Οι Κριτές της ΕΚΑΣΚ (18-19/5)

Οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019

ΛΙΝΤΟ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΦΗ 2
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 

Β.Α.Κ. 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ 

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ 

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12:00 ΜΙΝΙ (Α) ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΣΑΡΑΪΔΑΡΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12:00 ΜΙΝΙ (Α) ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ 

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΛΟΥΚΑΚΗ 

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΑΧ 1
ΓΙΑΛΑΜΑ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 19:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΓΟΡ 1
ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ16:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 2 - ΧΑΝΙΑ BC
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ18:30 Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 
ΚΟΚΑΡΑΚΗ(Σ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ (Χ) - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ (24)


ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΑΧ 2000
ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ

ΧΑΝΙΩΝ 18:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΓΟΡ 3
ΣΑΡΡΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ

ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2 - ΑΓΟΡ 2
ΣΑΡΡΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019

ΛΙΝΤΟ 10:00 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 11:30 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΟΦΗ 1
ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 13:00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 
ΣΤΟΥΜΠΟΥ

Β.Α.Κ. 11:00 ΜΙΝΙ (Κ) Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:30 ΜΙΝΙ (Α) ΔΕΙΛΙΝΟ - ΟΦΗ 2
ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΟΦΗ 3 
ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2
ΒΑΡΟΥΧΑ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 
ΒΑΡΟΥΧΑ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΡΧΑΝΩΝ 17:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 17:00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΜΟΙΡΩΝ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ 

ΜΟΙΡΩΝ 12:30 ΜΙΝΙ (Α) ΜΕΣΣΑΡΑ 2 - ΟΑΣΗ
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΜΟΙΡΩΝ 14:00 ΜΙΝΙ (Α) ΜΕΣΣΑΡΑ 1 - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ 

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΓΟΡ 3 - ΟΑΧ 2
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:30 ΜΙΝΙ (Α) ΑΓΟΡ 1 - ΚΥΔΩΝ 1
ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 13:00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑΧ 2000 - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ 

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΜΙΝΙ (Α) ΟΑΧ 1 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 16:30 ΜΙΝΙ (Α) ΟΑΧ 2000 - ΚΙΣΣΑΜΟΥ 
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ 

ΣΟΥΔΑΣ 11:00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ 

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 13:00 ΜΙΝΙ (Α) ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΡΡΗΣ 

ΧΑΝΙΩΝ 10:00 ΜΙΝΙ (Α) ΚΥΔΩΝ2 - ΧΑΝΙΑ BC
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΧΑΝΙΩΝ 11:30 ΜΙΝΙ (Α) ΚΥΔΩΝ 3 - AOK XANΙΑ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.