Αποτελέσματα 3ης εβδομάδας και η συνέχεια, στο Εργασιακό Ηρακλείου .

Συνεχίζεται με απόλυτη επιτυχία, το τουρνουά Εργασιακού μπάσκετ 2018 που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ).

Στο τουρνουά αυτό θα συμμετέχουν 59 ομάδες –φορείς με 915 αθλητές και θα διεξαχθούν 323 αγώνες σε τρεις κατηγορίες Α-Β- Γ.

Δείτε τα αποτελέσματα της τρίτης εβδομάδας των ομίλων και το πρόγραμμα της εβδομάδας που μας έρχεται.

7ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ – ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
B A ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΟΤΕ 26-48
B B INTERNUS ΠΑΓΝΗ 44-34
Γ Β ΣΚΟΥΡΑΣ Π.Σ. ΓΟΥΒΕΣ 00-20
Β Α ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 43-41
Β Α ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΒΑΓΙΩΝΙΑ 44-46
Β Γ SMED ΥΠΑ 30-35
Β Γ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 47-53
Β Γ ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ 44-45
Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΧΑΟΧ 38-53

Β Α ΙΤΕ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 31-36
Α Α ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 57-51
Α Β ΑΛΑΓΝΙ ΚΟΥΤΡΗΣ 49-43
Α Α ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΠΑΛ. ΟΦΗ 34-56
Β Β ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΕΣΣΑΡΑ 40-35
Α Β ΕΛΜΕ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 37-59
Α Β ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΑΤΣΟΜΑΝΙΑ 28-45

Α Α ΘΗΣΕΑΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 49-32
Α Α COSMOS SPORT ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ 48-34
Β Α ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 37-42
Α Β ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ 41-45
Β Α ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΤΕ 27-50
Β Α ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 39-45
Γ Β ICTS HELLAS ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 20-32
Γ Α OFF ROAD ENVERSE 33-47

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 23/3 20:00 Β Γ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣ/ΣΕΑΠ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 23/3 21:30 Β Γ ΚΟΚΚΑΛΗΣ SMED
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/3 21:00 Β Γ ΧΑΟΧ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/3 22:30 Β Γ ΥΠΑ ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 24/3 10:30 Γ Β ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ KRETA GAS
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 24/3 12:00 Γ Α ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΤΕΕ ΤΑΚ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/3 11:00 Γ Α ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/3 12:30 Γ Β ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ ΣΚΟΥΡΑΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 26/3 17:00 Β Α ΟΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 26/3 18:30 Α Β ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 26/3 20:15 Β Β CRETAPHON ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 26/3 21:45 Α Α ΠΑΛ. ΟΦΗ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 26/3 19:00 Β Β ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ INTERNUS
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 26/3 20:30 Α Α ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 26/3 22:00 Α Α ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΘΗΣΕΑΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 27/3 20:00 Α Β ΚΟΥΤΡΗΣ ΕΛΜΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 27/3 21:30 Α Β ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΑΛΑΓΝΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 27/3 21:00 Α Β ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 27/3 22:30 Α Α ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ COSMOS SPORT

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 28/3 20:00 B A ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 28/3 21:30 Β Β ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΓΝΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/3 20:00 Γ Α ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΟΜ. ΚΑΡΑΤΖΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/3 21:30 Β Α ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΙΤΕ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/3 20:00 Β Α ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/3 21:30 Γ Β ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/3 21:00 Γ Β KRETA GAS ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/3 22:30 Γ Α ARTCAR RENTAL OFF ROAD CLUB

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 31/3 10:30 Γ Β ICTS HELLAS ΓΟΥΒΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 31/3 12:00 Γ Α ENVERSE ΤΕΕ ΤΑΚ

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΟΠΑΦΜΑΗ
Από το Blogger.