Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 02 έως 08 Ιουνίου 2018, για τους αγώνες της, στα τουρνουά ΕKΑΣΚ 3ον3 και  Εργασιακά μπασκετ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:
02-06-2018 18:30       Λίντο   Παγκορασίδων            
Τσεχερίδης Δαβίδ       Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

02-06-2018 17:00       Ταυρωνίτης     Παμπαίδων      
Αρτεμάκη Δόμνα        Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 2

02-06-2018 17:00       Λίντο   Παμπαίδων      
Τσεχερίδης Δαβίδ       Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΔΕΙΛΙΝΟ 2 – ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

02-06-2018 16:30       Αλικαρνασσός Παμπαίδων      
Γερμανής Βαγγέλης    Χουλιάρας Γιώργος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

02-06-2018 15:00       Αλικαρνασσός Παμπαίδων      
Γερμανής Βαγγέλης    Χουλιάρας Γιώργος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

02-06-2018 13:00       Β.Α.Κ  Παμπαίδων      
Χαρίτος Μαρίνος        Κατσιέρης Βασίλης
ΟΦΗ 1 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

02-06-2018 13:00       Ιεράπετρα        Παμπαίδων      
Ξενάκης Μιχάλης       Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

02-06-2018 11:00       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια 
Καθαράκης Βασίλης
ΑΡΚΑΔΙ 2 – ΑΡΚΑΔΙ 1

03-06-2018 18:00       Αρχάνες          Μίνι αγόρια     
Χαρίτος Μαρίνος
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

03-06-2018 16:00       Χανίων            Παμπαίδων      
Χριστινάκης Βασίλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΚΥΔΩΝ 1 – ΟΑΧ 1

03-06-2018 14:00       Χανίων            Παμπαίδων      
Καμπίτσης Μιχάλης   Χριστινάκης Βασίλης
ΚΥΔΩΝ 2 – ΑΓΟΡ 2

03-06-2018 14:00       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια 
Καθαράκης Βασίλης   Δημητρουλάκης Μανώλης
ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ – ΟΑΧ 2000

03-06-2018 13:00       Ταυρωνίτης     Μίνι αγόρια     
Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ – ΟΑΧ 2000

03-06-2018 13:00       Β.Α.Κ  Παμπαίδων      
Κατσαπρακάκης Χρήστος      Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΟΦΗ 2 – ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

03-06-2018 13:00       Χερσόνησος   Μίνι αγόρια     
Γερμανής Βαγγέλης    Τσεχερίδης Δαβίδ
ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

03-06-2018 12:30       Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια     
Ξενάκης Μιχάλης       Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

03-06-2018 12:30       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια 
Καθαράκης Βασίλης   Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΡΚΑΔΙ 2 – ΟΑΧ 1

03-06-2018 11:30       Β.Α.Κ  Μίνι αγόρια     
Κατσαπρακάκης Χρήστος      Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΟΦΗ 2 – ΠΕΔΙΑΔΑ 2

03-06-2018 11:30       Χερσόνησος   Μίνι αγόρια     
Γερμανής Βαγγέλης    Μαμάκης Στέφανος
ΠΕΔΙΑΔΑ 1 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

03-06-2018 11:00       Λίντο   Μίνι αγόρια     
Χαρίτος Μαρίνος        Κατσιέρης Βασίλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

03-06-2018 11:00       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια 
Καθαράκης Βασίλης   Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΡΚΑΔΙ 1 – ΟΑΧ 2

03-06-2018 11:00       Σούδα  Μίνι αγόρια     
Καμπίτσης Μιχάλης   Χριστινάκης Βασίλης
ΧΑΝΙΑ BC – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

03-06-2018 10:00       Β.Α.Κ  Μίνι αγόρια     
Ξενάκης Μιχάλης       Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΟΦΗ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

03-06-2018 10:00       Χερσόνησος   Εφήβων           
Τσεχερίδης Δαβίδ       Μαμάκης Στέφανος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΔΙΑΤΗΤΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ:
01-06-2018 22:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία        
Επιτροπάκης Γιώργος Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΚΟΚΚΑΛΗΣ – ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

01-06-2018 22:00       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Β΄ κατηγορία        
Ζοφοριανάκης Γιάννης           Μαμάκης Στέφανος
SMED – CRETAPHON

01-06-2018 20:45       Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία        
Επιτροπάκης Γιώργος Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΟΠΤΙΚΟΙ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ

