Τα αποτελέσματα στα τουρνουά, Εφήβων, Παμπαίδων, Παγκορασίδων, Μίνι.


Δείτε από το kritikobasket.gr,  τα αποτελέσματα και τα φύλλα αγώνα (όσα έχουμε στην διάθεσή μας), από τους αγώνες των Τουρνουά Εφήβων, Παμπαίδων και Μίνι Αγοριών, Κοριτσιών, του Σαββατοκύριακου που μας πέρασε.

Η σελίδα θα ανανεώνεται με νέα αποτελέσματα.

Φώτο :"Μίνι Ανδρογεα"

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ  ΕΚΑΣΚ . 
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΜΕΣΣΑΡΑ  20-0 α.α
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC  0-20 α.α
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. - ΔΕΙΛΙΝΟ  20-0 α.α

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ1 34-51
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ :5-24 ,16-30 (ΗΜ),26-41 ,34-51
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ (ΛΕΜΠΙΔΑΚΗΣ Μ.): ΤΣΑΓΚΑΤΑΝΗΣ Ν., ΔΡΟΣΙΤΗΣ Σ. 6, ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ Θ. 3(1), ΑΓΓΟΥΡΙΔΑΚΗΣ Κ.,ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ Χ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 7(1), ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 8, ΒΡΥΘΙΑΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Γ. 5(1), ΜΗΝΤΟΣ Κ., ΜΠΟΤΖΑΚΗΣ Ε. 5.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ2 (ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ): ΚΑΝΑΚΗΣ Ν. 2, ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ Μ. 16(1), ΚΑΡΑΜΒΑΛΗΣ Α., ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ Σ.,ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Σ. 3, ΚΟΡΣΑΒΒΑΣ Ν. 9(1), ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ Γ. 4, ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Κ. 12(1),ΠΟΛΑΝΗΣ Ν. 5

ΗΡΟΔΟΤΟΣ1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ1 57-61
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 11-18 ,26-26 (ΗΜ),37-48 ,57-61
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1(ΛΑΔΟΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ): ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗΣ Χ. , ΣΦΑΚΑΚΗΣ Γ., ΚΟΜΨΕΛΗΣ Γ., ΑΜΑΝΑΚΗΣ Β. , ΚΟΡΑΣΟΕΙΔΗΣΚ. 6, ΚΑΡΛΗΣ Μ. 7, ΜΑΛΑΜΑΣ Μ. 3(1), ΒΑΡΑΚΛΑΣ Α. 11, ΜΑΝΑΣΣΑΚΗΣ Σ. 2,ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Ν. 15, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Σ. 2, ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗΣ Ε. 5(1),ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Α. 4, ΚΑΤΣΟΥΡΙ Ε. , ΤΣΙΝΑΡΙΔΗΣ Α. 2.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ1 (ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝ.): ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ , ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1, ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3(1),ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3, ΚΟΡΚΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2, ΓΚΙΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 16,ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 7(1), ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΑΡΕΜΦΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9(1), ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 13, ΦΕΡΓΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2,ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5, ΚΑΡΑΔΕΜΗΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ , ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ.

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΟΑΣΗ 55-39
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ – ΒΑΡΕΛΤΖΗ
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ : 18-06, 10-14, 11-07, 16-12
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ (ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ) : ΜΑΝΙΚΑΣ 6, ΜΑΝΤΑΛΙΩΤΑΚΗΣ 2, ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ 2, ΜΑΛΛΙΑΡΟΥΔΑΚΗΣ 4, ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ 3(1), ΧΑΜΗΛΑΚΗΣ 14, ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ 4, ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 6, ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ 8, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 5, ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 1
ΟΑΣΗ (ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ) : ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 2, ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ, ΒΑΡΔΑΤΣΙΚΟΣ, ΣΑΜΠΑΝΗΣ 24(2), ΜΑΡΙΝΟΣ 2,ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ 11(1)

Α.Ο.Κ. Χανιά1-Α.Ο. Κύδων1 42-57 
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Φλουρής
Οκτάλεπτα: 10-10, 20-31 (ημ.), 33-44, 42-57
Α.Ο.Κ. Χανιά1 (Εμμ. Σπυριδάκης): Κουφάκης 2, Αναστασάκης 6 (1), Νησιώτης, Προβατινάκης 8, Μουντάκης, Λιοδάκης 5, Γρ. Σειραδάκης 15, Κάβουρας 6, Μποτωνάκης, Μπιτσάκης.
Α.Ο. Κύδων1 (Ν. Κωνσταντουδάκης): Κατεχαράκης, Μαστοράκης 9, Μπαλαντίνος, Βόλτσης 5, Φαρμάκης 12, Καστρινάκης 2, Ψυλλάκης 16, Κεράνης 9 (3), Μανώλης 4, Πατεράκης, Μαυρεδάκης.

ΟΑΧ1-Α.Ο. Ακρωτηρίου 40-29 
Διαιτητές: Μακρογιάννης, Πετράκης
Οκτάλεπτα: 5-9, 13-15 (ημιχρ.), 28-23, 40-29
ΟΑΧ1 (Μ. Κασικτσόγλου): Εμμ. Πυροβολάκης, Βατσάκης, Χιωτάκης 9, Σουπιός 1, Λυβιάκης 20 (2), Χρ. Πυροβολάκης 3, Γεωργιάδης 2, Γεωργουδάκης, Αντ. Καζάνης 4, Σαλιβουράκης 1. Α.Ο. Ακρωτηρίου (Αθ. Αζάς): Κωσταράς-Στεφανουδάκης 3, Βαλαδάκης 4, Γιαννουλάκης, Φ. Νεονάκης 13 (1), Ρομπολάκης 4, Σακούτης 1, Παπαευθυμίου 2, Γκουγκουστάμος, Καστανιουδάκης, Μαρκαντωνάκης 2.

