Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 17 έως 19    Φεβρουαρίου  2018, για  τα Εθνικά πρωταθλήματα, πρωταθλήματα ΕΑΚΣΚ και  Εργασιακό Χανιών.


ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ - ΣΑΒΒΑΤΟ 17-02-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΣΦΠ - ΑΕΚ
(Δ) Σχινάς - Μάνος - Πουρσανίδης Γ(Μαγγανάς - Μαχαιριανάκης)
(Κ)ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(Σ)-ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Χ.Π)-ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(ΒΣ)-ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(Χ)-ΠΑΠΑΔΑΚΗ(24) - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ(ΑΝΑΠΛΗΡΡΩΜΑΤΙΚΗ)

ΟΣΕΚΑ - ΣΟΥΔΑ 19.30 
ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ - ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
(Κ) ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ   

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:
17-02-2018 13:00 Β.Α.Κ Νεανίδων
Στιβακτάκης Γιάννης Γεωργιλάκης Δημήτρης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

17-02-2018 12:00 Ιεράπετρα Νεανίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Κατσούγκρης Τιμολέων
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

17-02-2018 12:00 Λίντο Νεανίδων
Ξενάκης Μιχάλης Μαμάκης Στέφανος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

17-02-2018 11:00 Κλαδισός Εφήβων
Σταυρουλάκης Μανώλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

19-02-2018 17:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Πίπλιος Παναγιώτης Σκανδαλάκης Νίκος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-02-2018
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΒΑΚ 13.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 12.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΑΧ
ΓΕΡΟΝΤΗ- ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΟΦΗ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 19-02-2018
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ- ΤΡΙΓΩΝΗΣ


ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ΑΠΟ 17/02/2018 ΕΩΣ 21/02/2018
ΣΑΒΒΑΤO 17-2-2018
ΣΟΥΔΑ 15:30 ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - THE NO-STARS
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18-2-2018
ΣΟΥΔΑ 9:00 VAPE PORT BOMBERS - ΩΡΙΩΝΑΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡ

ΣΟΥΔΑ 11:00 BARCE…ΛΙΩΜΑ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡ

ΣΟΥΔΑ 13:00 ΑΙΑΝΤΑΣ  BOHEME - ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 15:00 ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ B.C. - LEGENDS
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 17:00 ELORUS ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - FOTARAS B.C.
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

ΣΟΥΔΑ 19:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFÉ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

ΣΟΥΔΑ 21:00 ΝΕΑΡΧΟΣ - "ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ /ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ B.C."
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 21-2-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ELECTRONIC WORLD - ΚΙΣΣΑΜΟΣ/ΝΤΑΞ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ  21:00 ΕΝΕΤΙΚΟΝ - "ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ / ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ"
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ




 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.