Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 24 έως 27   Φεβρουαρίου  2018, για τους αγώνες της Εθνικής Ελλάδος, στα προκριματικά Παγκοσμιου του 2019, στα Εθνικά πρωταθλήματα, πρωταθλήματα ΕκΑΣΚ και  Εργασιακό Χανιών.

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ  ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ 2019
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23-02-2018
ΔΥΟ ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΕΛΛΑΔΑ - ΕΣΘΟΝΙΑ
(Κ)ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(Η.Φ)-ΠΑΠΑΔΑΚΗ(Β.Σ)-ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ(Χ)-ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣΤ (24) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(ΑΝΑΠΛΗΡ.)

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-02-2018
ΔΥΟ ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 ΕΛΛΑΔΑ - ΜΕΓΑΛΗ ΒΡΕΤΑΝΙΑ
(Κ)ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(Η.Φ)-ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(ΒΣ)-ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Χ)- ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ(24) - ΠΑΠΑΔΑΚΗ(ΑΝΑΠΛΗΡ.)


ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ :
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-02-2018
ΟΣΕΚΑ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ
(Κ) ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ(Σ) - ΣΤΟΥΜΠΟΥ(Χ) - ΚΑΡΓΑΚΗΣ(24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-02-2018
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.00 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
(Δ) Ζιώγας - Σκουλαρίκης (Πετράκης)
(Κ)ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ(Σ) - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ(Χ)- ΚΑΜΠΑΚΟΥ(24)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:
24-02-2018 20:00 Χερσόνησος Ανδρών
Χατζημάρκος Δημήτρης Χαρίτος Μαρίνος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

24-02-2018 19:00 Ακρωτήρι Ανδρών
Χριστινάκης Νώντας Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

24-02-2018 18:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Αρτεμάκη Δόμνα Μαραγκάκης Ανδρέας
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

24-02-2018 18:00 Χερσόνησος Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Χαρίτος Μαρίνος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

24-02-2018 16:30 Χανίων Παίδων
Χριστινάκης Νώντας Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

24-02-2018 14:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Μακρής Παναγιώτης Μπανασάκης Θοδωρής
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

24-02-2018 13:00 Ρέθυμνο Νεανίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

24-02-2018 11:30 Κλαδισός Νεανίδων
Ξυλάς Δημήτρης Κουλιεράκη Χρύσα
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

24-02-2018 11:00 Ρέθυμνο Παίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

25-02-2018 20:30 Λίντο Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Χρυσός Θάνος
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

25-02-2018 16:00 Β.Α.Κ Κορασίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Τσικριτσάκη Βασιλική
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

25-02-2018 14:00 Ιεράπετρα Παίδων
Τσίγκου Μαρία Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΣΚΗΣΗ

25-02-2018 13:00 Αρκαλοχώρι Παίδων
Τσάμης Αχιλλέας Ξενάκης Μιχάλης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

25-02-2018 13:00 Χανίων Ανδρών
Κώτσου Λία Ξυλάς Δημήτρης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

25-02-2018 12:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Μαραγκάκης Ανδρέας Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

25-02-2018 11:00 Άγιος Νικόλαος Παίδων
Τσίγκου Μαρία Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

27-02-2018 20:00 Δύο Αοράκια Ανδρών
Μακρής Παναγιώτης Βαλούρδος Μιχάλης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-02-2018
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΦΗ
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ- ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΚΥΔΩΝ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ (ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΞΑΝΘΕΑ Ι - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ(ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΟΦΗ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡ.

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16.30 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

 ΚΥΡΙΑΚΗ 25-02-2018
ΛΙΝΤΟ 20.30 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΦΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΒΑΚ 16.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΑΡΚΑΔΙ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΟΑΣΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΣΚΗΣΗ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 13.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΤΡΙΤΗ 27-02-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ


ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-02-2018
ΣΟΥΔΑ 19.00 ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ - BARCEΛΙΩΜα
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 21.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΝΙΚΚΙ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-02-2018
ΣΟΥΔΑ 09.00 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΜΙΝΩΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΣΑΡΡΗΣ

ΣΟΥΔΑ 19.00 ΕΥΗΣ REASTAURANT CAFE - ELECTRONIC WORD
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΣΑΡΡΗΣ

AKΡΩTHΡI 09.00 ΙΠ..ΠΟΤΕΣ - Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΤΕΙ CB
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 26-02-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ALGIDA ΕΒΓΑ - THE NO STARS
KAMΠAKOY - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ - ΑΕΤΟΙ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 28-02-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ/ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ - ΜΟΒΙΑΚ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΛΥΚΟΙ - ΝΙΚΚΙ SEASIDE BAR - ΝΟVA SHOP
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ


ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25-02-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 ΩΡΙΩΝΑΣ - ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 26-02-2018
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 LEGENDS DOWNTOMN CAFE - ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 21.00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΒΟΗΜΕ - ΤΣΙΒΑΡΑΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ


 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.