Αποτελέσματα και η συνέχεια, στο Εργασιακό Ηρακλείου .


Συνεχίζεται με απόλυτη επιτυχία, το τουρνουά Εργασιακού μπάσκετ 2018 που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ).

Στο τουρνουά αυτό  συμμετέχουν 59 ομάδες –φορείς με 915 αθλητές και θα διεξαχθούν 323 αγώνες σε τρεις κατηγορίες Α-Β- Γ.
Φώτο :" Εφοριακοί"
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 25 – 31 ΜΑΙΟΥ 2018
ΚΑΤΗ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
Γ 9-14 OFF ROAD CLUB ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 57-43
Γ 1-8 ART CARS RENTAL Π.Σ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ 62-37
Β 16-18 CRETAPHON ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ 54-41
Γ 9-14 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΣΚΟΥΡΑΣ 47-42
Γ 9-14 ΤΕΕ-ΤΑΚ ICTS HELLAS 57-31
Β 4-6 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΠΑΓΝΗ 54-61
Α 13-18 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 44-62
Α 1-6 Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ Π.ΟΦΗ 58-72
Γ 1-8 ENVERSE Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ 78-70
Α 7-12 ΣΕΠΑΣΥΤ ΕΛΜΕ 20-00
Α 13-18 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΡΩΜΑΝΟΣ 54-52
Α 13-18 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 57-49
Β 16-18 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚ/ΣΕΑΠ ΜΕΣΣΑΡΑ 41-80
Α 1-6 COSMOS SPORT ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 75-50
Α 7-12 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΑΛΑΓΝΙ 37-48
Α 7-12 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 41-50
Β 22-24 ΕΥΦΑΗ CGP 00-20
Β 10-12 ΣΑΡΡΗΣ ΜΟΥΣ.ΣΧΟΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜ. 48-52
Α 1-6 ΘΗΣΕΑΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 66-56

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1 /ΙΟΥΝΙΟΥ / 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 1/6 18.30 Γ 1-8 ART CARS RENTAL KRETA GAS
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 1/6 20.15 Β 1-3 Π.ΧΑΟΧ INTERNUS
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 1/6 22.00 Β 19-21 SMED CRETAPHON
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΠΑ 1/6 20.45 Β 7-9 ΟΠΤΙΚΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΠΑ 1/6 22.30 Β 13-15 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4 - 8 / ΙΟΥΝΙΟΥ / 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
Β.ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 4/6 18.30 Γ 1-8 ΔΑΣΚΑΛΟΙ- ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 4/6 20.15 Α 1-6 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 4/6 22.00 Α 1-6 Π.ΟΦΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΔΕ 4/6 19.00 Β 25-27 ΥΠΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΔΕ 4/6 20.30 Α 7-12 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΔΕ 4/6 22.00 Α 13-18 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΚΟΥΤΡΗΣ
Β.ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 5/6 18.30 Α 13-18 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 5/6 20.15 Α 7-12 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΕΛΜΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 5/6 22.00 Α 1-6 COSMOS SPORT Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΤΡ 5/6 20.45 Α 7-12 ΣΕΠΑΣΥΤ ΑΛΑΓΝΙ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΤΡ 5/6 22.30 Α 13-18 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 6/6 20.15 Β 4-6 Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΟΤΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 6/6 22.00 Β 7-9 ΟΠΤΙΚΟΙ ΒΑΓΙΩΝΙΑ
Β ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 6/6 18.30 Γ 1-8 ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΑΤΖΗ Π.Σ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ
Β ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 6/6 20.15 Γ 1-8 ENVERSE KRETA GAS
Β ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 6/6 22.00 Γ 9-14 ΤΕΕ-ΤΑΚ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΤΕ 6/6 20.45 Γ 9-14 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΤΕ 6/6 22.30 Γ 9-14 OFF ROAD CLUB ICTS HELLAS
Β .ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 8/6 18.30 Β 19-21 SMED ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 8/6 20.15 Β 13-15 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 8/6 22.00 Β 1-3 Π.ΧΑΟΧ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΠΑ 8/6 20.45 Β 10-12 ΣΑΡΡΗΣ ΜΟΥΣ.ΣΧ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΠΑ 8/6 22.30 Β 16-18 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚ/ΣΕΑΠ ΙΤΕ


Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Β ΦΑΣΗ / ΘΕΣΗ 1-6
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β ΦΑΣΗΣ
Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΘΗΣΕΑΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 22/5 22.00 59-53
COSMOS SPORT ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 23/5 22.00 67-69
Π.ΟΦΗ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 24/5 22.00 20-00
COSMOS SPORT ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 30/5 22.00 75-50
Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ Π.ΟΦΗ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 29/5 22.00 58-72
ΘΗΣΕΑΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 31/5 22.00 66-56
COSMOS SPORT Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 5/6 22.00
Π.ΟΦΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 4/6 22.00
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΘΗΣΕΑΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 4/6 20.15

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΦΑΣΗΣ 1-6 (υπολείπεται 1 αγωνιστική)
ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦ
1 Π.ΟΦΗ 4 3 1 7
2 Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 4 3 1 7
2 ΘΗΣΕΑΣ 4 2 2 6
4 COSMOS SPORT 4 2 2 6
5 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 2 1 3 5
6 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 4 1 2 1 4

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Β ΦΑΣΗ / ΘΕΣΗ 7-12
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β ΦΑΣΗΣ
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΕΛΜΕ ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 21/5 20.15 49-69
ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΣΥ Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ ΑΛΙΚΑΡΝΑ ΔΕ 21/5 20.30 43-57
Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 21/5 18.30 55-45
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ ΑΛΙΚΑΡΝΑ ΤΕ 30/5 20.45 37-48
Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. ΕΛΜΕ ΑΛΙΚΑΡΝΑ ΤΡ 29/5 20.30 20-00
ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΣΥ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΑΛΙΚΑΡΝΑ ΤΕ 30/5 22.30 41-50
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΑΛΙΚΑΡΝΑ ΔΕ 4/6 20.30
Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ ΑΛΙΚΑΡΝΑ ΤΡ 5/6 20.45
ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΣΥ ΕΛΜΕ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 5/6 20.15

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΦΑΣΗΣ 7-12 (υπολείπεται 1 αγωνιστική)
ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦ
7 Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ 4 4 - 8
8 Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. 4 3 1 7
9 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 4 2 2 6
10 ΕΛΜΕ 4 2 1 1 5
11 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 4 1 3 5
12 ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 4 - 4 4


Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Β ΦΑΣΗ / ΘΕΣΗ 13-18
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β ΦΑΣΗΣ
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΚΟΥΤΡΗΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 22/5 20.15 56-62
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ Π.Σ.ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 23/5 20.15 49-61
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 21/5 22.00 46-57
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΙ Π.Σ.ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑ ΤΡ 29/5 22.00 54-52
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΚΟΥΤΡΗΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 29/5 20.15 44-62
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 30/5 18.30 57-49
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ Π.Σ.ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 5/6 18.30
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΛΙΚΑΡΝΑ ΤΡ 5/6 22.30
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΙ ΚΟΥΤΡΗΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑ ΔΕ 4/6 22.00

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΦΑΣΗΣ 13-18 (υπολείπεται 1 αγωνιστική)
ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦ
13 ΚΟΥΤΡΗΣ 4 4 - 8
14 ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 4 3 1 7
15 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 4 2 2 6
16 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 4 2 2 6
17 Π.Σ.ΑΓΙΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 4 1 3 5
18 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 4 - 4 4

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Δεν υπάρχουν σχόλια

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.