To πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ έχει ως εξής:

.

Σ.Σ.:  Οι αγώνες του β΄γύρου διεξάγονται αντίστροφα:

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΚΡΗΤΗ
1η αγωνιστική (9/10)

Ιεράπετρα-Δειλινό
Σητειακός-Χερρονάσιος
Αναγέννηση-Χάνδακας
Ρεπό: Λιβυκός

2η αγωνιστική

Δειλινό-Λιβυκός
Χερρονάσιος-Ιεράπετρα
Χάνδακας-Σητειακός
Ρεπό: Αναγέννηση

3η αγωνιστική

Λιβυκός-Χερρονάσιος
Ιεράπετρα-Χάνδακας
Σητειακός-Αναγέννηση
Ρεπό: Δειλινό

4η αγωνιστική

Χάνδακας-Λιβυκός
Αναγέννηση-Ιεράπετρα
Χερρονάσιος-Δειλινό
Ρεπό: Σητειακός

5η αγωνιστική

Λιβυκός-Αναγέννηση
Ιεράπετρα-Σητειακός
Δειλινό-Χάνδακας
Ρεπό: Χερρονάσιος

6η αγωνιστική

Σητειακός-Λιβυκός
Αναγέννηση-Δειλινό
Χάνδακας-Χερρονάσιος
Ρεπό: Ιεράπετρα

7η αγωνιστική

Λιβυκός-Ιεράπετρα
ΑΟΔειλινό-Σητειακός
Χερρονάσιος-Αναγέννηση
Ρεπό: Χάνδακας

ΔΥΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗ
1η αγωνιστική (9/10)

Ανδρογέας-Ακ.Ρεθύμνου
Φιλαθλητικός-Μεσσαρά
Κύδων-Ηρόδοτος

2η αγωνιστική

Μεσσαρά-Ανδρογέας
Ηρόδοτος-Φιλαθλητικός
Ακ.Ρεθύμνου-Κύδων

3η αγωνιστική

Ανδρογέας-Ηρόδοτος
Φιλαθλητικός-Κύδων
Ακ.Ρεθύμνου-Μεσσαρά

4η αγωνιστική

Κύδων-Ανδρογέας
Φιλαθλητικός-Ακ.Ρεθύμνου
Ηρόδοτος-Μεσσαρά

5η αγωνιστική

Ανδρογέας-Φιλαθλητικός
Ακ.Ρεθύμνου-Ηρόδοτος
Μεσσαρά-Κύδων


ΕΦΗΒΩΝ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΚΡΗΤΗ
1η αγωνιστική (10/10)

Αναγέννηση - Ηράκλειο
ΟΦΗ - Ιεράπετρα
Ηρόδοτος - Αγ. Νικόλαος

2η αγωνιστική

Ιεράπετρα - Αναγέννηση
Αγ. Νικόλαος - ΟΦΗ
Ηράκλειο - Ηρόδοτος

3η αγωνιστική

Αναγέννηση - Αγ. Νικόλαος
ΟΦΗ - Ηρόδοτος
Ηράκλειο - Ιεράπετρα

4η αγωνιστική

Ηρόδοτος - Αναγέννηση
ΟΦΗ - Ηράκλειο
Αγ. Νικόλαος - Ιεράπετρα

5η αγωνιστική

Αναγέννηση -ΟΦΗ
Ηράκλειο - Αγ. Νικόλαος
Ιεράπετρα - Ηρόδοτος

ΔΥΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗ
1η αγωνιστική

Εργοτέλης- Κύδων
ΑΓΟΡ - Δειλινά ΠΑΟ

2η αγωνιστική

Κύδων - Ανδρογέας
Δειλινά ΠΑΟ - Εργοτέλης

3η αγωνιστική

Ανδρογέας - Δειλινά ΠΑΟ
Εργοτέλης - ΑΓΟΡ

4η αγωνιστική

ΑΓΟΡ - Ανδρογέας
Δειλινά ΠΑΟ - Κύδων

5η αγωνιστική

Ανδρογέας - Εργοτέλης
Κύδων - ΑΓΟΡ
Ρεπό: Δελινά ΠΑΟ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η αγωνιστική (31/10)

