Ορισμοί διαιτητών - κριτών .



Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους πρώτους αγώνες του 2018, της από 13 έως 14    Ιανουαρίου  2018, για  τα Εθνικά πρωταθλήματα Εργασιακά, και υποδομών της  ΕΚΑΣΚ .

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.30 ΑΓΟΡ - ΑΡΗΣ
(Δ) Σχινάς - Ανδρικόπουλος - Καλδίρης (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(Σ)- ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(Χ)- ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
(Δ) Ζιώγας - Τηγάνης( Γιαννακουδάκης)
(Κ) ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ(Σ) - ΓΕΡΟΝΤΗ(Χ) - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ(24)


ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:
13-01-2018 20:00 Ρέθυμνο Εφήβων 
Θεοδωράκης Στάθης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

13-01-2018 18:00 Χερσόνησος Εφήβων 
Τσεχερίδης Δαβίδ Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

13-01-2018 18:00 Λίντο Εφήβων 
Χατζημάρκος Δημήτρης Γερμανής Βαγγέλης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

13-01-2018 16:00 Ακρωτήρι Εφήβων 
Χριστινάκης Νώντας Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

13-01-2018 16:00 Αλικαρνασσός Γυναικών 
Μπανασάκης Θοδωρής Σκανδαλάκης Νίκος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

13-01-2018 16:00 Λίντο Γυναικών 
Πίπλιος Παναγιώτης Βαλούρδος Μιχάλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

13-01-2018 15:00 Νεάπολη Εφήβων 
Τσεχερίδης Δαβίδ Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

13-01-2018 14:00 Αλικαρνασσός Παίδων 
Μαραγκάκης Ανδρέας Ξενάκης Μιχάλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

13-01-2018 14:00 Λίντο Εφήβων 
Πίπλιος Παναγιώτης Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13-01-2018 13:30 Β.Α.Κ Εφήβων 
Χαρίτος Μαρίνος Κρητικάκης Μάριος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

13-01-2018 12:00 Αλικαρνασσός Παίδων 
Τσάμης Αχιλλέας Κατσούγκρης Τιμολέων
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΣΚΗΣΗ

14-01-2018 20:00 Λίντο Ανδρών 
Μαλαμάς Γιάννης Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

14-01-2018 18:00 Λίντο Ανδρών 
Φιλιππάκης Βασίλης Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

14-01-2018 18:00 Ακρωτήρι Ανδρών 
Αρτεμάκη Δόμνα Μακρογιάννης Γιάννης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

14-01-2018 18:00 Ρέθυμνο Ανδρών 
Κώτσου Λία Καμπίτσης Μιχάλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

14-01-2018 18:00 Ιεράπετρα Παίδων 
Βαλούρδος Μιχάλης Κρητικάκης Μάριος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

14-01-2018 17:00 Αλικαρνασσός Παίδων 
Τσεχερίδης Δαβίδ Σαλβαράκη Μυρτώ
ΑΣΚΗΣΗ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

14-01-2018 16:00 Ιεράπετρα Κορασίδων 
Βαλούρδος Μιχάλης Κρητικάκης Μάριος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

14-01-2018 16:00 Χερσόνησος Ανδρών 
Μαραγκάκης Ανδρέας Σκανδαλάκης Νίκος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

14-01-2018 15:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων 
Τσάμης Αχιλλέας Ξενάκης Μιχάλης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

14-01-2018 14:00 Χερσόνησος Παίδων 
Μαραγκάκης Ανδρέας Σκανδαλάκης Νίκος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14-01-2018 14:00 Κλαδισός Παίδων 
Κουλιεράκη Χρύσα Σιβαρόπουλος Μανώλης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΟΦΗ 2

14-01-2018 14:00 Άγιος Νικόλαος Κορασίδων 
Χρυσός Θάνος Χουλιάρας Γιώργος
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

14-01-2018 13:30 Λίντο Κορασίδων 
Μακρής Παναγιώτης Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

14-01-2018 13:30 Αρχάνες Παίδων 
Χαρίτος Μαρίνος Μαμάκης Στέφανος
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

14-01-2018 13:00 Ταυρωνίτης Παίδων 
Ξυλάς Δημήτρης Σταυρουλάκης Μανώλης
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

14-01-2018 13:00 Β.Α.Κ Παίδων 
Τσεχερίδης Δαβίδ Μαλλιαράκη Μαρίνα
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

14-01-2018 13:00 Χανίων Παίδων 
Μπουζουνιεράκης Κώστας Τσεκούρας Βαγγέλης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14-01-2018 12:00 Ρέθυμνο Παίδων 
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 2 - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

14-01-2018 11:30 Λίντο Παίδων 
Τσάμης Αχιλλέας Μαρκάκης Γιώργος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14-01-2018 11:00 Αλικαρνασσός Παίδων 
Χαρίτος Μαρίνος Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΑΚΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΓΟΡ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ. - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ 0Ρ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΣΚΗΣΗ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑΧ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
KOKOΛΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΒΑΚ 13.30 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 20.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΜΠΛΑΒΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018
ΛΙΝΤΟ 11.30 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΓΟΡ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 13.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΑΧ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΤΡΟΥΛΗ

ΒΑΚ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ - ΒΑΡΟΥΧΑ Α

ΑΡΧΑΝΕΣ 13.30 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΚΥΔΩΝ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΟΑΣΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 16.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΡΚΑΔΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΜΠΛΑΒΑΚΗ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΟΦΗ 2
ΣΦΙΓΚΑΚΗ -- ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΧΑΝΙΩΝ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΧΑΝΙΩΝ - ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ:

ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018
ΣΟΥΔΑ 15.30 ALGIDA ΕΒΓΑ - AOAK
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α- ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 09.00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ -ΚΙΣΣΑΜΟΣ/ΝΤΑΞ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΑΡΡΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ-ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ/ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΑΡΡΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 FOTARAS BC - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 15-01-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ- ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΑΕΤΟΙ -ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ /ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 17-01-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ESPRESSO MINI MARKET ΚΑΦΕ - ΑΡΑ...ΛΥΚΟΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 LOCA CAFE - ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

Από το Blogger.