Οι διαιτητές της ΕΚΑΣΚ (20-24/4)

Οι διαιτητές:

24-04-2019 16:00       ΑλικαρνασσόςΠαμπαίδων      Μακρής Παναγιώτης  Διλβόης Σωκράτης     
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΦΗ 3

24-04-2019 15:00       Ακρωτήρι        Παμπαίδων      Κώτσου Λία    Τσαϊρίδης Νίκος         
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΚΥΔΩΝ 1

24-04-2019 14:30       Χανίων            Παμπαίδων      Ξυλάς Δημήτρης         Φλουρής Νίκος           
ΚΥΔΩΝ 2 - ΧΑΝΙΑ BC

24-04-2019 13:00       Χερσόνησος   Μίνι κορίτσιαΚαλαϊτζάκη ΒασιλικήΡώτας Γιάννης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

24-04-2019 12:00       Ρέθυμνο          Παμπαίδων      Καθαράκης Βασίλης   Λελεδάκη Σταυρούλα
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΓΟΡ 1

24-04-2019 12:00       Χερσόνησος   Παμπαίδων      Καλαϊτζάκη ΒασιλικήΡώτας Γιάννης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

24-04-2019 11:00       Κλαδισός        Παμπαίδων      Χριστινάκης Νώντας  Τεπερίδης Βασίλης     
ΟΑΧ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

23-04-2019 15:00       Β.Α.Κ  Μίνι κορίτσιαΣκανδαλάκης Νίκος   Δούλης Θοδωρής       
ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

22-04-2019 19:00       Αρκαλοχώρι    Παμπαίδων      Κατσαπρακάκης Χρήστος      Μακράκης Βαγγέλης  
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

22-04-2019 18:00       Β.Α.Κ  Παμπαίδων      Καρανικόλα Έλενα     Γεωργακοπούλου Σουζάνα     
ΟΦΗ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

22-04-2019 12:30       Ρέθυμνο          Παμπαίδων      Καθαράκης Βασίλης   Σταγάκη Στέλλα         
ΑΓΟΡ 1 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

21-04-2019 18:00       Χερσόνησος   Παμπαίδων      Χρυσός ΘάνοςΔιλβόης Σωκράτης     
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

21-04-2019 18:00       Β.Α.Κ  Μίνι αγόρια     Αϊβαλιώτης Ανδρέας  Γεωργακοπούλου Σουζάνα     
ΟΦΗ 3 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

21-04-2019 17:00       Ταυρωνίτης     Μίνι αγόρια     Κουλιεράκη Χρύσα    Φλουρής Νίκος           
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ - ΟΑΧ 2000

21-04-2019 17:00       Νεάπολη         Παμπαίδων      Γερμανής Βαγγέλης    Μακράκης Βαγγέλης  
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

21-04-2019 16:30       Ρέθυμνο          Μίνι αγόρια     Νικολιδάκη ΘεοδώραΣταγάκη Στέλλα         
ΑΓΟΡ 2 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

21-04-2019 16:30       Κλαδισός        Μίνι αγόρια     Δημητρουλάκης Μανώλης     Τσαϊρίδης Νίκος         
ΟΑΧ 2 - ΑΓΟΡ 3

21-04-2019 16:00       Χανίων            Μίνι αγόρια     Μπουζουνιεράκης Κώστας                
ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

21-04-2019 16:00       Χερσόνησος   Μίνι αγόρια     Χρυσός ΘάνοςΔιλβόης Σωκράτης     
ΜΕΣΣΑΡΑ 1 - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

21-04-2019 16:00       Άγιος Νικόλαος          Παμπαίδων      Πίπλιος Παναγιώτης   Ρώτας Γιάννης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

21-04-2019 15:30       Λίντο   Μίνι κορίτσιαΜαλλιαράκη Μαρίνα  Δούλης Θοδωρής       
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΦΗ

21-04-2019 15:00       Νεάπολη         Μίνι αγόρια     Γερμανής Βαγγέλης    Μακράκης Βαγγέλης  
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

