Εργασιακό μπάσκετ Ηρακλείου (ΔΑΟΗ)

Ολοκληρώθηκε η 1η φάση

Τα αποτελέσματα  όλων των αγώνων της φάσης και οι τελικές  βαθμολογίες :


Α        ΟΜΙΛΟΣ            Α   ΦΑΣΗ   
                                                                                                              
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                          ΗΜΕΡΟ       ΓΗΠΕΔΟ      ΩΡΑ      ΣΚΟΡ

3Χ1 ΟΤΕ -            ΠΟΛ . ΣΥΛ.  ΧΟΥΜΕΡΙΑΝΩΝ ΤΡ  20-ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00 32-35
2Χ4 126  Σ. Μ-       ΕΛΜΕ ΤΡ  20-ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30 33-36

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                           

2Χ1 126  Σ. Μ.- ΠΟΛ . ΣΥΛ.  ΧΟΥΜΕΡΙΑΝΩΝ ΔΕ  03-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00 32-35
4Χ3 ΕΛΜΕ-     ΟΤΕ ΔΕ  03-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30 43-32

 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                           

4Χ1 ΕΛΜΕ ΠΟΛ . ΣΥΛ.  ΧΟΥΜΕΡΙΑΝΩΝ ΤΡ  11-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00 46-28
2Χ3 126  Σ. Μ.-     ΟΤΕ ΤΡ  11-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30 22-34
                                      
  

   

 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       Α΄   ΟΜΙΛΟΥ  – Α ΦΑΣΗΣ
  

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ ΝΙΚ   ΗΤ ΜΗ ΠΟΝ ΒΑΘ
1 ΕΛΜΕ   3 3 0 0 125-93 6
2 ΠΟΛ . ΣΥΛ.  ΧΟΥΜΕΡΙΑΝΩΝ 3 2 1 0 98-110 5
4 ΟΤΕ 3 1 2 0 98-100 4
3 126  Σ. Μ 3 0 3 0 87-105 3

                                         














ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ  2010                                                         

Β        ΟΜΙΛΟΣ            Α   ΦΑΣΗ   
                                                                                                              
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                 ΗΜΕΡΟΜ       ΓΗΠΕΔΟ     ΩΡΑ   ΣΚΟΡ

3Χ1 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ  ΤΡΑΠΕΖΑ -   ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ   ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΔΕ 19-ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00 26-49
2Χ4 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ  - ΑΘΗΝΑΙΚΗ   ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ ΔΕ 19-ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30 50-36

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                    

2Χ1 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ   -ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ   .ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΠΕ 29-ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00 50-44
4Χ3 ΑΘΗΝΑΙΚΗ   ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ -ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ  ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕ 29-ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30 34-41

 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                   

4Χ1 ΑΘΗΝΑΙΚΗ   ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ -ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ   .ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΤΕ 12-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00 23-60
2Χ3 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ  -ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ  ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΕ 12-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30 40-43
                                      
  

   

 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       Β΄   ΟΜΙΛΟΥ   – Α  ΦΑΣΗΣ

 

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ ΝΙΚ   ΗΤ ΜΗ ΠΟΝ ΒΑΘ
1 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ   .ΕΡΓΟΤΕΛΗ 3 2 1 0 153-  90 5
2 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ  3 2 1 0 140-123 5
3 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ  ΤΡΑΠΕΖΑ 3 2 1 0 110-123 5
4 ΑΘΗΝΑΙΚΗ   ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ 3 0 2 0   93-151 3













ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ  2010                                                         

Γ        ΟΜΙΛΟΣ            Α   ΦΑΣΗ   
                                                                                                             
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                              ΗΜΕΡΟ       ΓΗΠΕΔΟ     ΩΡΑ   ΣΚΟΡ

3Χ1 ΟΙKONOMIK ΕΠΙΜ/ΛΟΓΙΣΤΕΣ –                     ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΑΘΛΕΣΗ TΡ 13-ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00 47-54
2Χ4 MARFIN ΕΓΝΑΝΤΙΑΤΡΑΠΕ -OFF ROAD CLUB                          TΡ 13-ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30 26-48

