Το τελικό πρόγραμμα των αγώνων της ΕΚΑΣΚ (11-12/5)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 11-12/5/2019


11/05/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
11:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
11/05/19
Β.Α.Κ.
18:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ
11/05/19
Β.Α.Κ.
16:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
11/05/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
17:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 1
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
11/05/19
ΛΙΝΤΟ
20:00
Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΟ ΚΥΔΩΝ
11/05/19
ΛΙΝΤΟ
12:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
11/05/19
ΛΙΝΤΟ
10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2
ΟΦΗ 3
11/05/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
14:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟΡ 2
ΟΑΧ 2
11/05/19
ΣΟΥΔΑΣ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΧΑΝΙΑ BC
AOK XANΙΑ
11/05/19
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
19:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
12/05/19
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΥΔΩΝ2
12/05/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
18:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΟΗ ΟΑΣΗ
12/05/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
16:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
12/05/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
19:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
12/05/19
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
17:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
12/05/19
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
12/05/19
ΑΡΧΑΝΩΝ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΟΗ ΟΑΣΗ
12/05/19
Β.Α.Κ.
18:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ 1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
12/05/19
Β.Α.Κ.
17:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ 3
ΜΕΣΣΑΡΑ 1
12/05/19
Β.Α.Κ.
10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ 2
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
12/05/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 2
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
12/05/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
11:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
AOK XANΙΑ
ΟΑΧ 2
12/05/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 2000
Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
12/05/19
ΛΙΝΤΟ
12:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
12/05/19
ΛΙΝΤΟ
10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
12/05/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
11:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΥΔΩΝ 1
12/05/19
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
11:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
12/05/19
Β.Α.Κ.
12:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
12/05/19
Β.Α.Κ.
14:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ



Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.