21-04-2019 15:00       Ρέθυμνο          Μίνι αγόρια     Νικολιδάκη ΘεοδώραΛελεδάκη Σταυρούλα
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΑΧ 1

21-04-2019 14:00       Χερσόνησος   Μίνι αγόρια     Πίπλιος Παναγιώτης   Ρώτας Γιάννης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΜΕΣΣΑΡΑ 2

21-04-2019 13:00       Κλαδισός        Μίνι κορίτσιαΚαμπίτσης Μιχάλης   Φλουρής Νίκος           
ΟΑΧ - ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

21-04-2019 11:30       Λίντο   Μίνι αγόρια     Μαλλιαράκη Μαρίνα  Δούλης Θοδωρής       
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

21-04-2019 11:00       Κλαδισός        Μίνι αγόρια     Καμπίτσης Μιχάλης   Τεπερίδης Βασίλης     
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΚΥΔΩΝ 3

21-04-2019 10:00       Λίντο   Μίνι αγόρια     Τσικριτσάκη Βασιλική           Δούλης Θοδωρής       
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

21-04-2019 10:00       ΑλικαρνασσόςΜίνι αγόρια     Βαρελτζή Αργυρώ      Γεωργακοπούλου Σουζάνα     
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

20-04-2019 19:00       Χανίων            Παμπαίδων      Ξυλάς Δημήτρης         Καμπίτσης Μιχάλης   
ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΑΧ 2000

20-04-2019 18:00       Κλαδισός        Ανδρών           Μπανασάκης Θοδωρής          Καρανικόλα Αλεξάνδρα         
Γ΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κουλιεράκη Χρύσα

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

20-04-2019 17:00       Σούδα  Παμπαίδων      Μπουζουνιεράκης Κώστας    Τεπερίδης Βασίλης     
ΟΑΧ 1 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20-04-2019 16:00       Κλαδισός        Ανδρών           Χριστινάκης Νώντας  Μαραγκάκης Ανδρέας            
Γ΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Χρυσός Θάνος

ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.


20-04-2019 16:00       Λίντο   Παγκορασίδων            Βαρελτζή Αργυρώ      Τούλης Γιώργος          
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

20-04-2019 16:00       Άγιος Νικόλαος          Μίνι αγόρια     Καρανικόλα Έλενα     Ρώτας Γιάννης
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20-04-2019 16:00       Ταυρωνίτης     Παμπαίδων      Αρτεμάκη Δόμνα        Φλουρής Νίκος           
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΟΡ 3

20-04-2019 15:30       Σούδα  Παμπαίδων      Σταυρουλάκης Μανώλης        Τεπερίδης Βασίλης     
XANIA BC - ΟΑΧ 2

20-04-2019 15:00       ΑλικαρνασσόςΠαμπαίδων      Γερμανής Βαγγέλης    Αϊβαλιώτης Ανδρέας  
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

20-04-2019 14:00       Λίντο   Παγκορασίδων            Βαρελτζή Αργυρώ      Μακράκης Βαγγέλης  
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΟΦΗ

20-04-2019 14:00       Χερσόνησος   Παγκορασίδων            Καρανικόλα Έλενα     Ρώτας Γιάννης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

20-04-2019 14:00       Σούδα  Παγκορασίδων            Σταυρουλάκης Μανώλης        Δημητρουλάκης Μανώλης     
ΟΑΧ 2 - ΟΑΧ 1

20-04-2019 13:00       ΑλικαρνασσόςΠαμπαίδων      Γερμανής Βαγγέλης    Αϊβαλιώτης Ανδρέας  
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

20-04-2019 12:00       Λίντο   Παμπαίδων      Τσικριτσάκη Βασιλική           Μακράκης Βαγγέλης  
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

20-04-2019 10:00       ΑλικαρνασσόςΠαμπαίδων      Σκανδαλάκης Νίκος   Διλβόης Σωκράτης     
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.