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                          

2Χ1 MARFIN ΕΓΝΑΝΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ-                      ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΑΘΛΕΣΗ ΔΕ 26 ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00 15-60
4Χ3 OFF  ROAD  CLUB – ΟΙKONOMI   ΕΠΙΜΕΛ/ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΔΕ 26 ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30 44-59

 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                          

4Χ1 OFF ROAD CLUB    -                     ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΘΛΕΣΗ ΤΕ 05-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00 29-50
2Χ3 MARFIN ΕΓΝΑΝΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ -ΟΙKONOMIKO   ΕΠΙΜ/ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΤΕ 05-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30 30-81
                                      
  

   

 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       Γ΄   ΟΜΙΛΟΥ  – Α ΦΑΣΗΣ
  

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ ΝΙΚ   ΗΤ ΜΗ ΠΟΝ ΒΑΘ
1 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΑΘΛΕΣΗ 3 3 0 0 164-91 6
2 ΟΙKONOMI ΕΠΙΜ/ΛΟΓΙΣΤΕΣ 3 2 1 0 187-128 5
3 OFF  ROAD  CLUB 3 1 2 0 121-135 4
4 MARFIN ΕΓΝΑΝΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖ 3 0 3 0   71-189 3
















ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ  2010                                                         

Δ        ΟΜΙΛΟΣ            Α   ΦΑΣΗ   
                                                                                                              
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                              ΗΜΕΡΟΜ          ΓΗΠΕΔΟ     ΩΡΑ     ΣΚΟΡ

3Χ1 ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ     -   ΙΤΕ ΔΕ 12-ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00 59-21
2Χ4 ΥΠΑ         -    ALPHA BANK ΔΕ  12-ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30 31-36

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                           

2Χ1 ΥΠΑ                   -        ΙΤΕ ΤΡ 27 -ΑΠΡ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00 56-33
4Χ3 ALPHA BANK - ΣΩΦΡΟΝΙ ΤΡ 27 -ΑΠΡ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30 35-39

 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                           

4Χ1 ALPHA BANK -  ΙΤΕ ΠΕ 13 -ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00 37-38
2Χ3 ΥΠΑ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΠΕ 13 -ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30 28-45
                                      
  

   


 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       Δ΄   ΟΜΙΛΟΥ  – Α ΦΑΣΗΣ
  

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ ΝΙΚ   ΗΤ ΜΗ ΠΟΝ ΒΑΘ
1 ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ 3 3 0 0 143-   84 6
2 ΥΠΑ 3 1 2 0 105- 114 4
3 ALPHA BANK 3 1 2 0 108- 104 4
4 ΙΤΕ 3 1 2 0 92-  152 4
 


 











ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ  2010                                                         

Ε        ΟΜΙΛΟΣ            Α   ΦΑΣΗ   
                                                                                                              
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                ΗΜΕΡΟΜ       ΓΗΠΕΔΟ     ΩΡΑ    ΣΚΟΡ

4Χ1 1ΑΤΡΙΚΟΙ  ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ  -             ΕΛΚΕΘΕ/ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΤΕ 14-ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00 46-11
5Χ3 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ       -         ΤΡΑΠ.ΚΥΠΡΟΥ/ΣΥΔΚΑΚ ΤΕ 14-ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 2130 29-46

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                           

5Χ1 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ-                   ΕΛΚΕΘΕ/ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΤΕ 21-ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00 38-19
4Χ2 1ΑΤΡΙΚΟΙ  ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ –                                         ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΤΕ 21-ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30 55-41

 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                          

2Χ1 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ -ΕΛΚΕΘΕ/ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΤΕ 28-ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00 45-28
4Χ3 1ΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ-               ΤΡΑΠ.ΚΥΠΡΟΥ/ΣΥΔΚΑΚ ΤΕ 28-ΑΠΡΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30 33-50
                                      
