23ο Εργασιακό Ρεθύμνου | Αποτελέσματα Α1 και της Α2, κατηγορίας και το πρόγραμμα (pics).


Το Σαββατοκύριακο 10 και 11 Μαρτίου 2018 πραγματοποιήθηκαν οι αγωνιστικές για το 23ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018 που διοργανώνει το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου. 
Όλοι οι αγώνες πραγματοποιούνται στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου και η είσοδος είναι δωρεάν. 
Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε μέσα από την ιστοσελίδα www.BasketRethymno.gr.

Αναλυτικά :
Αποτελέσματα Τελευταίας 11ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

(Α1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – MUEBLO PLUS 91-54
Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρινάκης
Δεκάλεπτα: 26-15, 47-27, 68-36, 91-54
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κιουρτσιδάκης , Πατέρας 3(1),  Νύκταρης 16(3),Νταλιάνης, Νικολακάκης 9(2), Μαραυγάκης 17(3), Κωνσταντινίδης 4, Βασιλάκης 36(8),
Σταυρουλάκης 6, Χριστινάκης.
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης Ν.) : Κοντουδάκης 15, Καλιδωνάκης 6, Χατζηδάκης 14(1),Κλάδος 2, Φίλας 6, Παπαδάκης 9, Βασιλάκης 2, Βρακίδης.

(Α1) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 60-70
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 15-16, 30-38, 50-52, 60-70.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιννάκης Μ.): Σαβοργιννάκης Μ. 16(4), Ξανθόπουλος 6, Παπαδάκης 20, Παναγιωτάκης 3, Σαβοργιννάκης Β. 7(1), Πετράκης,Σερσεμής 8.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου, Θεοδοσόπουλος Ε.):Αλυγιζάκης 14, Κατσαντώνης 12, Λυκάκης 15(1), Ανεζάκης 8, Συριανόγλου 6(2), Τσιμπισκάκης 5,
Δρουδάκης 6, Μοσχάκης 4.

(Α1) PLATANOS TOURS - HAAGEN DAZS 59-79
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μακρογιάννης.
Δεκάλεπτα: 16-22, 33-44, 47-53, 59-79.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.): Κλειδαράς 16(4), Δαμανάκης 17(2),Αγγελάκης 8,  Καταρτζής, Καρπουζάκης 12(4), Γεωργίου, Βουγιουκαλάκης Μ. 6.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Κούμουλος 23(6),  Καλαϊτζάκης 11(3), Μπονατάκης,Πηγουνάκης 13(3), Χατζηδάκης 13, Γκογκίζας 19(3).

(A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 72-60
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μακρογιάννης.
Δεκάλεπτα: 15-09, 25-23, 45-33, 72-60.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Χρυσουλάκης, Κλήμος, Καίσαρης 15(2),
Καλογεράκης 4, Μπούτσιας 6, Παπαδάκης 5(1), Κανακάκης 2, Παπαδογιαννάκης Π. 3,Παπαδογιαννάκης Γ. 10(1), Θεοδοσουλάκης 1, Οικονομίδης 26(3).
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης, Φωτάκης): Πελιβανίδης 19, Μανέττας 4, Τρανταλίδης,
Αντουράκης 11(2), Χαιρέτης 6, Σεγρεδάκης 6, Λαμπαρδάκης 10(2), Τζενεβράκης 4.

(A1) XPRESS COPY - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 58-51
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 11-09, 22-21, 42-31, 58-51.
XPRESS COPY (Τζουλάκης, Ζήσιμος): Γιαννούλης 2, Ορφανουδάκης 8, Γκάτσιας 2,Σπιτάς 15, Κιαγιαδάκης 12, Πιοτογιαννάκης 2, Μαθηνός 4, Καλογεράκης 2, Ζουμπεράκης
11.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβίας): Λίτινας 17(4), Καρακεσίσογλου 11, Ψαρουδάκης 6, Ζούκης 6,Θεοδωρόπουλος 1, Ηλιόπουλος, Στάμος 7(1), Κόης 3, Μυλωνάς, Μίγλης.

