Γ Εθνική| Πρεμιέρα με Καλλιθέα Ρόδου ο ΟΦΗ (εντός), στου Ζωγράφου το Δειλινό.


Εντός έδρας ξεκινά τις υποχρεώσεις του στο νέο πρωτάθλημα της Γ ΄Εθνικής ο ΟΦΗ, όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε σήμερα στο ξενοδοχείο Divani Caravel, ενώ ο δεύτερος εκπρόσωπος της πόλης μας στις Εθνικές κατηγορίες , το νεοφώτιστο Δειλινό, ξεκινά το όμορφο ταξίδι του στις Εθνικές κατηγορίες από του Ζωγράφου.

Η συνέχεια στις αγωνιστικές υποχρεώσεις τους, βρίσκει τους  δυο εκπρόσωπους του νησιού μας στην τη τάξει κατηγορία της χώρας μας, να αγωνιστούν..αντίστροφα

Οι "ασπρόμαυροι"  θα παίξουν στην Θήβα με τον δυνατό Αρη Θήβας, του Γεωργούτσου, ενώ  οι "πράσινοι" θα υποδεχθούν στην πόλη μας στο κατάμεστο Λίντο την ΚΑΟ Μελισσίων.

-Το τοπικό Κρητικό ντέρμπι έρχεται σχετικά νωρίς για την 5η αγωνιστική (18 Νοεμβρίου) με το ΒΑΚ που αναμένεται να είναι κατάμεστο, με τον  ΟΦΗ  να υποδεχτεί ως  γηπεδούχος, το Δειλινό..
Το ντέρμπι θα επαναληφθεί σε αντίστροφες έδρες (Λίντο) στις 3 Μαρτίου .

Η έναρξη της κατηγορίας ορίστηκε στις 14 Οκτωβρίου και   θα ολοκληρωθεί στις 12 Μαΐου .

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική – 14/10/18
ΚΑΠ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΟΦΗ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 21/10/18
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΚΑΠ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΟΦΗ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

3η Αγωνιστική – 04/11/18
ΚΑΠ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΟΦΗ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

4η Αγωνιστική – 11/11/18
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΚΑΠ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΟΦΗ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

5η Αγωνιστική – 18/11/18
ΚΑΠ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΟΦΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

6η Αγωνιστική – 25/11/18
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΚΑΠ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΟΦΗ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

7η Αγωνιστική – 02/12/18
ΚΑΠ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΟΦΗ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

8η Αγωνιστική – 09/12/18
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΠ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΦΗ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

9η Αγωνιστική – 16/12/18
ΚΑΠ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΟΦΗ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

10η Αγωνιστική – 23/12/18
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΚΑΠ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΟΦΗ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

11η Αγωνιστική – 13/01/19
ΚΑΠ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΟΦΗ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 20/01/19
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΠ
ΟΦΗ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

13η Αγωνιστική – 27/01/19
ΚΑΠ – ΟΦΗ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

14η Αγωνιστική – 03/02/19
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΚΑΠ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΟΦΗ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 10/02/19
ΚΑΠ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΟΦΗ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

16η Αγωνιστική – 17/02/19
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΚΑΠ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΟΦΗ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

17η Αγωνιστική – 24/02/19
ΚΑΠ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΟΦΗ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18η Αγωνιστική – 03/03/19
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΚΑΠ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΟΦΗ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

19η Αγωνιστική – 17/03/19
ΚΑΠ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΟΦΗ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

20η Αγωνιστική – 24/03/19
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΚΑΠ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΟΦΗ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

21η Αγωνιστική – 31/03/19
ΚΑΠ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΟΦΗ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

22η Αγωνιστική – 07/04/19
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΠ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΦΗ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

23η Αγωνιστική – 14/04/19
ΚΑΠ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΟΦΗ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

24η Αγωνιστική – 21/04/19
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΚΑΠ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΦΗ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

25η Αγωνιστική – 05/05/19
ΚΑΠ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΟΦΗ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

26η Αγωνιστική – 12/05/19
ΟΦΗ – ΚΑΠ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.