ΑΓΟΡ2 -ΟΑΧ2 30-32 
Α.Ο. Κ. Χανιά2-Α.Ο. Κύδων2 0-20αα.

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ :
OΦΗ - Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 45-42
Οκτάλεπτα:09-10,17-03, 08-14, 11-15.
Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (Στρατάκης): Κοσμίδη Δ. 4, Αρχαγγελίδη-Μόργκαν 24(12/16 βολές), Κουτσούλη Νικ. 3, Φρονιμάκη 1, Λιαπάκη Ι. , Μπουρλάκη 6, Λίκα, Ανδριόλα , Λιαπάκη Σ., Καραλάκη 4, Γαϊτανάκη.
ΟΦΗ (Ζερβάκη): Χωματά 2, Διαμαντάκη 10. Αλιφραγκή 6, Δαγκωνάκη, Μηλιαρά, Τζανετή 8, Παπαμαρκάκη 4, Σπανάκη, Μεταξά 11, Μουρτζάκη 4, Βιδάκη.

Ηρόδοτος-Αρκάδι 50-58
Εργοτέλης-ΟΑΧ αναβλήθηκε.
ΜΙΝΙ 
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 52-50
Οκτάλεπτα:11-15,14-18,06-06, 21-11. 
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ(ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ): ΠΡΩΤΟΣΥΓΚΕΛΟΣ 2, ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ, ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ, ΒΟΥΙΔΑΣΚΗΣ 16, ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ 8, ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ 14(1), ΛΑΘΟΥΡΑΚΗΣ, ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ, ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΓΔΑΚΗΣ, ΑΙΡΟΘΙΑΝΑΚΗΣ 12
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ(ΚΟΜΨΕΛΗΣ): ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ, ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 2, ΤΣΙΑΒΑΣ Ν 8, ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ 7(1), ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ 7(1), ΜΠΑΛΙΑΝΙ, ΠΑΝΑΚΑΚΗΣ, ΠΕΤΡΟΥΣΑΚΗΣ 4, ΜΑΡΚΑΚΗΣ 9(1), ΤΖΙΑΒΑΣ Ε 4, ΑΜΠΟΣΗ 9, ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ.

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΟΦΗ 38-34 (ΚΟΡΙΤΣΙΑ) 
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ (Παγωνίδης): Ορφανού 7 (1), Κανακαράκη, Κευγά, Γαλανάκη10, Βουϊδάσκη, Θεοδοσούλη, Κοσμαδάκη 2, Εργαζάκη 4, Γιαπιτζόγλου13, Χαλεπάκη 2, Καράλη.
ΟΦΗ (Ζερβάκη): Ναυπλιώτη, Διαμαντάκη, Σταθοράκη 6, Αλιφραγκή 14 (1), Σπηλιωτάκη 2, Μηλιαρά 10, Λιάπη, Σταματάκη, Μοσχονησώτη, Μουρτσάκη 2 .

Α.Ο. ΑκρωτηρίουA.O. Κύδων1 48-29 
Διαιτητές: Μακρογιάννης, Δημητρουλάκης
Οκτάλεπτα: 18-2, 2211 (ημιχρ.), 39 -23, 48-29
Α.Ο. Ακρωτηρίου (Αθ. Αζάς): Λιονάκης, Μαίρτενς 2, Ανδρεαδάκης 2, Γιαννουλάκης 7, Αρχάκης, Αγιάνογλου 4, Ρομπολάκης 24, Λέκκας, Καστανιουδάκης 7 (1), Πετρογλάκης, Ντάγκας, Μεγαλακάκης 2.

Ακαδημία Ρεθύμνου-ΟΑΧ1 38-40  

Α.Ε. Πλατανιά-Ρεθυμνο BC1 40-35 
Διαιτητές: Καμπίτσης, Τσεκούρας
Οκτάλεπτα: 5-12, 17-16 (ημιχρ.), 2725, 40-35 Α.Ε. Πλατανιά (Χρ. Καλλιπολίτης): Διακόπουλος 5, Καλαϊτζάκης 11, Κεσόπουλος, Γιαλούρης 3, Γαλάνης 2, Αγγ. Λεβεντάκης 7, Μιχ. Καλλιπολίτης 3 (1), Ν. Λεβεντάκης, Φρυδάκης 9.

ΟΑΧ 2000-Χανιά BC 13-49 
Διαιτητές: Ξυλάς, Φλουρής
Οκτάλεπτα: 6-12, 10-17 (ημιχρ.), 1135, 13-49 Χανιά BC (Ρ. Γιαννιουδάκη): Βαγιωνάκης 5, Βαρβαντάκης, Αγ. Παπαδάκης 5, Αντ. Παπαδάκης 4, Ναϊσίδης 6, Νταμοτσίδης, Μαραθάκης 18, Περράκης 2, Σχοινοπλοκάκης 5, Μαυρεδάκης 4.

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.