(A1) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 0-20(AA)

Στατιστικά 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2017-2018
Α1 Κατηγορία

ΣΚΟΡΕΡ  A1 (11η Αγωνιστική)
1 Βασιλάκης E PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 295
2 Κούμουλος HAAGEN DAZS 290
3 Παπαδάκης Θ. ΕΚΠ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 207
4 Στάμος ΦΟΙΤΗΤΕΣ 185
5 Καίσαρης Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 181
6 Καρπουζάκης PLATANOS TOURS 170
7 Σαβοργινάκης Μ. ΕΚΠ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 162
8 Μαραυγάκης PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 158
9 Ορφανουδάκης XPRESS COPY 146
10 Λαμπαρδάκης ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 145

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A1 (11η Αγωνιστική)
1 Κούμουλος HAAGEN DAZS 57
2 Βασιλάκης E PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 40
3 Σαβοργινάκης Μ. ΕΚΠ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 35
4 Καλαϊτζάκης HAAGEN DAZS 30
5 Καρπουζακης PLATANOS TOURS 26
6 Μαραυγάκης PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 25
7 Τσιχλής ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 23
8 Παπαδάκης Θ. ΕΚΠ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 22
9 Νύκταρης PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 20
10 Τσιμπισκακης ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 16
11 Λαγουδάκης HAAGEN DAZS 16

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2017-2018

Βαθμολογία στην Α1 Κατηγορία του 23ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2017-2018

TEAMS Pts MD W L F A +/-
1. PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 22 11 11 0 906 634 272
2. HAAGEN DAZS BC 21 11 10 1 865 590 275
3. ΚΟΥΜΟΙ 20 11 9 2 734 550 184
4. Α.Ο.ΣΠΗΛΙOY 19 11 8 3 762 684 78
5. EKΠAIΔEYTIKOI 16 11 5 6 652 732 -80
6. XPRESS COPY 16 11 5 6 638 683 -45
7. MUEBLO PLUS 16 11 5 6 565 653 -88
8. EΛ. EΠAΓΓEΛMATIES 15 11 4 7 580 711 -131
9. ΠANEΠIΣTHMIO 15 11 4 7 681 700 -19
10. ΦOITHTEΣ 14 11 3 8 612 699 -87
11. PLATANOS TOURS 13 11 2 9 588 680 -92
12.AΦOI ZOYMΠOYΛAKH * 11 11 0 11 423 690 -267
* ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΣ (ΑΑ)

ΚΑΤΑΤΑΞΗ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
1. PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ
2. HAAGEN DAZS BC
3. ΚΟΥΜΟΙ &ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ
4. Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
5. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ.
6. XPRESS COPY
7. MUEBLO PLUS
8. ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
9. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
10. ΦΟΙΤΗΤΕΣ
ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ Α2
11. PLATANOS TOURS
12. ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ FINAL - 8 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Α1  
ΘΕΣΕΙΣ A ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

1-8 Π1 18/3 20:15
Α1 -  1η ΟΜΑΔΑ
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ

Α1 - 8η ΟΜΑΔΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

1-8 Π2 18/3 18:30
Α1 - 2η ΟΜΑΔΑ
HAAGEN DAZS BC
Α1 - 7η ΟΜΑΔΑ
MUEBLO PLUS
1-8 Π3 18/3 16:45
Α1- 3η ΟΜΑΔΑ
ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ
Α1 - 6η ΟΜΑΔΑ
XPRESS COPY
1-8 Π4 17/3 21:00
Α1- 4η ΟΜΑΔΑ
Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
Α1 - 5η ΟΜΑΔΑ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ.

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

(Α2-A) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 65-71
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταυρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 17-16, 33-30, 45-52, 65-71.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 15(3), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 14,
Καλαϊτζάκης Α. 8(1), Παπαδάκης Κ., Γεωργαλής, Σακελλαρίδης 5, Φανουργάκης , 
Λαλιώτης, Προκοπάκης, Ψωράκης 17(1), Πετροπουλάκος 4.
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης 4, Δουζίνας 4, Λίτινας, Αντωνόγιαννάκης 6, Γαλερός 8(1), Κλάδος, Δούβρος 7, Καραογλάνης, Σταυρουλάκης Ν.13(3), Σταυρουλάκης Π. 2, Ερηνάκης 23(3), Καλλιτσουνάκης 4.

(Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ - ΡΑΨΩΔΙΑ 65-45
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Μαρινάκης
Δεκάλεπτα: 14-14, 32-24, 43-32, 65-45
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 18(5), Λελεδάκης 3,Βασιλακάκης, Παναγιουλάκης 2, Μεξης 10, Νεονάκης, Μαραγκουδάκης 13(3), Σταρράς,Καλυβιανάκης 17(1), Ρουμαντζής 2.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Νιωτάκης) : Χαραλαμπόπουλος, Μαλανδρίνος 6(1), Ξενάκης 12, Νιωτάκης 3, Βερικάκης 3, Βεργίτσης 4(1), Αθανασιάδης, Χόμπης Β. 8, Ψαθάκης 2, Παλάφούτης 7.

