Οι αθλητές του Αναπτυξιακού Taurus Creticus ΙΙ

Τους αθλητές που επιλέχτηκαν να παραβρεθούν στο τουρνουά του Αναπτυξιακού Taurus Creticus ΙΙ, όσον αφορά το κλιμάκιο, ανακοίνωσε η ΕΚΑΣΚ. Το τουρνουά θα πραγματοποιηθεί από τις 21 εως 23 Απριλίου, στα «Δυο Αοράκια», το «Λίντο» και το κλειστό γυμναστήριο Αλικαρνασσού «Μελίνα Μερκούρη» με τη συμμετοχή των Ιωνικό Νίκαια, Ολυμπιακό, Ανδρογέα, Εργοτέλη, Ηράκλειο, Ηρόδοτο, Κύδων και ΟΦΗ.

 Οι αθλητές γεννηθέντες το 2006 ( να βρίσκονται στο κλειστό γυμναστήριο 2 Αοράκια στις 21/4/2019 και ώρα 13:00):
Αντώνης Παπαλιωνάκης  ΟΑΧ
Αντώνης Καμπουρίδης ΟΑΧ
Γιώργος Κοκοτσάκης Κυδων
Ευτύχης Βολτιράκης Κυδων
Αλέξανδρος Αγιάνογλου Ακρωτήρι
Θόδωρος Γενιτσαρίδης Ηράκλειο
Γιάννης Κανατάκης Ηράκλειο
Γιώργος Τέιλορ Ηράκλειο
Κωνσταντίνος Σαβουλίδης Ηράκλειο
Γιώργος Κουμουλάς Ηράκλειο
Γιάννης Τζώρτης AOAN
Νίκος Μουλιανιτάκης AOAN
Γιώργος Σαραντουλάκης Μεσσαρά
Γιώργος Κουγιουμτζάκης Μεσσαρά
Βενιαμίν Αμπόσι Εργοτέλης
Μάνος Πετρουγάκης Εργοτέλης


Οι αθλητές γεννηθέντες το 2005 (να βρίσκονται στο κλειστό γυμναστήριο Λίντο  στις 22/4/2019 και ώρα 15:00):
Σωτήρης Γκιουλέας ΑΓΟΡ
Βαγγέλης Βόλτσης Κύδων
Παναγιώτης Ρουμπουλάκης Ακρωτήρι
Στέφανος Μαραθάκης Χανιά B.C.
Ζαχαρίας Μακράκης Εργοτέλης
Παναγιώτης Μηλαθιανάκης Ηράκλειο
Νίκος Δουλγεράκης Ανδρογέας
Γιώργος Μαρκάκης Δειλινό
Ιλτερ Κατσούρι Ηρόδοτος
Φίλλιπος Κατσούγκρης Ηρόδοτος
Μιχάλης Χριστοδουλάκης Ηρόδοτος
Παναγιώτης Λαμπράκης ΟΦΗ

Οι αθλητές γεννηθέντες το 2007 (να βρίσκονται στο κλειστό γυμναστήριο 2 Αοράκια  στις 21/4/2019 και ώρα 11:00):
Αλέξανδρος Μαρκάκης Εργοτέλης
Μάνος Φουκαράκης Εργοτέλης
Φαίδων Τσαγκαράκης Ηράκλειο
Γιάννης Δασκαλάκης Ηράκλειο
Αντώνης Καλυκάκης Ηράκλειο
Χρήστος Μαστοροδήμος Ηράκλειο
Μανόλης Μουτάφης Ηράκλειο
Παναγιώτης Κασαμπαλής Ηράκλειο
Ορέστης Τσιφας ΟΦΗ
Χρήστος Κοτρωτσιος ΟΦΗ
Μιχάλης Σπυριδάκης ΟΦΗ
Λαοκράτης Βασιλάκης ΟΦΗ
Κωνσταντίνος Παπαδάκης ΟΦΗ
Αντώνης Σεβαστάκης ΟΦΗ
Άγγελος Φουγκάκης ΟΦΗ
Γιώργος Χαλαμπαλάκης ΟΦΗ
Άγγελος Βουλκος Ανδρογέας
Γιάννης Βιδάκης Πεδιάδα
Μιχάλης Παντελάκης Πεδιάδα
Ματία Στεβοβιτς Πεδιάδα
Χάρης Κυρκάκης Ηροδοτος
Δημήτρης Κεχαγιάς Ηρόδοτος 

Το πρόγραμμα: 

ΗΛΙΚΙΑ 2005
Α ΟΜΙΛΟΣ (2005)
(Ιωνικός Νίκαιας, Ηρόδοτος, ΟΦΗ, Ανδρογέας)
Β ΟΜΙΛΟΣ  (2005)
(Κύδων, Εργοτέλης, Ηράκλειο κλιμάκιο ΕΚΑΣΚ 2005)

Το πρόγραμμα:
Κυριακή 21/4/19 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
20:00   Ιωνικός Νίκαιας-Ηρόδοτος
16:00   Κύδων-Ηράκλειο 
Δευτέρα 22/4/19 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜNΑΣΤΗΡΙΟ ΛΙΝΤΟ
10.00   Ιωνικός Νικαιας-ΟΦΗ
20:00   Ανδρογέας-Ηρόδοτος
16:00   Ιωνικός Νίκαιας-Κλιμάκιο 2005
18:00   Ηράκλειο-Εργοτέλης
Τρίτη 23/4/19 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΛΙΝΤΟ
13.00   Ιωνικός Νίκαιας -Ανδρογέας
15.00   ΟΦΗ-Ηροδοτος
17.00   Κύδων – Εργοτέλης 
ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-2007

Α ΟΜΙΛΟΣ (2006)
( Ιωνικός, Εργοτέλης, Ηράκλειο, Κλιμάκιο ΕΚΑΣΚ 2007)
Β ΟΜΙΛΟΣ  (2007)
(Ολυμπιακός, ΟΦΗ, Ανδρογέας, Κύδων, Ηράκλειο)

Το πρόγραμμα:
Κυριακή 21/4/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 2 ΑΟΡΑΚΙΑ
14:00   Ιωνικός-Κλιμάκιο (2006)
12:00   Ολυμπιακός-Κλιμάκιο (2007)
16:00   Κύδων-Ανδρογέας (2007)
18.00   Ηράκλειο-Ολυμπιακός (2007)
Δευτέρα 22/4/19 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
10:00   Ιωνικός-Ηρακλειο 2006
12:00   Εργοτέλης-Κλιμάκιο 2006
14.00   ΟΦΗ-Ολυμπιακός
16:00   Ηράκλειο-Ανδρογέας 2007 
Τρίτη 23/4/19 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
15:00   Ιωνικός-Εργοτέλης
17:00   Ολυμπιακός-Κύδων 2007
13.00   ΟΦΗ-Ηράκλειο 2007


Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.