Αποτελέσματα 10ου τουρνουά Τσιβαρά (pics).


Συνεχίζετε με αμείωτο ενδιαφέρον η αγωνιστική δράση του 10ου τουρνουά μπάσκετ  που διοργανώνει ο Πολιτιστικός Σύλλογος Τσιβαρά, το οποίο τελεί υπό την αιγίδα της Περιφέρειας Κρήτης/Περιφερειακής Ενότητας Χανιών και του Δήμου Αποκόρωνα.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
6η,7η και 8η ΜΕΡΑ ΑΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΣΙΒΑΡΑΣ 2018

18/07/2018
ΣΑΜΩΝΑΣ  - ΗΠΑ: 55-57
ΣΑΜΩΝΑΣ(Ουγκλάβας): Σγουράκης, Σαϊντάνης, Κασελάκης, Ουγκλάβας 3, Ροντσεβιτς, Καβρουκίδης, Κασελάκης, Λιονάκης, Δρακάκης, Κατσουλάκης, Γεντεκάκης, Στρατινάκης
ΗΠΑ(Σαρρής): Μουζουράκης 9, Κανιαδάκης 2, Νταουντάκης, Λεβάκης 21, Παϊζάκης 19, Βρεττός 6


19/07/2018
ΚΟΥΡΗΤΕΣ - ΤΙΤΑΝ ΚΑΛΥΒΩΝ: 63  - 53
ΚΟΥΡΗΤΕΣ(Τσεκούρας): Μπολιεράκης 2, Κόης 3, Μακρογιάννης 14, Λιονάκης 29, Διάκου 2, Δημητρουλάκης 13 Ν, Μηνασίδης, Δημητρουλάκης Ε
ΤΙΤΑΝ ΚΑΛΥΒΩΝ(Καλαϊτζάκης): Ζέρβας, Σκέμπι 6, Τζουβελέκας 7, Μαντωνανάκης, Καζάνης 5, Πολυχρονάκης 8, Μαρής, Χαρεδλακης 8, Κουτσαντωνάκης 17, Κτιστάκης 2


20/07/2018
LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ - ΡΑΜΝΗ: 55 - 71
LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ(Λεντάρης): Δρακουλάκης 3, Λεντάρης 3, Μπεκτατώρος 20, Λυκάκης 3, Παπαβασιλείου 9, Ανεζάκης 12, Λιάπης 5
ΡΑΜΝΗ(Περράκης): Περράκης 3, Νατσιολάρης 6, Σταυρουλάκης 15, Μπασιάς 9, Κοντουδάκης 11, Κολιόπουλος 22, Καληδονάκης 5

ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - ESPRESSO MINI MARKET CAFE ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ: 59 - 28
ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO(Ζαμπετάκης): Ζαμπετάκης, Μπαντουράκης 7, Ζερβουδάκης 2, Σφήκας 21, Δασκαλάκης, Κουτσορινάκης 6, Σπυριδάκης 8, Κοϊδης 15
ESPRESSO MINI MARKET CAFE ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ(Κατσουλάκης): Βιζυράκης 2, Kατσουλάκης 2, Τσαπαρίδης 5, Αλικανιώτης 10, Σολανάκης 9


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α'ΟΜΙΛΟΣ
ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ 4 (+38)
ΤΣΙΒΑΡΑΣ 3 (+21)
ΣΤΥΛΟΣ 3 (+16)
ΚΕΦΑΛΑΣ/ΠΑΛΑΙΛΩΝΙ 2 (-75)

Β'ΟΜΙΛΟΣ
ΚΟΥΡΗΤΕΣ 4 (+34)
Η.Π.Α. 4 (+10)
ΤΙΤΑΝ ΚΑΛΥΒΩΝ 2 (-18)
ΣΑΜΩΝΑΣ 2 (-26)

Γ'ΟΜΙΛΟΣ
ΡΑΜΝΗ 6 (+71)
LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 5 (+24)
ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO 4 (-12)
ESPRESSO MINI MARKET CAFE ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ 3(-83)

*Οι ομάδες που προκρίνονται στην επόμενη φάση των ομίλων θα είναι οι δύο πρώτες από κάθε όμιλο και οι δύο καλύτερες τρίτες από τους τρεις ομίλους.

1ο ΓΚΡΟΥΠ:Οι τρεις πρώτοι των τριών ομίλων και η καλύτερη δεύτερη.
2ο ΓΚΡΟΥΠ:Οι υπόλοιποι δύο δεύτεροι και οι δύο τρίτοι που θα έχουν προκριθεί από τη φάση των ομίλων.

**Την Κυριακή 22/07 και ώρα 22:00 θα πραγματοποιηθεί κλήρωση για τη διαμόρφωση της προημιτελικής φάσης. Οι νικητές των δύο πρώτων ζευγαριών που θα προκύψουν από την κλήρωση της 8άδας, θα συγκροτήσουν το πρώτο ζευγάρι της ημιτελικής φάσης και αντίστοιχα οι νικητές από το τρίτο και τέταρτο ζευγάρι της προημιτελικής φάσης, θα αποτελέσουν το δεύτερο ζευγάρι των ημιτελικών. 
Αντιμέτωποι στην προημιτελική φάση δεν μπορούν να είναι ομάδες που αγωνίστηκαν στον ίδιο όμιλο.

Δεν υπάρχουν σχόλια

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.