Το πρόγραμμα των «μίνι» Αγοριών (2019)

Τέλος Μαρτίου (30/3 εως19/5) θα μπουν στο παρκέ τα «μίνι» αγόρια της ΕΚΑΣΚ. Οι ομάδες του τουρνουά χωρίστηκαν σε ομίλους, όπου και θα δώσουν διπλούς αγώνες. Στο τουρνουά «μίνι» αγοριών θα χρησιμοποιηθούν μπάλες size 6.
Το πρόγραμμα:
Α ΟΜΙΛΟΣ
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/03/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 0 0
31/03/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 1 ΚΥΔΩΝ 1 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
07/04/19 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0 0
07/04/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 ΟΑΧ 1 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/04/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΑΧ 1 0 0
21/04/19 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 ΑΓΟΡ 1 0 0
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
05/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0 0
05/05/19 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 ΟΑΧ 1 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΥΔΩΝ 1 0 0
12/05/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 1 ΑΓΟΡ 1 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/05/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 1 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0 0

19/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 ΚΥΔΩΝ 1 0 0


Β ΟΜΙΛΟΣ

        1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/03/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΚΥΔΩΝ2 0 0
31/03/19 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΧΑΝΙΑ BC 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
07/04/19 ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΑ BC ΑΓΟΡ 2 0 0
07/04/19 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/04/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 0 0
21/04/19 ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΑ BC ΚΥΔΩΝ2 0 0
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
05/05/19 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2 ΑΓΟΡ 2 0 0
05/05/19 ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΑ BC ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΧΑΝΙΑ BC 0 0
12/05/19 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΥΔΩΝ2 0 0

3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/05/19 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΓΟΡ 2 0 0
19/05/19 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2 ΧΑΝΙΑ BC 0 0

Γ ΟΜΙΛΟΣ

         1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/03/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΓΟΡ 3 0 0
31/03/19 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 3 ΟΑΧ 2 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
07/04/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 AOK  XANΙΑ 0 0
07/04/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 3 ΚΥΔΩΝ 3 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/04/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΚΥΔΩΝ 3 0 0
21/04/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΑΓΟΡ 3 0 0
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
05/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 3 AOK  XANΙΑ 0 0
05/05/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΚΥΔΩΝ 3 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/05/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΟΑΧ 2 0 0
12/05/19 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 3 ΑΓΟΡ 3 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/05/19 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 3 AOK  XANΙΑ 0 0
19/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 3 ΟΑΧ 2 0 0

Δ ΟΜΙΛΟΣ 

          1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/03/19 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 0 0
31/03/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
17/04/19 ΧΑΝΙΩΝ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ 0 0
17/04/19 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΑΧ 2000 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/04/19 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ ΟΑΧ 2000 0 0
21/04/19 ΧΑΝΙΩΝ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 0 0
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
05/05/19 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ 0 0
05/05/19 ΧΑΝΙΩΝ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑΧ 2000 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/05/19 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ 0 0
12/05/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/05/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ 0 0
19/05/19 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ 0 0
Ε ΟΜΙΛΟΣ
          1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/03/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 0 0
31/03/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
07/04/19 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΦΗ 1 0 0
07/04/19 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/04/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 0 0
21/04/19 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 0 0
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
05/05/19 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΦΗ 1 0 0
05/05/19 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/05/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 0 0
12/05/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/05/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΟΦΗ 1 0 0
19/05/19 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 0 0

ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

         1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/03/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 0 0
31/03/19 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
07/04/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΦΗ 2 0 0
07/04/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/04/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 0 0
21/04/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 0 0
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
05/05/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΟΦΗ 2 0 0
05/05/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/05/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0 0
12/05/19 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/05/19 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΟΦΗ 2 0 0
19/05/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0 0

Ζ ΟΜΙΛΟΣ

          1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/03/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 3 ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 0 0
31/03/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 ΜΕΣΣΑΡΑ 1 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
07/04/19 ΜΟΙΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ 1 ΟΦΗ 3 0 0
07/04/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/04/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 3 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 0 0
21/04/19 ΜΟΙΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ 1 ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 0 0
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
05/05/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΟΦΗ 3 0 0
05/05/19 ΜΟΙΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/05/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 3 ΜΕΣΣΑΡΑ 1 0 0
12/05/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/05/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 ΟΦΗ 3 0 0
19/05/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΜΕΣΣΑΡΑ 1 0 0

Η ΟΜΙΛΟΣ

         1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/03/19 ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ 2 0 0
31/03/19 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟΗ ΟΑΣΗ 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
07/04/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0 0
07/04/19 ΜΟΙΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ 2 ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/04/19 ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 0
21/04/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑ 2 0 0
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
05/05/19 ΜΟΙΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ 2 ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0 0
05/05/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/05/19 ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ 0 0
12/05/19 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑ 2 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/05/19 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0 0
19/05/19 ΜΟΙΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ 2 ΑΟΗ ΟΑΣΗ 0 0


Θ ΟΜΙΛΟΣ

         1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/03/19 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0 0
31/03/19 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
07/04/19 ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ 0 0
07/04/19 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/04/19 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 0 0
21/04/19 ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0 0
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
05/05/19 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ 0 0
05/05/19 ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/05/19 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 0
12/05/19 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/05/19 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ 0 0
19/05/19 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 0


Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.