  4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                          

2Χ3 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ –    ΤΡΑΠ.ΚΥΠΡΟΥ/ΣΥΔΚΑΚ ΤΡ  04-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00 43-61
4Χ5 1ΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ –                           ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  ΤΡ  04-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30 45-49
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                           

3Χ1 ΤΡΑΠ.ΚΥΠΡΟΥ/ΣΥΔΚΑΚ –            ΕΛΚΕΘΕ/ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΔΕ  10-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 20.00 44-32
5Χ2 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ-                                   ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΔΕ  10-ΜΑΙ ΠΑΤΕΛΕΣ 21.30 38-29

 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       Ε   ΟΜΙΛΟΥ   – Α  ΦΑΣΗΣ
  

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ ΝΙΚ   ΗΤ ΜΗ ΠΟΝ ΒΑΘ
1 ΤΡΑΠ.ΚΥΠΡΟΥ/ΣΥΔΚΑΚ 4 4 0 0 201-137 8
2 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 4 3 1 0 154-139 7
3 1ΑΤΡΙΚΟΙ  ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ  4 2 2 0 179-151 6
4 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 4 1 3 0 158-182 5
5 ΕΛΚΕΘΕ/ΕΝΥΔΡΕΙΟ 4 0 4 0   90-167 4







ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ  2010                                                         

ΣΤ        ΟΜΙΛΟΣ            Α   ΦΑΣΗ   
                                                                                                              
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                           ΗΜΕΡ      ΓΗΠΕΔΟ    ΩΡΑ    ΣΚΟΡ

4Χ1 ΤΕΕ/ΤΑΚ-               ΚΤΙΣΤΩΡ ΔΕ 12-ΑΠΡΙ ΑΛΙΚΑΡ 19.00 42-29
5Χ3 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓ -Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΔΕ 12-ΑΠΡΙ ΑΛΙΚΑΡ 20.30 33-36

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                            

5Χ1 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ- ΚΤΙΣΤΩΡ ΔΕ 19-ΑΠΡΙ ΑΛΙΚΑΡ 19.00 64-29
4Χ2 ΤΕΕ/ΤΑΚ       -ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛ.           ΔΕ 19-ΑΠΡΙ ΑΛΙΚΑΡ 20.30 31-46

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                            

2Χ1 ΙΑΤΡΙΚΟΣ  ΣΥΛ. -     ΚΤΙΣΤΩΡ ΔΕ 26-ΑΠΡΙ ΑΛΙΚΑΡ 19.00 61-22
4Χ3 ΤΕΕ/ΤΑΚ-     ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΔΕ 26-ΑΠΡΙ ΑΛΙΚΑΡ 20.30 18-23

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                            

2Χ3 ΙΑΤΡΙΚΟΣ  ΣΥ- Π ΗΡΟΔΟΤΟΥ   ΤΕ 05-ΜΑΙ ΑΛΙΚΑΡ 19.00 47-36
4Χ5 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ   -ΤΕΕ/ΤΑΚ                   ΤΕ 05-ΜΑΙ ΑΛΙΚΑΡ 20.30 22-30

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                            

3Χ1 ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΤΙΣΤΩΡ ΔΕ 10-ΜΑΙ ΑΛΙΚΑΡ 19.00 53-28
5Χ2 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟ- ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥ.           ΔΕ 10-ΜΑΙ ΑΛΙΚΑΡ 20.30 35-29


                                      
 
   

 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       ΣΤ   ΟΜΙΛΟΥ   – Α  ΦΑΣΗΣ
  

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ ΝΙΚ   ΗΤ ΜΗ ΠΟΝ ΒΑΘ
1 ΙΑΤΡΙΚΟΣ  ΣΥ.           4 3 1 0 183-124 7
2 ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 4 3 1 0 148-126 7
3 ΤΕΕ/ΤΑΚ                   4 2 2 0 121-120 6
4 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 4 2 2 0 154-124 6
5 ΚΤΙΣΤΩΡ 4 0 4 0 108-220 4
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.