Το τελικό πρόγραμμα (2-3/3)

Το τελικό πρόγραμμα (2-3/3): 

02/03/19
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ
Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΟΦΗ 2
02/03/19
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
12:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
02/03/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
02/03/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
02/03/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
02/03/19
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
18:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
02/03/19
ΛΙΝΤΟ
20:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
02/03/19
ΛΙΝΤΟ
18:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
02/03/19
ΛΙΝΤΟ
13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
02/03/19
ΜΟΙΡΩΝ
19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
02/03/19
ΣΟΥΔΑΣ
19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
02/03/19
ΧΑΝΙΩΝ
20:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
02/03/19
ΧΑΝΙΩΝ
18:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
AOK XANΙΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
02/03/19
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
18:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
02/03/19
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
16:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
03/03/19
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
AOK XANΙΑ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
03/03/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
03/03/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΟΑΧ 2
03/03/19
ΛΙΝΤΟ
12:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
03/03/19
ΛΙΝΤΟ
10:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
03/03/19
ΜΟΙΡΩΝ
16:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
03/03/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
03/03/19
ΣΟΥΔΑΣ
17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
03/03/19
ΣΟΥΔΑΣ
15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
03/03/19
ΣΟΥΔΑΣ
13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
ΧΑΝΙΑ BC
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
03/03/19
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
03/03/19
ΧΑΝΙΩΝ
15:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ2
AOK XANΙΑ
03/03/19
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΗ ΟΑΣΗ
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ





Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.