Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 03 έως 06     Φεβρουαρίου  2018, για  τα Εθνικά πρωταθλήματα Εργασιακά, Αναπτυξιακό και υποδομών της  ΕΚΑΣΚ .

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 03-02-2018 - Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.00 ΟΑΧ -ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
(Δ) Χουγιάζος - Καραμπιτσάκης (Χριστινάκης)
(Κ) ΚΑΜΠΑΚΟΥ(Σ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(Χ) - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ(24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018 - Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ - ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
(Δ)Τεφτίκης - Μαρτινάκος (Ευαγγελινός)
(Κ) ΚΟΚΑΡΑΚΗ(Σ) - ΣΤΟΥΜΠΟΥ(Χ) - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ(24)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
(Δ)Λαζαρίδης - Σιδέρης (Πετράκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ(24)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:
03-02-2018 20:00 Λίντο Εφήβων 
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Βαλούρδος Μιχάλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

03-02-2018 18:30 Ρέθυμνο Εφήβων 
Νικολιδάκη Θεοδώρα Σαλβαράκη Μυρτώ
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

03-02-2018 18:00 Λίντο Εφήβων 
Χρυσός Θάνος Στιβακτάκης Γιάννης
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

03-02-2018 17:30 Χερσόνησος Εφήβων 
Χατζημάρκος Δημήτρης Σκανδαλάκης Νίκος
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

03-02-2018 17:00 Ιεράπετρα Εφήβων 
Μαραγκάκης Ανδρέας Καλαϊτζάκη Βασιλική

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
03-02-2018 16:00 Μοίρες Εφήβων 
Μπανασάκης Θοδωρής Τσαϊρίδης Νίκος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

03-02-2018 14:00 Αλικαρνασσός Εφήβων 
Ξενάκης Μιχάλης Κατσούγκρης Τιμολέων
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

03-02-2018 14:00 Β.Α.Κ Εφήβων 
Χαρίτος Μαρίνος Βαρελτζή Αργυρώ
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

04-02-2018 20:00 Χερσόνησος Ανδρών 
Μακρής Παναγιώτης Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

04-02-2018 16:00 Λίντο Ανδρών 
Μπανασάκης Θοδωρής Μαραγκάκης Ανδρέας
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

04-02-2018 16:00 Χανίων Ανδρών 
Αρτεμάκη Δόμνα Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

04-02-2018 16:00 Ακρωτήρι Ανδρών 
Ξυλάς Δημήτρης Μακρογιάννης Γιάννης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

04-02-2018 14:30 Αλικαρνασσός 
Αναπτυξιακό Μαμάκης Στέφανος Βασίλογλου Αριστέα
ΕΡΜΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

04-02-2018 12:30 Αλικαρνασσός
Αναπτυξιακό Μαρκάκης Γιώργος Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΙΑΣ

06-02-2018 18:30 Αλικαρνασσός Νεανίδων 
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Τσίγκου Μαρία
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 03-02-2018
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΚΥΔΩΝ
ΤΡΟΥΛΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΛΙΝΤΟ 20.00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ


ΒΑΚ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 17.30 ΕΦΗΒΩΝ ΟΑΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΑΝΑΠΤ/ΚΟ ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΙΑΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΑΝΑΠΥ/ΚΟ ΕΡΜΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ


ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ

ΤΡΙΤΗ 06-02-2017
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ


ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΧΑΝΙΩΝ - ΣΑΒΒΑΤΟ 03-02-2018
ΣΟΥΔΑ 15.30 αρα..ΛΥΚΟΙ - LOCA CAFE
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 17.00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ BC
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-208
ΣΟΥΔΑ 09.00 HALEPA 86ers - BARCE…ΛΙΩΜΑ
ΚΩΤΣΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 11.00 Α.Ο.Α.Κ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΒΟΗΕΜΕ
ΚΩΤΣΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 13.00 DRINK TEAM - LEGENDS
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΣΟΥΔΑ 15.00 ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT - ΚΛ.XAΒΑΛΙΕΡΣ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

ΣΟΥΔΑ 17.00 ΩΡΙΩΝΑΣ - ALGIDA EΒΓΑ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

ΣΟΥΔΑ 19.00 ΤΗΕ ΝΟ STARS - VAPE PORT BOMBERS
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 21.00 ΝΕΑΡΧΟΣ - ELECTRONIC WORD
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 05-02-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΜΙΝΟΑ ΠΑΛΛΑΣ - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 07-02-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ/ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ - ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 FOTARAS BC - ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.