Ηρόδοτος-Ιεράπετρα
Ηράκλειο-ΟΑΧ
Κίσσαμος-Εργοτέλης

2η αγωνιστική

ΟΑΧ-Ηρόδοτος
Εργοτέλης-Ηράκλειο
Ιεράπετρα-Κίσσαμος

3η αγωνιστική

Ηρόδοτος-Εργοτέλης
Ηράκλειο-Κίσσαμος
Ιεράπετρα-ΟΑΧ

4η αγωνιστική

Κίσσαμος-Ηρόδοτος
Ηράκλειο-Ιεράπετρα
Εργοτέλης-ΟΑΧ

5η αγωνιστική

Ηρόδοτος-Ηράκλειο
Ιεράπετρα-Εργοτέλης
ΟΑΧ-Κίσσαμος

ΠΑΙΔΩΝ Α’

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική(9/10)

Ανδρογέας-Ιεράπετρα
Κύδων-Εργοτέλης
ΟΦΗ-ΑΓΟΡ
Δειλινό-Ηράκλειο

2η αγωνιστική

Εργοτέλης-Ανδρογέας
ΑΓΟΡ-Κύδων
Ηράκλειο-ΟΦΗ
Δειλινό-Ιεράπετρα

3η αγωνιστική

Ανδρογέας-ΑΓΟΡ
Κύδων - Ηράκλειο
ΟΦΗ-Δειλινό
Ιεράπετρα-Εργοτέλης

4η αγωνιστική

Ηράκλειο-Ανδρογέας
Δειλινό-Κύδων
ΟΦΗ-Ιεράπετρα
ΑΓΟΡ-Εργοτέλης

5η αγωνιστική

Ανδρογέας-Δειλινό
Κύδων-ΟΦΗ
Ιεράπετρα-ΑΓΟΡ
Εργοτέλης-Ηράκλειο

6η αγωνιστική

ΟΦΗ-Ανδρογέας
Κύδων-Ιεράπετρα
Δειλινό-Εργοτέλης
Ηράκλειο-ΑΓΟΡ

7η αγωνιστική

Ανδρογέας-Κύδων
Ιεράπετρα-Ηράκλειο
Εργοτέλης-ΟΦΗ
ΑΓΟΡ-Δειλινό

ΠΑΙΔΩΝ Β’

1η αγωνιστική(9/10)

Γιούχτας-Χερρονάσιος
Ακρωτήρι-Ηρόδοτος
Φιλαθλητικός-Αγ.Νικόλαος
Σητειακός-Αναγέννηση

2η αγωνιστική

Ηρόδοτος-Γιούχτας
Αγ.Νικόλαος-Ακρωτήρι
Αναγέννηση-Φιλαθλητικός
Σητειακός-Χερρονάσιος

3η αγωνιστική

Γιούχτας-Αγ.Νικόλαος
Ακρωτήρι-Αναγέννηση
Φιλαθλητικός-Σητειακός
Χερρονάσιος-Ηρόδοτος

4η αγωνιστική

Αναγέννηση-Γιούχτας
Σητειακός-Ακρωτήρι
ΦιλαθλητικόςΧερρονάσιος
Αγ.Νικόλαος-Ηρόδοτος

5η αγωνιστική

Γιούχτας-Σητειακός
Ακρωτήρι-Φιλαθλητικός
Χερρονάσιος-Αγ.Νικόλαος
Ηρόδοτος-Αναγέννηση

6η αγωνιστική

Φιλαθλητικός-Γιούχτας
Ακρωτήρι-Χερρονάσιος
Σητειακός-Ηρόδοτος
Αναγέννηση-Αγ.Νικόλαος

7η αγωνιστική

Γιούχτας-Ακρωτήρι
Χερρονάσιος-Αναγέννηση
Ηρόδοτος-Φιλαθλητικός
Αγ.Νικόλαος-Σητειακός



ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ A’

1η αγωνιστική (26/9)

