Οι κριτές του Σαββατοκύριακου (2-3/3)

Οι κριτές:
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-3-2019

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΣΟΥΔΑΣ 14:00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ
Δ: Κουτσοδήμος-Ξηροκώστας (Πετράκης)
Κ: ΚΑΜΠΑΚΟΥ (Σ) – ΣΙΟΥΜΑΛΑ (Χ) – ΣΦΙΓΚΑΚΗ (24)

ΟΣΕΚΑ
ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΠΑΣΚΑΠ ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ - ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ (Σ) – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ (Χ) – ΦΟΥΡΑΚΗ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2019

Α1
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΑΓΟΡ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Δ: Τσαρούχα-Διαμαντής-Καρπάνος (Μαγγανάς)
Κ: ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ (ΒΣ) – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (Χ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ (24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΛΙΝΤΟ 17:00 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΟΦΗ
Δ: Κώτσου-Σκανδαλάκης (Τζωρτζάκης)
Κ: ΚΟΚΑΡΑΚΗ (Σ) – ΜΙΧΑΛΑΚΗ (Χ) – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ (24)

ΤΕΤΑΡΤΗ 6-3-2019

Γ ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΟΦΗ - ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
Δ: Γρίβα-Αυγερινός (Ναλετάκης)
Κ: ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ (Σ) – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (ΒΣ) – ΒΑΡΟΥΧΑ (Χ) – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (24)

ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-3-2019

ΛΙΝΤΟ13:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΓΟΥΡΑΚΗ – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΒΑΡΟΥΧΑ

ΛΙΝΤΟ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΛΙΝΤΟ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ13:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΟΥΚΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ15:00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓΟΡ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ17:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - Ο.Φ.Η.
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΜΟΙΡΩΝ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΦΗ 2
ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ – ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝ.

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - Ο.Φ.Η.
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝ – ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ

ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ AOK XANΙΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΑΡΡΗΣ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΥΔΩΝ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΡΡΗΣ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ – ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΦΟΥΡΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2019

ΛΙΝΤΟ 10:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΣΓΟΥΡΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΛΙΝΤΟ 12:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ ΚΑΤ.

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΑΧ 2
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ19:00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΒΑΡΟΥΧΑ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΜΟΙΡΩΝ16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΜΕΣΣΑΡΑ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ17:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΑΣΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ13:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΜΙΧΕΛΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ – ΣΑΡΡΗΣ

ΧΑΝΙΩΝ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ 2 - AOK XANΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ – ΣΑΡΡΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ13:00 ΕΦΗΒΩΝ AOK XANΙΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΣΟΥΔΑΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΧΑΝΙΑ BC - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ – ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Β Ο.Φ.Σ.Χ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ – ΦΟΥΡΑΚΗ 

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.