Τα αποτελέσματα στα τουρνουά, Εφήβων, Παμπαίδων, Μίνι. Βίντεο της Ακ. Ρεθύμνου.


Δείτε από το kritikobasket.gr,  τα αποτελέσματα και τα φύλλα αγώνα (όσα έχουμε στην διάθεσή μας), από τους αγώνες των Τουρνουά Εφήβων, Παμπαίδων και Μίνι Αγοριών, Κοριτσιών, του Σαββατοκύριακου που μας πέρασε.

Παράλληλα δείτε σε βίντεο, ολόκληρους τους αγώνες της Ακαδημίας Ρεθύμνου, με τον Εργοτέλη (στους Έφηβους) και τον Κύδων (Παμπαίδες).

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ
Ανδρογέας – Ρέθυμνο BC 62-80
Τα δεκάλεπτα: 12-21, 27-38, 52-59, 62-80.
Ρέθυμνο BC (Κώστας Μπαλάφας): Φραγκιαδάκης, Καλαϊτζάκης 9(3), Ψωμάς, Μοσχάκης 6, Λαγουδάκης 26(3), Δούσμανης 4, Γρηγοράκης, Ηλιάκης, Κριτσωτάκης 2, Τζαγκαράκης 8, Ζαμπετάκης 7(1), Βοσκάκης 18. 

Α.Σ.Α. Αναγέννηση - Πεδιάδα 64-42.
Δεκάλεπτα : 17-3, 14-17, 18-6, 15-16.
Α.Σ.Α. Αναγέννηση : Παπαδογιαννάκης 4 Νταναλάκης 4 Στυλιανάκης Δ. 2 Αθανασιάδης, Σταματάκης 6 Σάντια 18 Κυριαζής 10 Στυλιανάκης Γ. 4 Βαρδαβάς 10(2) Χριστάκης Γ.6 Ζωγραφάκης Θ. 
Πεδιάδα : Βλαχάκης 4 Γκίνης 2 Ρουκουνάκης 2 Πουλάκης 4 Πλατάκης 3 Τσουρρη 2 Κρασανάκης 22 Ασπετάκης 3 (1)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  57-64

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2017/2018
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 50-53
Οκτάλεπτα: 19-13, 12-10, 8-18,11-12 Διαιτητές: Τσάμης-Βασίλογλου
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΓΑΪΤΑΝΑΚΗΣ): Τσιρίδης 1, Κουγιουμουτζάκης, Γιακουμάκης 8, Ροδουσάκης, Ζαγορίδης 25(2), Μπλαζαντωνάκης 7, Καναβάκης 5, Μαστοράκης 4, Μαλαθράκης, Δρούμπαλης, Διακάκης, Χωραϊτης, Αγγελάκης, Αχλάτης.
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ (ΚΟΥΠΑΣΙΑΡΗΣ) : Μανίκας 8(1), Μανταλιωτάκης, Πετροσιάν 9(2), Μαλλιαρουδάκης, Μαζωνάκης 3(1), Χαμηλάκης 2, Μαριδάκης, Λιλιμπάκης 24, Οικονόμου 4, Κουρουπάκης 3(1), Αγγελόπουλος, Φραγκιαδάκης.


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ
Χανιά BC – Ρέθυμνο BC1 25-53
Τα οκτάλεπτα: 05-17, 05-33, 18-38, 25-53.
Ρέθυμνο BC1 (Πέτρος Πολοπετράκης): Μαύρος 4, Απανωμεριτάκης 4, Κλάδος, Γκιουλέας 13, Γιαννακόπουλος 4, Τσικνάκης 4, Καμηλάκης 4, Βουτσάς 11, Λίτινας 9, Κωνσταντινίδης, Ταταράκης.

Πεδιάδα - Α.Σ.Α. Αναγέννηση 22-39.
Οκτάλεπτα : 6-6, 2-6, 2-17, 12-10.

ΟΑ Χανίων2 – Ρέθυμνο BC2 39-18
Τα οκτάλεπτα: 05-03, 17-07, 29-14, 39-18.
Ρέθυμνο BC2 (Γκιουλέας – Νταλιάνης): Δροσάκης, Συμσίρης, Καράλης, Μουράτι 2, Φραντζεσκάκης, Μαραγκάκης 2, Σωτηρόπουλος 5, Σταγκουράκης, Πετυχάκης, Αποστολάκης 4, Βαμιεδάκης 4, Καλογεράκης, Πανταγιάς 1, Ψαρουδάκης, Βαράκης.

Α.Ο. Κύδων1-Ακαδημία Ρεθ. 38-25
Διαιτητές: Μακρογιάννης, Μπουζουνιεράκης
8λεπτα: 8-2, 19-9 (ημιχρ.), 26-20, 38-25
Α.Ο. Κύδων1 (Ν. Κωνσταντουδάκης): Τσιμινικάκης, Βεργεράκης 2, Γκογκίδης 2, Δημητρουλάκης 3 (1), Τούβας 4, Μπαγάκης 1, Μελασπίνας 6, Λυβιάκης 2, Καδιανάκης 5 (1), Περουλάκης-Μάμαλης 9 (1), Βολτυράκης 4.

Α.Ο. Ακρωτηρίου-ΟΑΧ1 68-24
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Φλουρής
8λεπτα: 17-6, 29-15 (ημιχρ.), 48-16, 68-24
Α.Ο. Ακρωτηρίου (Αθ. Αζάς): Γιαννουλάκης 7, Μαίρτενς 2, Ανδρεαδάκης, Ηλιάκης 2, Αρχάκης, Αγιάνογλου 9, Π. Ρομπολάκης 21, Πετρογλάκης 3 (1), Καστανιουδάκης 14 (1), Ντάγκας 2, Μεγαλακάκης 8.
ΟΑΧ1 (Μ. Ψυχογιού): Τζαμπαζάκης, Παπαλιονάκης 3, Σουπιός 3, Καραχάλιος 5, Καμπαρουκάκης 3, Μαρνελάκης, Μπουναφάτσος 6, Χριστόπουλος 2, Μπουλταδάκης 2.

Α.Ο. Κύδων2- Α.Ο.Κ. Χανιά 58-7
Διαιτητές: Μακρογιάννης, Μπουζουνιεράκης
8λεπτα: 17-0, 28-0 (ημιχρ.), 48-1, 58-7
Α.Ο. Κύδων2 (Σαρ. Βόλτσης): Παντελάκης 2, Κοκοτσάκης 2, Καβαλιεράτος 2, Βόλτσης 26, Πατεράκης 15, Βομβολάκης 2, Ντανατσίδης 3, Παρτσακουλάκης 4, Ζαχαρωτάκης 2, Καλπούζος.
Α.Ο.Κ. Χανιά2 (Αντ. Γεωργακάκης): Ροκάκης, Κανιουρας, Πετράκης 1, Τσουπάκης, Γηρούσης, Σταματάκης, Πεντάρης 2, Χασουράκης, Κανατάκης, Νησιώτης 4.

Α.Ο. Κισάμου-Α.Ε. Πλατανιά 32-44
Οι τυπικά γηπεδούχοι στο κλ. Ταυρωνίτη είχαν στη σύνθεσή τους και δυο κορίτσια.
Διαιτητές: Καμπίτσης, Δημητρουλάκης
8λεπτα: 6-12, 16-17 (ημιχρ.), 26-29, 32-44
Α.Ο. Κισάμου (Μ. Χριστοφοράκη-Π. Λουκάκη): Δήμητρα Μπουρδάκη 7, Δημόπουλος 5, Φωτουλα Ξανθουδάκη 2, Δραπανιώτης 14, Παπαδάκης 2, Πατερομιχελάκης 2, Γιακουμάκης, Μαλεφάκης, Παπαδογιωργάκης, Καστανοπουλάκης, Γιαννακάκης, Καρτσωνάκης.
Α.Ε. Πλατανιά (Χρ. Καλλιπολίτης): Διακόπουλος 13 (2), Καντηλιεράκης, Καλαϊτζάκης 7, Αγγ. Λεβεντάκης 11, Κεσόπουλος, Καλλιπολίτης 2, Ν. Λεβεντάκης 2, Σταυρακάρας, Ρότα 2, Χαλκιαδάκης 2, Φρυδάκης 5, Πέρρος, Γιαλούρης.

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 50-40 
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ: ΠΡΩΤΟΣΥΓΓΕΛΟΣ, ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ 3, ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ, ΒΟΥΙΔΑΣΚΗΣ 8, ΞΗΡΟΥΔΑΚΗΣ Μ. 18, ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ 6, ΛΑΘΟΥΡΑΚΗΣ, ΜΠΑΓΙΑΤΗΣ 3, ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ, ΞΗΡΟΥΔΑΚΗΣ Ν., ΑΦΡΑΘΙΑΝΑΚΗΣ 12.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ: ΚΑΤΣΟΥΡΙ 5, ΚΑΡΛΗΣ 11, ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΕΓΚΟΣ, ΧΡΟΝΙΑΡΗΣ 8 (2), ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ 2, ΠΑΝΤΑΛΟΣ 2, ΚΑΛΛΙΚΑΚΗΣ 4, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ, ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΗΣ 8.

Κορίτσια 
ΟΑΧ1-Αρκάδι2 24-28
ΟΑΧ2-Αρκάδι 18-36
ΟΑΧ 2000-ΕΑΠ Ατσιπόπουλο 21-38.






Από το Blogger.