Οι κριτές της ΕΚΑΣΚ (16-17/3)

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 15:45 ΑΓΟΡ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(Δ) Μάνος-Ανδρικόπουλος-Μαγκλογιάννης (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ (Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (ΒΣ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ (Χ) - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (24) 


ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019

Γ ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΟΦΗ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ
(Δ) Κονταράτος-Σκουλαρίκης (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ (Σ) - ΚΟΚΑΡΑΚΗ (Β) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. (24)


ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019

ΛΙΝΤΟ18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΥΔΩΝ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ


ΛΙΝΤΟ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - AOK XANΙΑ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ


ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑΧ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ


ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΔΕΙΛΙΝΟ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ


ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΤΡΟΥΛΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ


ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΠΕΔΙΑΔΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΛΟΥΚΑΚΗ


ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΡΚΑΔΙ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΛΟΥΚΑΚΗ


ΡΕΘΥΜΝΟ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΜΙΧΕΛΑΚΗ 


ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ ΟΑΧ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΩΤΣΟΥ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ


ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΣΑΡΡΗΣ - ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ


ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019

ΛΙΝΤΟ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ


ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ


ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 - Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ


ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΧΑΝΙΑ BC
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΤΡΟΥΛΗ


ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ


Β.Α.Κ. 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΦΗ 2 - ΟΑΣΗ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ


ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ


ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ Α - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ


ΣΗΤΕΙΑ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ - ΣΑΡΑΙΔΑΡΗ


ΡΕΘΥΜΝΟ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ 


ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11:00 ΕΦΗΒΩΝ AOK XANΙΑ - ΑΓΟΡ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ


ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΓΡΑΜΨΑ ΔΙΟΝ.


ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Β AOK XANΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.