01-06-2018 20:15       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Β΄ κατηγορία        
Μαμάκης Στέφανος    Κατσιέρης Βασίλης
ΧΑΟΧ – INTERNUS

01-06-2018 18:30       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Γ΄ κατηγορία        
Μαγκανάς Ανδρέας    Κατσιέρης Βασίλης
ARTCAR RENTAL – CRETA GAS

04-06-2018 22:00       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Α΄ κατηγορία        
Επιτροπάκης Γιώργος Καρανικόλα Έλενα
Π. ΟΦΗ – ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

04-06-2018 22:00       Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία        
Ξενάκης Μιχάλης       Χουλιάρας Γιώργος
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΚΟΥΤΡΗΣ

04-06-2018 20:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία        
Ξενάκης Μιχάλης       Χουλιάρας Γιώργος
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

04-06-2018 20:15       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Α΄ κατηγορία        
Επιτροπάκης Γιώργος Χαρίτος Μαρίνος
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ – ΘΗΣΕΑΣ

04-06-2018 19:00       Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία        
Ζοφοριανάκης Γιάννης           Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΥΠΑ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

04-06-2018 18:30       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Γ΄ κατηγορία        
Μαγκανάς Ανδρέας    Χαρίτος Μαρίνος
ΔΑΣΚΑΛΟΙ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

05-06-2018 22:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία        
Χρυσός Θάνος Μαρκάκης Γιώργος
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ – ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

05-06-2018 22:00       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Α΄ κατηγορία        
Καρανικόλα Αλεξάνδρα         Μαραγκάκης Ανδρέας
COSMOS SPORT – Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ

05-06-2018 20:45       Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία        
Χρυσός Θάνος Μαρκάκης Γιώργος
ΣΕΠΑΣΥΤ – ΑΛΑΓΝΙ

05-06-2018 20:15       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Α΄ κατηγορία        
Καρανικόλα Αλεξάνδρα         Μαραγκάκης Ανδρέας
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ – ΕΛΜΕ

06-06-2018 22:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία        
Τσίγκου Μαρία           Δασκαλάκης Παναγιώτης
OFF ROAD – ICTS HELLAS

06-06-2018 22:00       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Β΄ κατηγορία        
Μακρής Παναγιώτης  Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΟΠΤΙΚΟΙ – ΒΑΓΙΩΝΙΑ

06-06-2018 22:00       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Γ΄ κατηγορία        
Κατσαπρακάκης Χρήστος      Κατσιέρης Βασίλης
ΤΕΕ/ΤΑΚ – ΣΚΟΥΡΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ)

06-06-2018 20:45       Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία        
Τσίγκου Μαρία           Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΕΥΦΑΗ – ΜΕΛΕΣΣΕΣ
06-06-2018 20:15       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Β΄ κατηγορία        
Μακρής Παναγιώτης  Μαρκοδημητράκης Γιάννης
Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ – ΟΤΕ

06-06-2018 20:15       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Γ΄ κατηγορία        
Κατσαπρακάκης Χρήστος      Κατσιέρης Βασίλης
ENVERSE – CRETA GAS (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ)

06-06-2018 18:30       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Γ΄ κατηγορία        
Γερμανής Βαγγέλης    Χουλιάρας Γιώργος
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ – ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ

06-06-2018 18:30       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Γ΄ κατηγορία        
Μαγκανάς Ανδρέας    Τσεχερίδης Δαβίδ
ΟΜ. ΚΑΡΑΤΖΗ – ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ)

08-06-2018 22:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία        
Καρανικόλα Έλενα     Μαρκάκης Γιώργος
ΠΥΡΟΣ/ΣΕΑΠ – ΙΤΕ

08-06-2018 22:00       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Β΄ κατηγορία        
Ζοφοριανάκης Γιάννης           Μαμάκης Στέφανος
ΧΑΟΧ – ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

08-06-2018 20:45       Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία        
Καρανικόλα Έλενα     Μαρκάκης Γιώργος
ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ

08-06-2018 20:15       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Β΄ κατηγορία        
Τσάμης Αχιλλέας       Μαμάκης Στέφανος
ΚΟΚΚΑΛΗΣ – ΠΟΑ ΜΕΛΗ

08-06-2018 18:30       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Β΄ κατηγορία        
Τσάμης Αχιλλέας       Μαρκοδημητράκης Γιάννης
SMED – ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02-06-2018
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΛΟΥΚΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 18.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΑΧ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝ.