ΟΦΗ 2-Ηρόδοτος
ΑΓΟΡ-Κύδων
Γιούχτας-Ακρωτήρι
Ρεπό: Ηράκλειο 2

2η αγωνιστική

Ηρόδοτος-Ηράκλειο 2
Κύδων-ΟΦΗ 2
Ακρωτήρι-ΑΓΟΡ
Ρεπό: Γιούχτας

3η αγωνιστική

Ηράκλειο 2-Κύδων
ΟΦΗ 2-Ακρωτήρι
ΑΓΟΡ-Γιούχτας
Ρεπό: Ηρόδοτος

4η αγωνιστική

Ακρωτήρι-Ηράκλειο 2
Γιούχτας-ΟΦΗ 2
Κύδων-Ηρόδοτος
Ρεπό: ΑΓΟΡ

5η αγωνιστική

Ηράκλειο 2-Γιούχτας
ΟΦΗ 2-ΑΓΟΡ
Ηρόδοτος-Ακρωτήρι
Ρεπό: Κύδων

6η αγωνιστική

ΑΓΟΡ-Ηράκλειο 2
Γιούχτας-Ηρόδοτος
Ακρωτήρι-Κύδων
Ρεπό: ΟΦΗ 2

7η αγωνιστική

Ηράκλειο 2 - ΟΦΗ 2
Ηρόδοτος-ΑΓΟΡ
Κύδων-Γιούχτας
Ρεπό: Ακρωτήρι

B’ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική

Φιλαθλητικός-Ιεράπετρα 2
Ηράκλειο 1-Εργοτέλης 1
Αναγέννηση-ΟΦΗ 1
Ρεπό: Δειλινό

2η αγωνιστική

Ιεράπετρα 2-Δειλινό
Εργοτέλης 1-Φιλαθλητικός
ΟΦΗ 1-Ηράκλειο 1
Ρεπό: Αναγέννηση

3η αγωνιστική

Δειλινό-Εργοτέλης 1
Φιλαθλητικός-ΟΦΗ 1
Ηράκλειο 1-Αναγέννηση
Ρεπό: Ιεράπετρα 2

4η αγωνιστική

ΟΦΗ 1-Δειλινό
Αναγέννηση- Φιλαθλητικός
Εργοτέλης 1 - Ιεράπετρα 2
Ρεπό: Ηράκλειο 1

5η αγωνιστική

Δειλινό-Αναγέννηση
Φιλαθλητικός-Ηράκλειο 1
Ιεράπετρα 2-ΟΦΗ 1
Ρεπό: Εργοτέλης 1

6η αγωνιστική

Ηράκλειο 1-Δειλινό
Αναγέννηση-Ιεράπετρα 2
ΟΦΗ 1-Εργοτέλης 1
Ρεπό: Φιλαθλητικός

7η αγωνιστική

Δειλινό-Φιλαθλητικός
Ιεράπετρα 2-Ηράκλειο 1
Εργοτέλης 1-Αναγέννηση
Ρεπό: ΟΦΗ 1

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική

Μεσαρά-Χερρονάσιος
Σητειακός-Ιεράπετρα 1
Εργοτέλης 2-Αγ. Νικόλαος
Ρεπό: ΟΑΣΗ

2η αγωνιστική

Χερρονάσιος-ΟΑΣΗ
Ιεράπετρα 1-Μεσαρά
Αγ. Νικόλαος-Σητειακός
Ρεπό: Εργοτέλης 2

3η αγωνιστική

ΟΑΣΗ-Ιεράπετρα 1
Μεσαρά-Αγ. Νικόλαος
Σητειακός-Εργοτέλης 2
Ρεπό: Χερρονάσιος

4η αγωνιστική

Αγ. Νικόλαος-ΟΑΣΗ
Εργοτέλης 2-Μεσαρά
Ιεράπετρα 1-Χερρονάσιος
Ρεπό: Σητειακός

5η αγωνιστική

ΟΑΣΗ-Εργοτέλης 2
Μεσαρά-Σητειακός
Χερρονάσιος-Αγ. Νικόλαος
Ρεπό: Ιεράπετρα 1

6η αγωνιστική

Σητειακός-ΟΑΣΗ
Εργοτέλης 2-Χερρονάσιος
Αγ. Νικόλαος-Ιεράπετρα 1
Ρεπό: Μεσαρά

7η αγωνιστική

ΟΑΣΗ-Μεσαρά
Χερρονάσιος-Σητειακός
Ιεράπετρα 1-Εργοτέλης 2
Ρεπό: Αγ. Νικόλαος


ΝΕΟΙ-ΑΝΔΡΕΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΚΡΗΤΗ
1η αγωνιστική

