Οι Κριτές της ΕΚΑΣΚ (20-24/4)

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.45 ΑΓΟΡ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(Δ) Πουρσανίδης Γ - Συμεωνίδης - Μπήτης (Μαγγανάς)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) – ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Β) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (Χ) – ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019

ΟΣΕΚΑ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
(Κ) ΚΟΚΑΡΑΚΗ (Σ) – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (Χ) – ΚΤΙΣΤΑΚΗ (24)

EKAΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019

ΛΙΝΤΟ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΓΟΥΡΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 14.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΦΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΣΓΟΥΡΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 16.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ 

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ 

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝ 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΡΟΛΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ 

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16.00 ΜΙΝΙ(Α) ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ 

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΟΡ 3
ΣΑΡΡΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ 

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 19.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΑΧ 2000
ΦΟΥΡΑΚΗ – ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ 

ΣΟΥΔΑ 14.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ2 - ΟΑΧ 1
ΓΡΑΜΨΑ ΕΡ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 15.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΧΑΝΙΑ BC - ΟΑΧ 2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΣΙΟΥΜΑΛΑ 

ΣΟΥΔΑ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 1 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΣΙΟΥΜΑΛΑ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019

ΛΙΝΤΟ 10.00 ΜΙΝΙ(Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ 

ΛΙΝΤΟ 11.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΑΣΗ
ΒΑΡΟΥΧΑ 

ΛΙΝΤΟ 15.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 ΜΙΝΙ(Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΠΑΠΑΔΑΚΗ 

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ 

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ 

Β. 2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΛΙΜΑΚΙΟ(2007)
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ 

Β. 2 ΑΟΡΑΚΙΑ 14.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΙΩΝΙΚΟΣ - ΚΛΙΜΑΚΙΟ(2006)
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ 

Β. 2 ΑΟΡΑΚΙΑ 16.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ(2007)
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ

Β. 2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ(2007)
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΒΑΚ 18.00 ΜΙΝΙ (Α) ΟΦΗ 3 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ. 

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΣΓΟΥΡΑΚΗ – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ 

ΝΕΑΠΟΛΗ 15.00 ΜΙΝΙ(Α) ΝΕΑΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΜΙΝΙ (Α) ΟΑΣΗ - ΜΕΣΣΑΡΑ 2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.00 ΜΙΝΙ (Α) ΜΕΣΣΑΡΑ 1 - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΟΑΣΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΡΟΛΑΚΗΣ 

ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΑΧ 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ 

ΡΕΘΥΜΝΟ 16.30 ΜΙΝΙ (Α) ΑΓΟΡ 2 - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 17.00 ΜΙΝΙ (Α) ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ΟΑΧ 2000
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 16.00 ΜΙΝΙ (Α) ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ 

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 11:00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΟΚ – ΚΥΔΩΝ 3
ΦΟΥΡΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13:00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑΧ – ΕΑΠ 
ΦΟΥΡΑΚΗ 

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16:30 ΜΙΝΙ (Α) ΟΑΧ 2 – ΑΓΟΡ 3 
ΣΦΙΓΚΑΚΗ 

ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 22-04-2019 

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 1 - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ – ΓΙΑΛΑΜΑ

ΜΕΓΑΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 -04-2019

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚ . ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΓΟΡ 1
ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ2 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΣΑΡΡΗΣ – ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΚΥΔΩΝ 1 
ΣΑΡΡΗΣ – ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ

ΚΛ ΧΑΝΙΩΝ 14:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 2 – ΧΑΝΙΑ BC 
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20-4-2019

Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 10:00 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ - ENVERSE 
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 11:30 ΚΥΡΙΤΣΗΣ CARS - ROYSAKIS BC 
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 13:00 ΟΜ.ΚΑΡΑΤΖΗ - SMED
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΒΑΚ 10:00 ΛΕΒΥΝΘΟΣ - NOVA SPORTS 
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΒΑΚ 12:00 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 22-4-2019

ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ - CGP 
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 18:30 Π.Σ. ΓΟΥΒΕΣ - Π.Σ.ΜΕΛΕΣΣΕΣ 
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ – ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. - ΚΟΥΤΡΗΣ 
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ - COSMOS SPORT 
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ 18:15 ΤΕΕ/ΤΑΚ - ΣΑΡΡΗΣ Μ.ΣΧΟΛΗ 
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ 20:00 ΘΗΣΕΑΣ - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ 21:45 ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΙΤΗ 23-4-2019 

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 ΠΑΛ.ΧΑΟΧ - ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 
ΤΡΟΥΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 INTERNUS - ΠΑΛ.ΟΦΗ 
ΤΡΟΥΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ 21:00 ΑΛΑΓΝΙ - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ 22:30 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΟΤΕ 
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΜΕΓΑΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 24-4-2019

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 CRETAPHON - ΣΚΟΥΡΑΣ 
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ.

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ - ΠΑΛ.ΜΕΣΣΑΡΑΣ 
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ.

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.