menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 6.12.17 από kreta

ΕΚΑΣΚ | Πρόγραμμα αγώνων από 09 έως 11/12/2017.

Κοινοποίησέ το :
Υποστηρικτής των θεμάτων: kritikobasket.gr › ΕΚΑΣΚ

Η ΕΚΑΣΚ ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων της ( τελικό) για το Σάββατο 09 έως Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου στα πρωταθλήματα της , που βρίσκονται σε πλήρη εξέλιξη.

Σ.Σ Ενδέχεται να υπάρξουν κάποιες αλλαγές στις ώρες η ημέρες μερικών αγώνων και θα σας ενημερώσουμε.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  9-11/12/2017
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΑΓΩΝΑΣ
09/12/17
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
20:00
 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
09/12/17
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
18:00
 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
09/12/17
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
16:00
 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
09/12/17
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
17:00
 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟΗ ΟΑΣΗ
09/12/17
Β.Α.Κ.
16:30
 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
09/12/17
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
18:00
 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
09/12/17
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
17:00
 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
09/12/17
ΛΙΝΤΟ
14:00
 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ AOK XANIA
09/12/17
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
20:30
 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
09/12/17
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18:30
 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
09/12/17
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
15:00
 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
10/12/17
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
11:00
 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
10/12/17
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19:00
 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
10/12/17
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
15:00
 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
10/12/17
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
16:00
 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
10/12/17
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
11:30
 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
10/12/17
Β.Α.Κ.
14:00
 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
10/12/17
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
19:00
 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
10/12/17
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
12:30
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10/12/17
ΛΙΝΤΟ
18:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
10/12/17
ΛΙΝΤΟ
16:00
 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
10/12/17
ΛΙΝΤΟ
14:00
 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ ΚΥΔΩΝ
10/12/17
ΜΟΙΡΩΝ
18:00
 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
10/12/17
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
12:30
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
10/12/17
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
10:30
 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
10/12/17
ΣΗΤΕΙΑΣ
16:00
 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟΗ ΟΑΣΗ
10/12/17
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
13:00
 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΓΟΡ 2
10/12/17
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
12:30
 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΣΚΗΣΗ
10/12/17
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
11:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
11/12/17
ΛΙΝΤΟ
21:00
 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
14/12/17
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
19:30
 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ AOK XANIA ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter