Το τελικό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΚ (30-31/3)

Πρόγραμμα αγώνων 30-31/3/2019


30/03/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
30/03/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
11:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
30/03/19
ΛΙΝΤΟ
18:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
30/03/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
30/03/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
30/03/19
ΣΟΥΔΑΣ
17:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 2000
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
31/03/19
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
31/03/19
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
31/03/19
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΧΑΝΙΑ BC
31/03/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
31/03/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΜΕΣΣΑΡΑ 1
31/03/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
11:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
31/03/19
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
14:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΟΗ ΟΑΣΗ
31/03/19
ΑΡΧΑΝΩΝ
16:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΜΕΣΣΑΡΑ 2
31/03/19
Β.Α.Κ.
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΟΗ ΟΑΣΗ
31/03/19
Β.Α.Κ.
14:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
31/03/19
Β.Α.Κ.
12:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ 3
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
31/03/19
Β.Α.Κ.
10:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ 2
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
31/03/19
Β.Α.Κ.
09:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ 1
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
31/03/19
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
17:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
31/03/19
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
15:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
30/03/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 2
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
31/03/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
17:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 1
ΚΥΔΩΝ 1
31/03/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ 3
ΟΑΧ 2
31/03/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
09:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 2000
ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
31/03/19
ΛΙΝΤΟ
19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
31/03/19
ΛΙΝΤΟ
17:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
31/03/19
ΣΟΥΔΑΣ
16:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
31/03/19
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
31/03/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:30
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
31/03/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19:30
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.