Ιεράπετρα-Σητειακός
Ηράκλειο-Εργοτέλης
Ρεπό:Αγ. Νικόλαος

2η αγωνιστική

Σητειακός-Αγ. Νικόλαος
Εργοτέλης-Ιεράπετρα
Ρεπό: Ηράκλειο

3η αγωνιστική

Αγ. Νικόλαος-Εργοτέλης
Ιεράπετρα-Ηράκλειο
Ρεπό: Σητειακός

4η αγωνιστική

Ηράκλειο-Αγ. Νικόλαος
Εργοτέλης-Σητειακός
Ρεπό: Ιεράπετρα

5η αγωνιστική

Αγ. Νικόλαος Ιεράπετρα
Σητειακός-Ηράκλειο
Ρεπό: Εργοτέλης

ΔΥΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗ

1η αγωνιστική

ΑΓΟΡ-Δειλινά ΠΑΟ
Φιλαθλητικός-Ηρόδοτος
Κύδων-ΟΦΗ

2η αγωνιστική

Ηρόδοτος-ΑΓΟΡ
ΟΦΗ-Φιλαθλητικός
Δειλινά ΠΑΟ-Κύδων

3η αγωνιστική

ΑΓΟΡ-ΟΦΗ
Φιλαθλητικός-Κύδων
Δειλινά ΠΑΟ-Ηρόδοτος

4η αγωνιστική

Κύδων-ΑΓΟΡ
Φιλαθλητικός-Δειλινά ΠΑΟ
ΟΦΗ-Ηρόδοτος

5η αγωνιστική

ΑΓΟΡ-Φιλαθλητικός
Δειλινά ΠΑΟ-ΟΦΗ
Ηρόδοτος-Κύδων




ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

A'  Ομιλος
1η αγωνιστική(9/10)

ΟΑΧ-Κίσσαμος
Ακρωτήρι-Αρκάδι

2η αγωνιστική

Αρκάδι-ΟΑΧ
Κίσσαμος-Ακρωτήρι

3η αγωνιστική

ΟΑΧ-Ακρωτήρι
Αρκάδι-Κίσσαμος

B' Ομιλος
1η αγωνιστική

Ηρόδοτος-Εργοτέλης
Αγ.Νικόλαος-Ιεράπετρα
Ρεπό: Hράκλειο

2η αγωνιστική

Εργοτέλης-Ηράκλειο
Ιεράπετρα-Ηρόδοτος
Ρεπό: Αγ.Νικόλαος

3η αγωνιστική

Ηράκλειο-Ιεράπετρα
Ηρόδοτος-Αγ.Νικόλαος
Ρεπό: Εργοτέλης

4η αγωνιστική

Αγ.Νικόλαος-Ηράκλειο
Ιεράπετρα-Εργοτέλης
Ρεπό: Ηρόδοτος

5η αγωνιστική

Ηράκλειο-Ηρόδοτος
Εργοτέλης-Αγ.Νικόλαος
Ρεπό: Ιεράπετρα

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1η αγωνιστική (14/11)

Ηρόδοτος-Εργοτέλης
Αρκάδι-ΟΑΧ

2η αγωνιστική

ΟΑΧ-Ηρόδοτος
Εργοτέλης-Αρκάδι

3η αγωνιστική

Ηρόδοτος-Αρκάδι
ΟΑΧ-Εργοτέλης

Παγκορασίδες Α΄

Α΄ Όμιλος
1η Αγωνιστική
(10/10)

