Αποτελέσματα βαθμολογίες και η συνέχεια, στο Εργασιακό Ηρακλείου .


Συνεχίζεται με απόλυτη επιτυχία, το τουρνουά Εργασιακού μπάσκετ 2018 που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ).

Στο τουρνουά αυτό θα συμμετέχουν 59 ομάδες –φορείς με 915 αθλητές και θα διεξαχθούν 323 αγώνες σε τρεις κατηγορίες Α-Β- Γ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΤΗΣ Α ΦΑΣΗΣ (Α-Β-Γ ΑΤΗΓΟΡΙΑ)ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΗΣ Β ΦΑΣΗΣ  ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΡΕΧΟΥΣΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2018


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 11 – 16 ΜΑΙΟΥ 2018
ΚΑΤ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
Β Γ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΟΠΤΙΚΟΙ 53-45
Β Α ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΙΤΕ 47-39
Β Β ΗΡΟΔΟΤ ΜΕΛΗ INTERNUS 61-53
Γ Α ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 36-31
Β Β ΜΕΣΣΑΡΑ CRETAPHON 37-26
Β Α ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ Π.Σ.ΕΠΙΣΚΟΠΗ 00-20
Β Α ΜΕΛΕΣΣΕΣ Π.Σ.ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ 24-26
Β Γ ΥΠΑ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 40-47
Β Β ΟΙΚ.ΕΠΙΜΕΛΗΤ. ΡΑΔΑΜΑΘΥΣ 40-38
Β Α ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 22-32
Β Γ SMED ΕΥΦΑΗ 47-40
Β Γ ΣΑΡΡΗΣΜΟΥΣ.ΣΧ Π.XAOX 41-47
Β Β ΠΑΓΝΗ CGP 43-50
Γ Α ENVERSE ΔΑΣΚΑΛΟΙ 37-44
Γ Α ΤΕΕ/ΤΑΚ ART CAR RENTAL 34-38
Β Α ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 36-25
Γ Α OFF ROAD CLUB ΔΑΣΚΑΛΟΙ 32-43
Β Γ Π.ΧΑΟΧ ΠΥΡΟΣΒΕΣ/ΣΕΑΠ 39-14
Γ Β ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Π.Σ ΓΟΥΒΕΣ 33-40
Β Γ SMED ΣΑΡΡΗΣ ΜΟΥΣ.ΣΧ 29-45
Γ Β ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ 48-37
Γ Β CRETA GAS ICTS HELLAS 20-00

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 21 - 25 ΜΑΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 21/5 18.30 Α 7-12 ΣΕΠΑΣΥΤ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 21/5 20.15 Α 7-12 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΕΛΜΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 21/5 22.00 Α 13-18 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΔΕ 21/5 19.00 Β 4-6 ΠΑΓΝΗ ΟΤΕ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΔΕ 21/5 20.30 Α 7-12 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΑΛΑΓΝΙ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΔΕ 21/5 22.00 Β 22-24 CGP ΜΕΛΕΣΣΕΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 22/5 18.30 Β 13-15 ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΠΟΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 22/5 20.15 Α 13-18 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΚΟΥΤΡΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 22/5 22.00 Α 1-6 Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΘΗΣΕΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΤΡ 22/5 20.45 Β 1-3 INTERNUS ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΤΡ 22/5 22.30 Β 10-12 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜ. ΕΠΙΣΚΟΠΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 23/5 18.30 Γ 1-8 ENVERSE ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 23/5 20.15 Α 13-18 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 23/5 22.00 Α 1-6 COSMOS SPORT ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΤΕ 23/5 20.45 Β 19-21 ΜΕΣΣΑΡΑ ΙΤΕ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΤΕ 23/5 22.30 Β 7-9 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ ΒΑΓΙΩΝΙΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 24/5 18.30 Γ 1-8 ΔΑΣΚΑΛΟΙ Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 24/5 20.15 Γ 1-8 ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΑΤΖΗ KRETA GAS
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 24/5 22.00 Α 1-6 Π.ΟΦΗ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 25/5 18.30 Γ 9-14 OFF ROAD CLUB ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 25/5 20.15 Γ 1-8 ART CARS RENTAL Π.Σ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 25/5 22.00 Β 16-18 CRETAPHON ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΠΑ 25/5 20.45 Γ 9-14 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΠΑ 25/5 22.30 Γ 9-14 ΤΕΕ-ΤΑΚ ICTS HELLAS






Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.