Οι κριτές της ΕΚΑΣΚ (30-31/3)

Οι κριτές:
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:30 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΓΣ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
(Δ) Ελ Ανύ-Τσακιράκη (Πετράκης Ν.)
(Κ) ΚΤΙΣΤΑΚΗ (Σ) - ΣΤΟΥΜΠΟΥ (Χ) - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 13:00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
(Δ) Μαυρέλης-Ζαγούρης (Χριστινάκης)
(Κ) ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ (Σ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ (Χ) - ΦΟΥΡΑΚΗ (24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΟΦΗ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
(Δ) Κουτσοδήμος-Καραμπίτσακος (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΚΟΚΑΡΑΚΗ (Σ) - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (ΒΣ) - ΜΙΧΑΛΑΚΗ (Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24)

ΔΕΥΤΕΡΑ 01-04-2019

Α1
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:45 ΑΓΟΡ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
(Δ) Πουρσανίδης Κ.-Τσώνος-Παπαθανασίου (Μαγγανάς)
(Κ) ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (Σ) - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (ΒΣ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Χ) - ΠΑΠΑΔΑΚΗ (24)

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019

ΒΑΚ 18:00 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ

ΒΑΚ 20:00 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ Ν. ΧΑΝΙΩΝ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019
ΔΥΟ ΑΟΡΑΚΙΑ 10:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΔΥΟ ΑΟΡΑΚΙΑ 12:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019

ΛΙΝΤΟ 18:00 ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 11:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 13:00 ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:00 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΓΟΡ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΓΙΑΛΑΜΑ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΑΧ 2 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΩΤΣΟΥ - ΓΡΑΜΨΑ ΕΡ

ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ 2000 - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019

ΛΙΝΤΟ 17:00 ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 19:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 11:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 13:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΜΕΣΣΑΡΑ 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

Β.Α.Κ. 09:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ

Β.Α.Κ. 10:30 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΤΟΥΜΠΟΥ

Β.Α.Κ. 12:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 3 - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ

Β.Α.Κ. 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ο.Φ.Η. - ΑΡΚΑΔΙ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

Β.Α.Κ. 16:00 ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ο.Φ.Η. - ΟΑΣΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 14:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΟΑΣΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ

ΑΡΧΑΝΩΝ 16:30 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ 2
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15:30 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 17:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:30 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ - ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:30 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 13:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΧΑΝΙΑ BC
ΣΑΡΡΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 9:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 2000 - ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 3 - ΟΑΧ 2
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 1 - ΚΥΔΩΝ 1
ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΣΟΥΔΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 16:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ 

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.