΗ ΚΟΥΤΡΗΣ 55-74
Α 13-18 ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ DONATO 69-44
Α 13-18 Π.ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 38-35
Α 13-18 ΠΑΓΝΗ DONATO 108-43

Β 1-3 ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ 64-49
Β 1-3 ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ Α.Τ.ΠΕΡΙΦ. ΕΛ.ΑΣ 47-62

Β 4-6 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 42-54
Β 4-6 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 52-51

Β 7-9 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 56-48
Β 7-9 ALPHA BANK ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 46-30

Β 10-12 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 20-00
Β 10-12 HAMED ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 46-59

Β 13-15 ΥΠΑ ΟΠΤΙΚΟΙ 46-39
Β 13-15 RETRO 23 ΟΠΤΙΚΟΙ 66-49

Β 16-18 ΟΤΕ ΤΕΕΤΑΚ 47-46
Β 16-18 Π.ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΤΕΕΤΑΚ 57-43

Β 19-21 Π.Σ. ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 37-27
Β 19-21 Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 50-58

Β 22-24 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 42-64

Γ 1-6 ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜ 35-72
Γ 1-6 Π.ΧΑΟΧ ΚΡΗΤΙΔΑ 50-73
Γ 1-6 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 49-51

Γ 7-10 Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 45-73
Γ 7-10 OFF ROAD CLUB Π.Σ. ΓΟΥΒΕΣ 57-60

Γ 11-14 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ CGP 51-40
Γ 11-14 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 34-48

Γ 15-16 ΜΕΡΑΣΤΡΙ BIOCITY 45-28


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 30/5 18.00 Γ 15-16 BIOCITY ΜΕΡΑΣΤΡΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 30/5 19.45 Β 22-24 ΕΛΚΕΘΕ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 30/5 21.30 Γ 1-6 Π.ΧΑΟΧ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 30/5 20.15 Γ 1-6 ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΡΗΤΙΔΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 30/5 22.00 Γ 1-6 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜ

ΒΑΚ ΔΕ 30/5 19.30 Γ 7-10 OFF ROAD CLUB Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΒΑΚ ΔΕ 30/5 21.15 Γ 7-10 Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ Π.Σ ΓΟΥΒΕΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 31/5 19.45 Γ 11-14 ΒΑΓΙΩΝΙΑ CGP
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 31/5 21.30 Γ 11-14 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 31/5 20.15 Α 7-12 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 31/5 22.00 Α 7-12 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΙΤΕ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 1/6 18.00 Α 7-12 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 1/6 19.45 Α 1-6 COSMOS SPORT ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 1/6 21.30 Α 1-6 ΠΑΛ.ΟΦΗ Π.ΗΡΟΔΟΤΟY
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 1/6 20.15 Α 13-18 Π.ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ DONATO

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 1/6 22.00 Α 1-6 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑ ΕΛΜΕ

ΒΑΚ ΤΕ 1/6 19.30 Α 13-18 ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ ΚΟΥΤΡΗΣ
ΒΑΚ ΤΕ 1/6 21.15 Α 13-18 ΠΑΓΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 2/6 17.30 Β 7-9 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ALPHA BANK
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 2/6 22.00 Β 13-15 ΥΠΑ RETRO 23

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 3/6 18.00 Β 10-12 HAMED ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 3/6 19.45 Β 4-6 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 3/6 21.30 Β 1-3 ΠΟΑ ΜΕΛΗ Α.Τ.ΠΕΡΙΦ. ΕΛ.ΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 3/6 20.15 Β 22-24 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΛΚΕΘΕ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 3/6 22.00 Γ 1-6 Π. ΧΑΟΧ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 4/6 11.00 Β 16-18 ΟΤΕ Π.ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 4/6 12.45 Γ 1-6 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΚΡΗΤΙΔΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 4/6 11.00 Β 19-21 Π.Σ. ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 4/6 12.45 Γ 1-6 ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter