Αποτελέσματα της πρεμιέρας και η συνέχεια, στο Εργασιακό Ηρακλείου (pics+vid).


Ξεκίνησε το τουρνουά Εργασιακού μπάσκετ 2018 που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ).

Στο τουρνουά αυτό θα συμμετέχουν 59 ομάδες –φορείς με 915 αθλητές και θα διεξαχθούν 323 αγώνες σε τρείς κατηγορίες Α-Β- Γ.

Δείτε τα αποτελέσματα της πρεμιέρας των ομίλων και το πρόγραμμα της εβδομάδας που μας έρχεται.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΕΜΙΕΡΑΣ
ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
Β Γ ΠΥΡΟΣΒΕΣ/ΣΕΑΠ ΥΠΑ 24-30
Α Α ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 33-35
Α Α ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ. 22-46
A Β ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 56-42
A Α ΘΗΣΕΑΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 37-27
A Β ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 36-51
A Β ΑΛΑΓΝΙ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 62-63
Α Β ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΕΛΜΕ 41-53
Α Α ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ COSMOS SPORT 43-62
Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ SMED 42-46
Β Β ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ CGP 39-35
Β Β OIKONOMIKO CRETAPHON 41-13
Β Β ΠΑΓΝΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 38-32
Β Γ ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 44-38
Β Β ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ INTERNUS 17-41

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/3 20:00 Γ Β ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ ICTS HELLAS
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/3 21:30 Β Α ΟΤΕ ΙΤΕ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 9/3 21:00 Β Γ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 9/3 22:30 Β Α ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΠΟΑ ΜΕΛΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 10/3 10:30 Γ Β ΣΚΟΥΡΑΣ Π.Σ. ΓΟΥΒΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 10/3 12:00 Β Α ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 10/3 11:00 Γ Β ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 10/3 12:30 Β Α ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 12/3 17:00 Γ Α ENVERSE ΟΜ. ΚΑΡΑΤΖΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 12/3 18:30 Γ Α ΤΕΕ ΤΑΚ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 12/3 20:15 Α Β ΕΛΜΕ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 12/3 21:45 Α Α ΠΑΛ. ΟΦΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 12/3 19:00 Γ Α ARTCAR RENTAL ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 12/3 20:30 Α Α ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ ΘΗΣΕΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 12/3 22:00 Α Β ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΛΑΓΝΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 13/3 20:00 Α Β ΚΟΥΤΡΗΣ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 13/3 21:30 Α Α COSMOS SPORT ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 13/3 21:00 Α Β ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 13/3 22:30 Α Α ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 14/3 20:00 Β Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 14/3 21:30 Β Β ΜΕΣΣΑΡΑ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 15/3 20:00 Β Α ΙΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 15/3 21:30 Β Β CRETAPHON CGP
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 16/3 20:00 B A ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΟΤΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 16/3 21:30 B B INTERNUS ΠΑΓΝΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 16/3 21:00 Β Α ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 16/3 22:30 Β Α ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΒΑΓΙΩΝΙΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 17/3 10:30 Β Γ SMED ΥΠΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 17/3 12:00 Β Γ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 17/3 11:00 Β Γ ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 17/3 12:30 Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΧΑΟΧ

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.