Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΚ (2-5/5)


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2-5/5/2019


02/05/19
ΑΡΧΑΝΩΝ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
02/05/19
Β.Α.Κ.
12:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ 3
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
02/05/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
14:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
AOK XANΙΑ
ΚΥΔΩΝ2
02/05/19
ΛΙΝΤΟ
11:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
02/05/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
12:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΟΑΧ 2000
02/05/19
ΣΟΥΔΑΣ
12:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΧΑΝΙΑ BC
ΑΓΟΡ 2
02/05/19
ΧΑΝΙΩΝ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ 1
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
02/05/19
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΗ ΟΑΣΗ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
03/05/19
Β.Α.Κ.
12:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
03/05/19
ΛΙΝΤΟ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
04/05/19
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΟΗ ΟΑΣΗ
04/05/19
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
14:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
04/05/19
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
14:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
04/05/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 1
ΚΥΔΩΝ 1
04/05/19
ΛΙΝΤΟ
10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΟΦΗ 3
04/05/19
ΜΟΙΡΩΝ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
04/05/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
14:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
04/05/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟΡ 2
AOK XANΙΑ
04/05/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
11:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΟΑΧ 1
04/05/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟΡ 3
ΟΑΧ 2000
04/05/19
ΣΟΥΔΑΣ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 2000
ΟΑΧ 2
04/05/19
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
04/05/19
ΧΑΝΙΩΝ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ2
ΟΑΧ 2
04/05/19
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
04/05/19
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
14:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
05/05/19
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
05/05/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
05/05/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
11:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
05/05/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
17:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΑΧ 2000
05/05/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
15:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 2
ΚΥΔΩΝ 3
05/05/19
ΛΙΝΤΟ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΟΦΗ 1
05/05/19
ΛΙΝΤΟ
11:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
05/05/19
ΛΙΝΤΟ
10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΟΦΗ 2
05/05/19
ΜΟΙΡΩΝ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
05/05/19
ΜΟΙΡΩΝ
14:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΜΕΣΣΑΡΑ 2
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
05/05/19
ΜΟΙΡΩΝ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΜΕΣΣΑΡΑ 1
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
05/05/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟΡ 3
AOK XANΙΑ
05/05/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟΡ 1
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
05/05/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
05/05/19
ΣΗΤΕΙΑΣ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
05/05/19
ΣΟΥΔΑΣ
18:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΧΑΝΙΑ BC
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
05/05/19
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
05/05/19
ΧΑΝΙΩΝ
19:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΑΧ 2000
05/05/19
ΧΑΝΙΩΝ
18:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ2
ΑΓΟΡ 2
05/05/19
ΧΑΝΙΩΝ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ 1
ΟΑΧ 1
05/05/19
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΟΦΗ 3
05/05/19
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
14:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΗ ΟΑΣΗ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.