Εργασιακό μπασκετ ΔΑΟΗρακλείου

Το πρόγραμμα της β΄φάσης:

-Για τις θέσεις 1-12  σχηματίστηκαν δυο όμιλοι των έξι ομάδων  και θα αγωνισθούν  με το σύστημα pull , όλοι με όλους,  απλών συναντήσεων (1 γύρο) ,σε κάθε όμιλο:
Ζ    ΟΜΙΛΟΣ                                      Η    ΟΜΙΛΟΣ 
Α1  -  1           ΕΛΜΕ Α2    -1 ΠΟΛ . ΣΥΛ.  ΧΟΥΜΕΡΙΑΝΩΝ
Β2  -  2 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ  Β1   - 2 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Γ1  -  3 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΑΘΛΕΣΗ Γ2  -  3 ΟΙKONOMI ΕΠΙΜ/ΛΟΓΙΣΤΕΣ
Δ2  -  4 ΥΠΑ Δ1  -  4 ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
Ε1  -  5 ΤΡΑΠ.ΚΥΠΡΟΥ/ΣΥΔΚΑΚ Ε2  -  5 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΣΤ2 -6 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΣΤ1- 6 ΙΑΤΡΙΚΟΣ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ.       

-Οι 2 πρώτες αγωνιστικές θα διεξαχθούν μέχρι τέλος του μήνα και κατόπιν το πρωτάθλημα θα διακοπεί και θα ξαναρχίσει τον Σεπτέμβριο.
Οι αγωνιστικές αυτές είναι :



4Χ1 ΥΠΑ ΕΛΜΕ ΔΕ 17-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00
2Χ6 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ- ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ   ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΔΕ 17-ΜΑΙ ΑΛΙΚΑΡΝ 20.30
5Χ3 ΤΡΑΠ.ΚΥΠΡΟΥ/ΣΥΔΚΑΚ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ    ΑΘΛΕΣΗ ΔΕ 17-ΜΑΙ ΑΛΙΚΑΡΝ 19.00

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                          

5Χ1 ΤΡΑΠ.ΚΥΠΡΟΥ/ΣΥΔΚΑΚ-ΕΛΜΕ ΔΕ 31-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00
4Χ2 ΥΠΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΕ 31-ΜΑΙ ΑΛΙΚΑΡΝ 19.00
3Χ6 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΑΘΛΕΣΗ- ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ   ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΔΕ 31-ΜΑΙ ΑΛΙΚΑΡΝ 20.30


Η    ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                             ΗΜΕΡΟΜ          ΓΗΠΕΔΟ     ΩΡΑ       ΣΚΟΡ

4Χ1 ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΠΟΛ . ΣΥΛ.  ΧΟΥΜΕΡΙΑΝΩΝ ΔΕ 17-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30
2Χ6 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΙΑΤΡΙΚΟΣ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ.           ΤΕ 19-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00
5Χ3 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΟΙKON ΕΠΙΜ/ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΤΕ 19-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                          

5Χ1 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΠΟΛ . ΣΥΛ.  ΧΟΥΜΕΡΙΑΝΩΝ ΤΕ 26-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00
4Χ2 ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΤΕ 26-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30
3Χ6 ΟΙK ΕΠΙΜ/ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΤΕ 2-ΙΟΥΝ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30

-Για τις θέσεις 13-18 θα σχηματιστεί ένας όμιλος ,και θα αγωνισθούν  με το σύστημα pull , όλοι με όλους,  απλών συναντήσεων (1 γύρο) ,σε κάθε όμιλο.

    θ    ΟΜΙΛΟΣ                                         
Α3 ΟΤΕ
Β3 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ  ΤΡΑΠΕΖΑ
Γ3 OFF  ROAD  CLUB
Δ3 ALPHA BANK

Ε3
1ΑΤΡΙΚΟΙ  ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ 

ΣΤ3
ΤΕΕΤΑΚ
  Οι δυο πρώτες αγωνιστικές (μέχρι τέλος Μαίου) είναι:
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                      ΗΜΕΡΟΜ        ΓΗΠΕΔΟ     ΩΡΑ     ΣΚΟΡ

4Χ1 ALPHA BANK -ΟΤΕ ΤΡ 18-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00
2Χ6 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ  ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΕΕΤΑΚ ΤΡ 18-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30
5Χ3 1ΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ –   OFF  ROAD  CLUB ΤΡ 25-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                           

5Χ1 1ΑΤΡΙΚΟΙ  ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ  -ΟΤΕ ΔΕ 31-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30
4Χ2 ALPHA BANK ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ  ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡ 25-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30
3Χ6 OFF  ROAD  CLUB – ΤΕΕΤΑΚ ΤΕ 2-ΙΟΥΝ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00
  -Για τις θέσεις 19-26 σχηματίστηκαν δυο όμιλοι οι οποίοι θα αγωνισθούν με το ίδιο σύστημα:
Ι    ΟΜΙΛΟΣ                                Κ     ΟΜΙΛΟΣ             
Α4 126 Σ.Μ Β4 ΑΘΗΝΑΙΚΗ   ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ
Γ4 MARFIN ΕΓΝΑΝΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖ Δ4 ΙΤΕ
Ε4 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ Ε5 ΕΛΚΕΘΕ/ΕΝΥΔΡΕΙΟ
ΣΤ4 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΣΤ5 ΚΤΙΣΤΩΡ

 Οι  αγώνες  (μέχρι τέλος Μαΐου) είναι: 

    ΗΜΕΡ               ΓΗΠΕΔΟ          ΩΡΑ     ΣΚΟΡ
Α4 126 Σ.Μ ΣΤ5 ΚΤΙΣΤΩΡ           1 ΠΕ 20-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00
Β4 ΑΘΗΝΑΙΚΗ   ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ ΣΤ4 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ         2 ΠΕ 20-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30
Γ4 MARFIN ΕΓΝΑΝΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ Ε5 ΕΛΚΕΘΕ
/ΕΝΥΔΡΕΙΟ
        3 ΠΕ 27-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00
Δ4 ΙΤΕ Ε4 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
        4 ΠΕ 27-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.