Ξεκινά από Δευτέρα 5/03, το Εργασιακό ΔΟΠΑΦΜΑΗ.


Την Δευτέρα 05 Μαρτίου ξεκινάει το τουρνουά ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ 2018 που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ).

Στο τουρνουά αυτό θα συμμετέχουν 59 ομάδες –φορείς με 915 αθλητές και θα διεξαχθούν 323 αγώνες σε τρείς κατηγορίες Α-Β- Γ.

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ απαρτίζεται από 18 ομάδες / 2 όμιλοι των 9 ομάδων
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 1 Π.Σ ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ
2 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 2 ΚΟΥΤΡΗΣ
3 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΦΗ 3 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
4 ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛ. 4 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
5 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 5 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
6 ΘΗΣΕΑΣ 6 Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙ
7 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΣΥΛ. 7 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
8 COSMOS SPORT 8 ΕΛΜΕ
9 Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ 9 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ απαρτίζεται από 27 ομάδες /3 όμιλοι των 9 ομάδων
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Γ΄΄ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΟΤΕ 1 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 1 ΠΥΡΟΣΒΕΣ/ ΣΕΑΠ
2 Ι.Τ.Ε. 2 INTERNUS 2 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ
3 Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 3 ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ 3 ΜΟΥΣ.ΣΧΟΛΗ
4 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 4 ΠΑΓΝΗ 4 SMED
5 Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 5 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΕΠΙΜ 5 ΟΠΤΙΚΟΙ
6 Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ 6 ΔΙΚ .ΣΥΛ. ΡΑΔΑΜΑ 6 ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ
7 Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 7 CGP 7 ΕΥΦΑΗ
8 Π.Σ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ 8 CRETAPHΟN 8 ΠΑΛ.ΧΑΟΧ
9 ΠΟΑ ΜΕΛΗ 9 ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ 9 ΥΠΑ
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ απαρτίζεται από 14ομάδες /2 όμιλοι των 7ομάδων


Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ
1ENVERSE ΣΥΜΒ.ΑΝΑΠΤΥΞ 1 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
2 ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΑΤΖΗ 2 A.M.T.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
3 OFF ROAD CLUB 3 CRETA GAS
4 ΤΕΕ.ΤΑΚ 4 ΣΚΟΥΡΑΣ
5 ART CAR RENTALS 5 Π.Σ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟ
6 ΔΑΣΚΑΛΟΙ 6 ICTS HELLAS
7 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 7 Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 05 -10 /ΜΑΡΤΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 5/3 17:00 Β Γ ΠΥΡΟΣΒΕΣ/ΣΕΑΠ ΥΠΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 5/3 18:30 Α Α ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 5/3 20:15 Α Α ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ.
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 5/3 21:45 A Β ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 5/3 19:00 A Α ΘΗΣΕΑΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 5/3 20:30 A Β ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΟΥΤΡΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 5/3 22:00 A Β ΑΛΑΓΝΙ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 6/3 20:00 Α Β ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΕΛΜΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 6/3 21:30 Α Α ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ COSMOS SPORT
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 6/3 21:00 Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ SMED
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 6/3 22:30 Β Β ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ CGP
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 7/3 20:00 Β Β OIKONOMIKO CRETAPHON
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 7/3 21:30 Β Β ΠΑΓΝΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 8/3 20:00 Β Γ ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 8/3 21:30 Β Β ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ INTERNUS
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/3 20:00 Γ Β ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ ICTS HELLAS
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/3 21:30 Β Α ΟΤΕ ΙΤΕ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 9/3 21:00 Β Γ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 9/3 22:30 Β Α ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 10/3 10:30 Γ Β ΣΚΟΥΡΑΣ Π.Σ. ΓΟΥΒΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 10/3 12:00 Β Α ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 10/3 11:00 Γ Β ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 10/3 12:30 Β Α ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
Από το Blogger.