Το πρόγραμμα των «μίνι» Κοριτσιών (2019)

 Σε δυο ομίλους χωρίστηκαν οι ομάδες των «μίνι» Κοριτσιών της ΕΚΑΣΚ. Τα σύνολα «μοιράστηκαν» βάση των γεωγραφικών κριτηρίων και θα αγωνιστούν συναντηθούν μεταξύ́ τους σε διπλούς αγώνες. Τα παιχνίδια θα στο τουρνουά́ μίνι κοριτσιών θα γίνουν με μπάλες size 5.
Το πρόγραμμα:
Α ΟΜΙΛΟΣ
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/03/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΕΑΠ  ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ 0 0
31/03/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
07/04/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 0 0
07/04/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΕΑΠ  ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ ΟΑΧ 2000 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/04/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΟΑΧ 2000 0 0
21/04/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΕΑΠ  ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ 0 0
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
05/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΕΑΠ  ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 0 0
05/05/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΟΑΧ 2000 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ 0 0
12/05/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΕΑΠ  ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/05/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 0 0

19/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΕΑΠ  ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ 0 0

Β ΟΜΙΛΟΣ
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
30/03/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 0
30/03/19 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 0 0
Ρεπό: ΑΟΗ ΟΑΣΗ
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/03/19 Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ 0 0
31/03/19 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0 0
Ρεπό: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
07/04/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 0 0
07/04/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 0 0
Ρεπό: Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/04/19 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ 0 0
21/04/19 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 0
Ρεπό: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
5 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
23/04/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0 0
23/04/19 Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 0 0
Ρεπό: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
03/05/19 Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0 0
03/05/19 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 0 0
Ρεπό: ΑΟΗ ΟΑΣΗ
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
05/05/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 0
05/05/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 0 0
Ρεπό: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/05/19 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΗ ΟΑΣΗ 0 0
12/05/19 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0 0
Ρεπό: Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/05/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 0 0
19/05/19 Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 0 0
Ρεπό: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
5 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
09/06/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ 0 0
09/06/19 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 0
Ρεπό: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.


Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.