(Α2-Α) DOMEK - ΓΙΑΤΡΟΙ 31-45
Διαιτητές: Πελίκα, Σιβαρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 11-10, 14-20, 16-32, 31-45
DOMEK (Δούκας) : Δούκας 6(2), Ντρέκος 5,  Κατσαντώνης 4, Μαθιουδάκης 2,Παλιεράκης 10, Καλλιγας 4.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης) : Γούδας 12, Ζαχαράκης 3(1), Αργυρίου 8, Τζανάκης 6,Παρασκάκης 8, Βλαχοπάνος, Μουχασίρης 2, Σαμωνάκης 2, Γιακουμάκης 4.

(Α2-Α) CRETAN INOX - THINK VILLA 62-44
Διαιτητές: Πελίκα, Σιβαρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 16-13, 36-25, 46-33, 62-44.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 3, Καρυπίδης 13, Θεοδωρόπουλος, Γκόγκος,Λεωνιδάκης 13, Κυλάφης 13, Κατσαβίδης 15, Μακαρδονας 5.
THINK VILLA (Καζίλας, Πλεμένος) : Αντωνίου 17(4), Κουνδουράκης, Πολιουδάκης 9(1), Καζίλας 7(1), Αστρινάκης, Κόκκινος 8, Πηγουνάκης Φ. 3(1).

(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 51-44
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 10-08, 27-13, 39-32, 51-44.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Σταυριανάκη 2, Νικολιδάκης 19(3), Μισιργής 6(1),Δαμιανός, Διαμαντής 11, Ξενιτόπουλος 4, Λίακος 9.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης) : Τερζιόγλου 15(2), Δασκαλάκης Μ. 9, Ξενίδης 10,Νικολάου 6, Χουστουλάκης 4, Καλησπεράκης.
ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ

Α2-A Κατηγορία

ΣΚΟΡΕΡ  A2-A (8η Αγωνιστική)
1 Καπαρός ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 134
2 Κατσαβίδης CRETAN INOX 94
3 Ερηνάκης ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 89
4 Νικολιδάκης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 87
5 Αντωνίου THINK VILLA 83
6 Αργυρόπουλος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 82
7 Κακλαμάνος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 81
8 Λεωνιδάκης CRETAN INOX 77
9 Ξενάκης ΡΑΨΩΔΙΑ        76

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Α  (8η Αγωνιστική)
1 Καπαρός ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 17
2 Αντωνίου THINK VILLA 16
3 Νικολιδάκης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 14
4 Μάνεσης NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 13
5 Ερηνάκης ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 11
6 Μαραγκουδάκης ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 11
7 Αργυρόπουλος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 10
8 Μισίγρης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 10
9 Δούκας DOMEK 10
10 Γαλερός ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 9

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Α Ομίλου 2017-2018
Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Α Ομίλου του 23ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2017-2018
TEAMS Pts MD W L F A +/-
1. CRETAN INOX 14 7 7 0 424 277 147
2. ΙΑΤΡΟΙ 13 7 6 1 347 297 50
3. ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 13 7 6 1 396 310 86
4. ΔIKHΓOPOI 12 7 5 2 344 286 58
5. ΠPΩTOBAΘMIA 11 7 4 3 354 337 17
6.NEOI EΠIXEIPHMATIEΣ 11 7 4 3 353 366 -13
7. BPAKOΦOPOI 10 8 2 6 407 404 3
8. THINK VILLA 10 7 3 4 317 354 -37
9. DOMEK 9 8 1 7 297 433 -136
10. TEE PEΘYMNOY* 8 7 2 5 270 337 -67
11. ΡΑΨΩΔΙΑ 8 8 0 8 330 438 -108
* ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΣ (ΑΑ)

Πρόγραμμα προημιτελικών Αγώνων Α1 Κατηγορίας και 9ηςΑγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A & Β Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018.

Σάββατο 17 Μαρτίου 2018
15:00 (Α2-A)  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
16:30 (Α2-B)  ΣΥΦΑΡ – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
18:00 (A2-A)  ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
19:30 (A2-A)  TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ – CRETAN INOX
21:00 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ

Κυριακή 18 Μαρτίου 2018
10:30 (Α2-Α)  THINK VILLA – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
12:00 (Α2-A)  ΡΑΨΩΔΙΑ – DOMEK
13:30 (Α2-Β)  BUENO HOTEL – L’ ETOILE DU SUD
15:00 (Α2-Β)  ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ – MACRON STORE
16:45 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – XPRESS COPY
18:30 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) HAAGEN DAZS – MUEBLO PLUS
20:15 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

Δευτέρα 19 Μαρτίου 2018
20:30 (Α2-Β)  ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ
22:00 (Α2-Α)  ΙΑΤΡΟΙ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
                                                                                                        
ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
            (Α2-Β) KLADOS TOURS
Τετάρτη 21 Μαρτίου 2018 (10η Α2-Β)
20:30 (Α2-Β) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – KLADOS TOURS
22:00 (Α2-Β) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFE



Από το Blogger.