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΙΑΛΑΜΑ Γ

ΒΑΚ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΣΠΑΝΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΑΡΚΑΔΙ 2 - ΑΡΚΑΔΙ 1
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΟΚ 2
ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03-06-2018
ΛΙΝΤΟ 11.00 ΜΙΝΙ (Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ.

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΜΙΝΙ(Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΒΑΚ 10.00 ΜΙΝΙ(Α) ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΒΑΚ 11.30 ΜΙΝΙ(Α) ΟΦΗ 2 - ΠΕΔΙΑΔΑ 2
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΒΑΚ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΑΡΧΑΝΕΣ 18.00 ΜΙΝΙ (Α) ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 10.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΟΑΣΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 11.30 ΜΙΝΙ(Α) ΠΕΔΙΑΔΑ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 13.00 ΜΙΝΙ (Α) ΟΑΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ 2
ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΜΙΝΙ(Κ) ΑΡΚΑΔΙ 2 - ΟΑΧ 1
ΜΑΙΔΩΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ - ΟΑΧ 2000
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ

ΣΟΥΔΑ 11.00 ΜΙΝΙ (Α) ΧΑΝΙΑ BC - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 13.00 ΜΙΝΙ (Α) ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ΟΑΧ 2000
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 14.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΓΟΡ 2
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΓΡΑΜΨΑ ΕΡ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 - ΟΑΧ 1
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΓΡΑΜΨΑ ΔΙΟΝ

3 ON 3 BASKETBALL TOURAMENT (ΓΗΠΕΔΑ ΔΟΥΚΩΣ ΜΠΟΦΩΡ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 03-06-2018
ΜΠΑΣΚΕΤΑ 1 16.00
ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΜΠΑΣΚΕΤΑ 2 16.00
ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΜΠΑΣΚΕΤΑ 3 16.00
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΜΠΑΣΚΕΤΑ 4 16.00
ΓΕΡΟΝΤΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ -ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 04-06-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ - ΘΗΣΕΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 Π. ΟΦΗ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΥΠΑ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ΚΑΛΣΤΟΜΑΝΙΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΚΟΥΤΡΗΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΤΡΙΤΗ 05-06-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - ΕΛΜΕ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 COSMOS SPORT - Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.45 ΣΕΠΑΣΥΤ - ΑΛΑΓΝΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.45 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 06-06-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ - ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15\ ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ - ΟΤΕ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 ΟΠΤΙΚΟΙ - ΒΑΓΙΩΝΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΑΤΖΗ - ΠΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ENVERSE - CRETA GAS
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 TEE TAK - ΣΚΟΥΡΑΣ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.45 ΕΥΦΑΗ - ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 OFF ROAD - ICTS
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΕΡΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08-06-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 SMED - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15\ΚΟΚΚΑΛΗΣ - ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 ΠΧΑΟΧ - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.45 ΣΑΡΡΗΣ ΜΟΥΣ. ΣΧΟΛΗ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΤΡΟΥΛΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΙΤΕ
ΤΡΟΥΛΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΚΡΙΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02-06-2018
ΣΟΥΔΑ 19.00 ELORUS ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - ΕLECTRONIC WORD
KAMΠΑΚΟΥ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 21.00 KABA KAΣIMATHΣ - ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡ. ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ BC
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03-06-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 09.00 ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN - HALEPA 86 ers
ΣΑΡΡΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΣΑΡΡΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00  TEI CB - ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΡΡΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ/ΝΤΑΞ - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΚΑΡΑΤΖΑΣ (ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.00 ESPESSO MINI MARKET KAΦΕ - ΑΕΤΟΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ (ΚΑΡΑΤΖΑΣ)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 αρα..ΛΥΚΟΙ - ΝΙΚΚΙ SEASIDE BAR - NOVA SHOP
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 LOCA CAFE - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 19.00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΜΟΒΙΑΚ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 21..00 ΜΙΝΟΑ ΠΑΛΛΑΣ - EYHΣ RESTAURANT CAFE
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 04-06-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 BARCE .. ΛΙΩΜΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΒΟΗΜΕ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΩΡΙΩΝΑΣ - DRINK TEAM
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 06-06-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΑΟΑΚ - 7ος A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 VAPE PORT BOMBERS - 8ος Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 06-06-2018
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 ΕΥΗΣ R.C - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20.30 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - STREETBALL STARS
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.