Αρκάδι-ΟΑΧ 1
Ακρωτήρι-ΟΑΧ 2
Ρεπό: Κίσσαμος

2η Αγωνιστική

ΟΑΧ 1-Κίσσαμος
ΟΑΧ 2-Αρκάδι
Ρεπό: Ακρωτήρι

3η Αγωνιστική

Κίσσαμος-ΟΑΧ 2
Αρκάδι-Ακρωτήρι
Ρεπό: ΟΑΧ 1

4η Αγωνιστική

Ακρωτήρι-Κίσσαμος
ΟΑΧ 2-ΟΑΧ 1
Ρεπό: Αρκάδι

5η Αγωνιστική

Κίσσαμος-Αρκάδι
ΟΑΧ 1- Ακρωτήρι
Ρεπό: ΟΑΧ 2

Β΄ Όμιλος
1η Αγωνιστική

Ηράκλειο-Αγ. Νικόλαος
Ηρόδοτος-Εργοτέλης
Ρεπό: Ιεράπετρα

2η Αγωνιστική

Αγ. Νικόλαος-Ιεράπετρα
Εργοτέλης-Ηράκλειο
Ρεπό: Ηρόδοτος

3η Αγωνιστική

Ιεράπετρα-Εργοτέλης
Ηράκλειο-Ηρόδοτος
Ρεπό: Αγ. Νικόλαος

4η Αγωνιστική

Ηρόδοτος-Ιεράπετρα
Εργοτέλης-Αγ. Νικόλαος
Ρεπό: Ηράκλειο

5η Αγωνιστική

Ιεράπετρα-Ηράκλειο
Αγ. Νικόλαος-Ηρόδοτος
Ρεπό: Εργοτέλης



Πρόγραμμα Α' Φάσης Πρωταθλήματος Παμπαίδων Β' Κρήτης


Α' ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
02/04/11  11.00  Κλειστό ΚΛΑΔΙΣΟΥ              Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΓΟΡ 102/04/11  12.30  Κλειστό ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ         Α.Ο.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΓΟΡ 2
2η αγωνιστική
09/04/11             Κλειστό ΚΛΑΔΙΣΟΥ              Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1 - Α.Ο.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ09/04/11  12.00  Κλειστό ΡΕΘΥΜΝΟΥ            ΑΓΟΡ 1 - ΑΓΟΡ 2
3η αγωνιστική
10/04/11             Κλειστό ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ         Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΓΟΡ 210/04/11             Κλειστό ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ         Α.Ο.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 2
4η αγωνιστική
16/04/11             Κλειστό ΚΛΑΔΙΣΟΥ             Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1 - Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 216/04/11             Κλειστό ΡΕΘΥΜΝΟΥ           ΑΓΟΡ 1 - Α.Ο.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
5η αγωνιστική  
17/04/11             Κλειστό ΡΕΘΥΜΝΟΥ           ΑΓΟΡ 1 - Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 117/04/11             Κλειστό ΡΕΘΥΜΝΟΥ           ΑΓΟΡ 2 - Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 2

Β' ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
02/04/11  16.00 Κλ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ              ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ο.Ν.Α. - Α.Ο.ΓΙΟΥΧΤΑΣ02/04/11  17.00 Κλειστό ΛΙΝΤΟ                    Α.Ο.ΔΕΙΛΙΝΟ - Γ.Α.Σ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ
2η αγωνιστική
03/04/11  13.00 Κλειστό ΜΟΙΡΩΝ                 Γ.Α.Σ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ - Α.Σ.Α. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ03/04/11  14.00 Κλ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ              ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ο.Ν.Α. - Α.Ο.ΔΕΙΛΙΝΟ
3η αγωνιστική
09/04/11  17.30 Κλειστό ΑΡΧΑΝΩΝ              Α.Ο.ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Α.Ο.ΔΕΙΛΙΝΟ09/04/11  15.00 Κλ.ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ             Α.Σ.Α. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ο.Ν.Α.
4η αγωνιστική
10/04/11  15.00 Κλειστό ΜΟΙΡΩΝ                Γ.Α.Σ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ - Α.Ο.ΓΙΟΥΧΤΑΣ10/04/11  12.30 Κλ.ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ            Α.Σ.Α. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - Α.Ο.ΔΕΙΛΙΝΟ
5η αγωνιστική
30/04/11  16.00 Κλειστό ΑΡΧΑΝΩΝ             Α.Ο.ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Α.Σ.Α. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ30/04/11  15.30 Κλ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ             ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ο.Ν.Α. - Γ.Α.Σ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ    

Γ' ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
02/04/11  14.00 Κλειστό ΛΙΝΤΟ                  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ.Η.02/04/11  15.30 Κλειστό ΛΙΝΤΟ                  ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 2
2η αγωνιστική
03/04/11  14.00 Κλειστό Β.Α.Κ.                   Ο.Φ.Η. - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ.03/04/11  11.00 Κλειστό ΛΙΝΤΟ                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 2 - Α.Σ.Η. ΟΑΣΗ
3η αγωνιστική
09/04/11            Κλειστό Β.Α.Κ.                   Ο.Φ.Η. - Α.Σ.Η. ΟΑΣΗ09/04/11            Κλ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ             ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
4η αγωνιστική
10/04/11            Κλειστό ΛΙΝΤΟ                  ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.10/04/11            Κλειστό ΛΙΝΤΟ                  Α.Σ.Η. ΟΑΣΗ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
5η αγωνιστική
30/04/11            Κλειστό ΛΙΝΤΟ                  Α.Σ.Η. ΟΑΣΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.30/04/11            Κλειστό ΛΙΝΤΟ                  ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 2 - Ο.Φ.Η. 

Δ' ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
02/04/11 14.30  Κλειστό ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.03/04/11 12.30  Κλειστό ΛΙΝΤΟ                 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 1 - Α.Ο.Α.Ν.
2η αγωνιστική10/04/11            Κλειστό ΣΗΤΕΙΑΣ              ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ο.Α.Ν10/04/11            Κλειστό ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ     Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 1
3η αγωνιστική
17/04/11            Κλειστό ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ      ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 1 - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.17/04/11            Κλειστό ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ      Α.Ο.Α.Ν. - Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ       
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.