Οι κριτές της ΕΚΑΣΚ (11-12/5)

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12-05-2019 

Γ ΕΘΝΙΚΗ 
ΔΥΟ ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΟΦΗ - ΚΑΠ
(Δ) Τσακαλογιάννης-Λεβεντάκος (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (ΒΣ) - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ (Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ (24) 

ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-05-2019

ΛΙΝΤΟ 10:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 - ΟΦΗ 3
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΛΙΝΤΟ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΛΙΝΤΟ 20:00 Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΥΔΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 

Β.Α.Κ. 16:00 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

Β.Α.Κ. 18:00 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΥΔΩΝ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ 

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ 

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 - ΟΑΧ 2
ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 1 - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΓΡΑΜΨΑ ΔΙΟΝ

ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΧΑΝΙΑ BC - AOK XANΙΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12-05-2019

ΛΙΝΤΟ 10:00 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΛΙΝΤΟ 12:00 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΠΕΔΙΑΔΑ 
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:30 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00 ΜΙΝΙ (Κ) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΑΣΗ
ΒΑΡΟΥΧΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:30 ΜΙΝΙ (Α) ΔΕΙΛΙΝΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΒΑΡΟΥΧΑ

Β.Α.Κ. 10:00 ΜΙΝΙ (Α) ΟΦΗ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ 

Β.Α.Κ. 12:00 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

Β.Α.Κ. 14:00 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ 

Β.Α.Κ. 17:00 ΜΙΝΙ (Α) ΟΦΗ 3 - ΜΕΣΣΑΡΑ 1
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ 

Β.Α.Κ. 18:30 ΜΙΝΙ (Α) ΟΦΗ 1 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ 

ΑΡΧΑΝΩΝ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΟΑΣΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΥΔΩΝ 1
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 15:00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΚΥΔΩΝ2
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 10:00 ΜΙΝΙ (Α) ΟΑΧ 2000 - Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 11:30 ΜΙΝΙ (Α) AOK XANΙΑ - ΟΑΧ 2
ΣΦΙΓΚΑΚΗ 

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 13:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ 2 - ΑΡΚΑΔΙ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ 

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 11:00 ΜΙΝΙ (Α) ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ - ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ 

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-05-2019

Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 10:00 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ENVERSE 
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ

Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 11:30 OFF ROAD - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ 

Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 13:00 ARTCAR RENTAL - ΔΑΣΚΑΛΟΙ 
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΒΑΚ 10:00 ΣΚΟΥΡΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ 
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΒΑΚ 12:00 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ 
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 13-05-2019

ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΤΕΕ/ΤΑΚ - CGP 
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ. 

ΑΟΡΑΚΙΑ 18:30 ΣΑΡΡΗΣ ΜΟΥ.ΣΧ. - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ.

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 ΚΟΚΚΑΛΗΣ - OFF ROAD 
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 ΠΟΑ ΜΕΛΗ - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ 19.30 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ - ΟΠΤΙΚΟΙ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ 21:15 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΤΡΙΤΗ 14-5-2019

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 KRETA GAS - CRETAPHON 
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ - COSMOS SPORT 
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ 21:00 ΟΜ.ΚΑΡΑΤΖΗ - ΣΚΟΥΡΑΣ 
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ 22:30 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 15-05-2019

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ - ΚΥΡΙΤΣΗΣ CARS 
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 ΠΑΛ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΜΕΛΕΣΣΕΣ 
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 16-05-2019

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΙΤΕ 
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ 21:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ 
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ 22:30 ΠΟΑ ΜΕΛΗ - ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17-05-2019 

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 SMED - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΒΑΓΙΩΝΙΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.